Inzerce

Krabičková dieta?

Ahoj, máte někdo zkušenosti s krabičkovou dietou Slimbox?

Inzerce
Odpovědi
Leny

Kolik jsi zhubnul za měsíc? Chtěla bych manželovi koupit dárkový poukaz :), ale nevím jestli mu udělám radost.

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. srpna 2012, 16:43:15

Pavlína

Já jsem byla taky spokojená a manželovi jsem to koupila k narozeninám v dubnu. Sice není na nějakou dietu zvyklý, ale říkal, že tady ani nestrádal, jen musel dodržovat jídelníček...do léta měl 7 kg dole. Teď zase chceme začít na podzim, po těch všech grilovačkách je to zase potřeba:-)

9. září 2012, 12:12:16

Petr

Já mám dole 8 kg, takže jsem spokojený, ale je potřeba se k tomu i hýbat. Já se snažím i běhat :)

9. září 2012, 21:30:09

Petr

Já mám dole 8 kg, takže jsem spokojený, ale je potřeba se k tomu i hýbat. Já se snažím i běhat :)

9. září 2012, 21:30:36

nika

dobry den.prosím vas vyskoušel nekdo z vas domaci krabičkovu dietu od pani Doležaloví?chtela bych vedet kolik to stojí na tyden.za radu vopred dekují

16. září 2012, 21:38:05

petra

Krabičková dieta od pí. Doležalové stojí jen suroviny a trochu práce. Ale zase člověk ví, co si tam dá a v knize jsou i rady, jak čas při přípravě ušetřit. Než si někde vyzvedávat krabičky, tak to přijde na čas stejně, na peníze lépe.

17. září 2012, 14:40:13

Marcela

Nezkoušel někdo z vás pro zedektivnění krabičkovku kombinovat s něčím jiným? Četla jsem o různých doplňcích stravy a je jasné, že nefungují jen tak samy od sebe, ale uvažuju o tom, že bych si koupila Slimax. Myslíte, že by mohl zlepšit úspěšnost hubnutí i u KD.?

15. ledna 2015, 14:34:05

Marcela

Dobrý den, Slimax jsem zkoušela mám s ním dobré zkušenosti nepředstavujte si, že zhubnete jen díky němu, ale myslím, že v kombinaci s krabičkou je to vpořádku. Já vpodstatě krabičkovku jím taky, jen si ji vařím doma podle jedné knihy a díky tomu slimaxu to jde líp protože nemám žádné chutě na sladké slané atd a líp to vydržím.

26. ledna 2015, 21:27:38

leonka90

Dobrý den, já jsem dlouho nevěděla, jak bych mohla zredukovat svoji váhu. Dokud jsem neobjevila Dietu v krabičce, kde mi sestavili vše na míru.

16. června 2015, 18:04:02

vanda89

Dobrý den. Co si myslíte o krabičkové dietě? Budu moc ráda za Vaše vysvětlení.

30. června 2015, 17:46:42

Anna

Mohla bych se prosím zeptat, je zde někdo, kdo žije v páru a zároveň berou oba partneři krabičky? Zajímalo by mě, jak moc je to velký finanční rozdíl oproti běžnému režimu (nakupování v obchodě a na oběd stravování v restauraci) :) děkuji za názor :)

10. srpna 2015, 16:10:36

Pavla

Krabičková dieta je super věč. Hrozně mi to ušetří čas a navíc ještě hubnu. Není to tak rychlé jako třeba u proteinové diety, ale je to kvalitnější hubnutí :)

23. listopadu 2015, 15:02:44

Verča

Chtěla bych taky vyzkoušet krabičky, ale nevím kde, jsem z Brna, neznáte tu někdo dobrou firmu?

9. února 2016, 16:08:45

veverra

Aha to zní zajímavě, taky bych moc ráda zhubla těch svých 10 kil =)

24. února 2016, 22:09:49

elenna

Souhlasim s tebou hlavne dostatek pohybu..jsem moc ráda, že jsem konečně něco začala dělat!

28. února 2016, 14:39:09

marta67

Potřebovala bych se sebou něco dělat, chtělo by to pořádnou změnu ;)

30. března 2016, 15:45:41

helanna

Dobrý den, už se na to moc těším, až mi to dorazí domů! A jak se na to bbude mati tvářit!

30. března 2016, 15:57:02

Jarmila

Já vařím "krabičkovku" doma, i pro manžela. Jemu počítám 1,5násobek mé porce, rozpisu v receptu. Vařím podle knížek a funguje to skvěle. Problémem dneška je, že se všichni chtějí cpát a nepřibírat, a když tak rychle hubnout (aby se mohli zase cpát). Je nutné si to srovnat v hlavě: nechci mít nadváhu, chci být fit, tak holt musím jíst disciplinovaně a hýbat se. Je důležité udělat si ze systému krabiček životní styl. Když se ukázním jen dočasně, logicky když s tím přestanu, začnu zase přibírat. Jo-jo efekt není problémem diet, ale lidí, jejich chování. Na krabičkové dietě se mi líbí, že to je systém "na pořád", není jednostranná. Našla jsem knihy, kde jsou jednoduché recepty , ze základních surovin, je tam i srozumitelný komentář ke stravování , k jednotlivým složkám potravin, k systému hubnutí. Krabičková dieta v podstatě nezakazuje nic. Ani "nezdravé" potraviny. Jen je třeba uvažovat co, kdy a kolik můžu.

21. ledna 2017, 17:25:19

Marie

Dobrrý den, myslíte, že je optimální na hubnutí právě krabičková dieta? Nebo i nějaké jiné způsoby?

15. července 2019, 13:30:46

Mila

Kamarádka ji využívala a byla s ní spokojená. Celkem dost zhubla ale horší je potom když přestaneš... Tak se ji to zase vrátilo.

8. října 2019, 09:51:57

12
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Co děláte, když vás začnou bolet záda?
Zatím hlasovalo 224 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Mili (Kvalitní kontaktní čočky) 18. října 2019, 09:07:11

Tak to není tak moc. To vidíš vcelku i bez nich. Kamarádka má 5.5 a to už jsou popelníky.… Diskutovat

• Maky (Co skrývá pojem hyperaktivní močový měchýř?) 18. října 2019, 10:22:06

Prikladam naprosto podrobny megaclanek o pricinach, lecbe a prevenci mocoveho mechyre.. Nejdrive je… Diskutovat

• Maky (Hyperaktivní měchýř ) 18. října 2019, 10:23:29

Podrobny clanek o lecbe, priznacich a projevech hyperaktivity mechyre ctete zde… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.