Inzerce

Krabičková dieta?

Ahoj, máte někdo zkušenosti s krabičkovou dietou Slimbox?

Inzerce
Odpovědi
Leny

Kolik jsi zhubnul za měsíc? Chtěla bych manželovi koupit dárkový poukaz :), ale nevím jestli mu udělám radost.

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. srpna 2012, 16:43:15

Pavlína

Já jsem byla taky spokojená a manželovi jsem to koupila k narozeninám v dubnu. Sice není na nějakou dietu zvyklý, ale říkal, že tady ani nestrádal, jen musel dodržovat jídelníček...do léta měl 7 kg dole. Teď zase chceme začít na podzim, po těch všech grilovačkách je to zase potřeba:-)

9. září 2012, 12:12:16

Petr

Já mám dole 8 kg, takže jsem spokojený, ale je potřeba se k tomu i hýbat. Já se snažím i běhat :)

9. září 2012, 21:30:09

Petr

Já mám dole 8 kg, takže jsem spokojený, ale je potřeba se k tomu i hýbat. Já se snažím i běhat :)

9. září 2012, 21:30:36

nika

dobry den.prosím vas vyskoušel nekdo z vas domaci krabičkovu dietu od pani Doležaloví?chtela bych vedet kolik to stojí na tyden.za radu vopred dekují

16. září 2012, 21:38:05

petra

Krabičková dieta od pí. Doležalové stojí jen suroviny a trochu práce. Ale zase člověk ví, co si tam dá a v knize jsou i rady, jak čas při přípravě ušetřit. Než si někde vyzvedávat krabičky, tak to přijde na čas stejně, na peníze lépe.

17. září 2012, 14:40:13

Marcela

Nezkoušel někdo z vás pro zedektivnění krabičkovku kombinovat s něčím jiným? Četla jsem o různých doplňcích stravy a je jasné, že nefungují jen tak samy od sebe, ale uvažuju o tom, že bych si koupila Slimax. Myslíte, že by mohl zlepšit úspěšnost hubnutí i u KD.?

15. ledna 2015, 14:34:05

Marcela

Dobrý den, Slimax jsem zkoušela mám s ním dobré zkušenosti nepředstavujte si, že zhubnete jen díky němu, ale myslím, že v kombinaci s krabičkou je to vpořádku. Já vpodstatě krabičkovku jím taky, jen si ji vařím doma podle jedné knihy a díky tomu slimaxu to jde líp protože nemám žádné chutě na sladké slané atd a líp to vydržím.

26. ledna 2015, 21:27:38

leonka90

Dobrý den, já jsem dlouho nevěděla, jak bych mohla zredukovat svoji váhu. Dokud jsem neobjevila Dietu v krabičce, kde mi sestavili vše na míru.

16. června 2015, 18:04:02

vanda89

Dobrý den. Co si myslíte o krabičkové dietě? Budu moc ráda za Vaše vysvětlení.

30. června 2015, 17:46:42

Anna

Mohla bych se prosím zeptat, je zde někdo, kdo žije v páru a zároveň berou oba partneři krabičky? Zajímalo by mě, jak moc je to velký finanční rozdíl oproti běžnému režimu (nakupování v obchodě a na oběd stravování v restauraci) :) děkuji za názor :)

10. srpna 2015, 16:10:36

Pavla

Krabičková dieta je super věč. Hrozně mi to ušetří čas a navíc ještě hubnu. Není to tak rychlé jako třeba u proteinové diety, ale je to kvalitnější hubnutí :)

23. listopadu 2015, 15:02:44

Verča

Chtěla bych taky vyzkoušet krabičky, ale nevím kde, jsem z Brna, neznáte tu někdo dobrou firmu?

9. února 2016, 16:08:45

veverra

Aha to zní zajímavě, taky bych moc ráda zhubla těch svých 10 kil =)

24. února 2016, 22:09:49

elenna

Souhlasim s tebou hlavne dostatek pohybu..jsem moc ráda, že jsem konečně něco začala dělat!

28. února 2016, 14:39:09

marta67

Potřebovala bych se sebou něco dělat, chtělo by to pořádnou změnu ;)

30. března 2016, 15:45:41

helanna

Dobrý den, už se na to moc těším, až mi to dorazí domů! A jak se na to bbude mati tvářit!

30. března 2016, 15:57:02

Jarmila

Já vařím "krabičkovku" doma, i pro manžela. Jemu počítám 1,5násobek mé porce, rozpisu v receptu. Vařím podle knížek a funguje to skvěle. Problémem dneška je, že se všichni chtějí cpát a nepřibírat, a když tak rychle hubnout (aby se mohli zase cpát). Je nutné si to srovnat v hlavě: nechci mít nadváhu, chci být fit, tak holt musím jíst disciplinovaně a hýbat se. Je důležité udělat si ze systému krabiček životní styl. Když se ukázním jen dočasně, logicky když s tím přestanu, začnu zase přibírat. Jo-jo efekt není problémem diet, ale lidí, jejich chování. Na krabičkové dietě se mi líbí, že to je systém "na pořád", není jednostranná. Našla jsem knihy, kde jsou jednoduché recepty , ze základních surovin, je tam i srozumitelný komentář ke stravování , k jednotlivým složkám potravin, k systému hubnutí. Krabičková dieta v podstatě nezakazuje nic. Ani "nezdravé" potraviny. Jen je třeba uvažovat co, kdy a kolik můžu.

21. ledna 2017, 17:25:19

Marie

Dobrrý den, myslíte, že je optimální na hubnutí právě krabičková dieta? Nebo i nějaké jiné způsoby?

15. července 2019, 13:30:46

Mila

Kamarádka ji využívala a byla s ní spokojená. Celkem dost zhubla ale horší je potom když přestaneš... Tak se ji to zase vrátilo.

8. října 2019, 09:51:57

12
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Znáte hladinu cukru ve vaší krvi?
Zatím hlasovalo 46 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuze
  • Brigita (Kvalitní kontaktní čočky) 20. listopadu 2019, 11:04:29

Několik měsíců jsem si kupovala taky čočky přes internet. Seděly mi, ale pořád mi přišlo že mám oči trochu vysušené. Teď nedávno jsem byla na přeměření v grandopticalu, kde mi zjistili více dioptrií, doporučili jejich kontaktní čočky a musím říct, že je to velký rozdíl. Suchost očí necítím a perfektně sedí. Diskutovat

• Daniela (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 20. listopadu 2019, 11:45:10

Gratuluji všem, kterým EMG nedělá problémy. Nechápu, jak si tito lidé mohou dovolit zpochybňovat zážitek někoho jiného. Nikdo neví, jak to zrovna na vás, ve vašem zdravotním stavu bude působit. Takže se připravte, že to může bolet. Já to zažila dvakrát, Pokaždé jsem byla v šoku. Zkuste 10 - 15 minut přemáhat bolest. Na to je zvyklý málokdo. Odcházela jsem rozklepaná, v čekárně jsem se rozbrečela a nebyla schopná odejít....ruka a noha mě potom bolely několik dní. Přeji všem, ať EMG na ně takto nepůsobí. Já osobně na to už nikdy nepřistoupím, slíbila jsem to sama sobě :) Přeji hodně zdraví a důvěry v sebe a svůj úsudek Diskutovat

• Eli (Dentální hygiena – nutnost, nebo marketingový trik?) 20. listopadu 2019, 15:54:35

Dneska jsem měla instruktáž dentální hygieny, kde mi řekli, že např. bělící pasty s černým uhlím, co propagují všude možně, jsou v podstatě k ničemu, a že nejlepší způsob, jak si nechat vybělit zuby, je od dentální hygienistky. Prostě, jestli chcete mít bělejší zuby, zajděte si k dentální hygienistce.  Diskutovat

• Jana (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 20. listopadu 2019, 18:47:55

Kde všichni jste.  Diskutovat

• Klára (Inkontinence žen pohledem gynekologa) 21. listopadu 2019, 13:49:14

A když se jde na záchod? tak se to musí vytahovat? jak se to zavádí? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.