Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Nadymani a vypoukle bricho

Dobry den, mam velmi casto problemy s nadymanim a nasledne s vypouklym brichem.I kdyz nejim zadna tucna jidla,vyhybam se potravinam co nafukuji,tak staci,dat si nekdy hrnek kavy,sklenicku vina ci jineho alko napoje a to je nepiji vubec casto a do nekolika minut se mi nafoukne bricho a je podivne vypoukle a na omak tvrde..Urcite potraviny mi zpusobuji to same. Je to velmi neprijemne uz kvuli spolecenskemu zivotu. Nevim co muze byt pricinou a co udelat pro to,aby se stav vylepsil. Dekuji moc za odpoved

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
elik

Dobrý den, sice nevím co způsobí tyto vaše problémy s nafukováním, přesto bych vám doporučila přírodní produkt Emulips, který celkově zažívání upravuje a myslím si že by vám na tyto problémy pomohl také...pokud by jste měla zájem o bližší info kontaktujte mě na [email protected] Lýdie Elicerová (03-000389) Mě osobně Emulips pomohl i na problémy s vyprazdňováním a od té oby co ho užívám neznám co je nadýmání nebo bolest žaludku...

Jana

Dobrý den, mám osobní dobré zkušenosti s přírodními produkty, jsou od české firmy, takže jsou cenově dostupné. Jestli chcete vědět víc, napište na [email protected]

Veronika Skalová

Také jsem řešila problém se zácpou. Co se osvědčilo Vám ráda napíši, třeba to pomůže i Vám. [email protected]

Dědek

původce je CPN.

Jana Zelenková
1x

Velmi účinným přípravkem pro zlepšení zažívání je Emulips Forte (50 ml. Odstraňuje těžkosti žaludku po tučném jídle, problémy s trávením, nadýmáním a zároveň pomáhá regulovat i váhu. Podporuje vylučování trávicích šťáv a žluči, usnadňuje trávení tuků, chrání sliznice trávicího traktu, desinfikuje střevní obsah. Podporuje funkci jater a žlučníku a slinivky břišní. Svým druhotným efektem zabraňuje kornatění cév. Díky vysokému obsahu vitamínu E má i silné antioxidační účinky a pomáhá předcházet vzniku chronických zánětů a rakoviny. Vhodný i při chronické únavě a pro posílení nervové soustavy a organismu. Je čistě přírodní, bez chemických přídavků. Pro více informací navštivte stránky přírodní léčby www.prirodnilecba.deg.cz

Renata
1x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

kauka

nadýmání mě osobně nejvíc potrápilo v těhotenství...naštěstí mi doktorka doporučila espumisanové tabletky..protože jako z mála přípravků se dají dávat i v těhotenství a zabírali super..docela jsem v nich pak jela i při kojení a malé dávala na lžičku kapičky

Markéta

Já jsem v těhotenství používala enticon a pak jsem ho i miminku dávala. dnešní době je toho na výber plno, každý si musí najít to, co mu vyhovuje, ale tyto kapky muzu doporučit.

Ren
1x

Dobry den ,pokud by vam nekdo poradil ucinne ,budu tez rada ,mam ten samy problem ,doslova po nicem me otece bricho a v oblasti zaludku uplne ztvrdne ,postupne odezni .Emulips forte atd ,rozhodne tento problem neresi ,predem dekuji

Rita

Dobrý den, chci se zeptat, jestli když děti nejí probiotika, se u nich může objevovat nadýmání a nafouknut břicho.

Zeara

Příčiny nadýmání jsou v konzumaci cukru, který je v ryzi atd, sladké limonady atd. Espumisan absolutně nepomáhá, mě ani řidičům z povolani, které to trápí nejvic. Je to jen reklama. Proto sem pisu.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce