Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Zmenšení

Dobrý den dámy.. Mám takový problém.. Mě je 18, ale že už od svých 13let mám velká prsa... Nakonec jsem skončila na velikosti 75 D (E) ... od té doby, co mi narostly pořádně prsa - a bohužel se i hodně prověsily - mam velké problémy se zádama.. Bolí mě, kolikrát nemůžu vůbec sedět u stolu a musím ležet..Navíc svojí velikostí, váhou a velkým prověšením mě bez podprsenky bolí i samotná prsa.. určitě ten pocit taky znáte - pocit, jako by se mi prsa měly utrhnout.. Ortoped mi zjistil také skoliozu zad.. Slyšela jsem o případech, kdy i v takhle mladém věku pojišťovna zmenšení prsou uhradí. Ale zároveň jsem četla, že se to ženám, které ještě někojily nedoporučuje Vůbec si nevím rady, jestli bych měla aspoň malou šanci, že by mi prsa zmenšily a neměla bych je tak svěšené.. :( Navíc, pak už je to také o psychice.. Mám téměř rok přítele, ale po celou dobu, co jsme spolu se před ním stydím za svá prsa.. Trička mi přes prsa nejsou, závidím kamarádkám, které potřebují nutně sehnat podprsenku a seženou všude uplně bez problémů levnou a pěknou.. To já se nikdy pod 500 Kč za podprsenku nedostanu.. Seženu pěknou, v mojí velikosti, ale nakonec mi nesedí, takže mám doma prakticky jen dvě podprsenky, které mi sednou a které nosím pořád.. Chtěla jsem se tedy zeptat, jestli nevíte, zda mám aspoň nějakou šanci na zmenšení, i když je mi teprve 18 let...:/

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Sába

Určitě se běž zeptat k nějakému plastikovi, řekne ti možnosti a vše okolo.

Daniela

Já osobně jsem na zmenšení taky byla a moc se mi ulevilo, určitě s tím běž k lékaři a oni ti pordí a pojištovna treba i pomuze nejak.

Aubrie

Taky bych to začala řešit. Moje maminka byla teď nedávno a strašně se jí po letech ulevilo. Způsobovalo jí to velké bolesti zad a zdravotní problémy a uhradila jí to pojišťovna :)

Martina

Ahoj, taky mě trápil dlouho problém velkého poprsí. Už v 15 jsem měla trojky, a po dvou dětech mi narostly ještě o dvě čísla.. můžu doporučit doktora Ivana justana v brně, ten zákrok dělal a udělal to na výbornou. Hned je mi líp a krásně se to zhojilo takže vypadají holky pěkně:)

Mašková

Taky jsem byla ani ne před rokem na zmenšení v effect clinic v brně a doteď jsem moc ráda že jsem sebrala odvahu a šla do toho.

LudmilaPechová

Dobrý den paní Mašková, jsem také z brna a sháním nějakou kliniku kam zajít. Musí se tam objednávat předem na nějakou konzultaci nebo můžu rovnou přijít a domluvit se co a jak? Děkuji

Jarka

Dobrý den, byla jsem v brně u mudr. Justana a nejprve jsem se objednávala na konzultaci, tam jsme se dohodli co a jak pan doktor mi všechno krásně vysvětlil, já to velmi doporučuji tu konzultaci, protože mě to i dost uklidnilo a věděla jsem potom víc do čeho jdu a byla v obraze

Naďa

Já jdu k němu na konzultaci příští týden tak jsem z toho trochu nervozní. Ale jsou na Justana dobré ohlasy tak snad mě ta konzultace taky uklidní

Jarka

Tak jak jste spokojená s konzultací, už ji máte teda za sebou?

Naďa

Dobrý večer, ano již mám konzultaci za sebou a spokojená jsem moc:) Pan doktor na mě působil moc dobře

Svobodová

Co všechno za plastické operace pan doktor Justan dělá?

Stanislava

Ahoj dámy, operaci poprsí mám v plánu v nejbližší době také. Má ten Justan nějaké stránky?

Radmila

Stanislavo přes google si ho určitě najdete, minimálně když zadáte Mudr. Justan Brno. Jinak sním mám taky moc dobrou zkušenost

Stanislava

Už jsem dávno našla, již jsem i objednaná na konzultaci k němu:)

Radmila

Držím pěsti ať jste sním také moc spokojená:)

Zuzana

Já mám s tímto plastikem také velmi pozitivní zkušenost, byla jsem u něj na augmentaci prsou a výsledek perfektní

Kora

U pana Justana jsem také byla a mohu tohoto plastika jen doporučit

Zuzana

Včera jsem byla u pana Justana na konzultaci a udělal na mě obrovský dojem. Tento pán je velmi ochotný, vše mi podrobně popsal a vysvětlil

Kateřina

Dobrý den, kde ten plastický chirurg sídlí a na které klinice dělá zákroky?

Tomková

Kde si nejlépe v Brně nebo Praze nechat udělat plastiku?

Yvona

Jsou po zmenšení prsou nějaká omezení?? A jak takový zákrok probíhá?...

Mirka

Vřele doporučuji konzultaci u pana Justana v Brně Yvono, mě ohledně takovýchto a jim podobných dotazů velmi podrobně odpověděl a vše krásně vysvětlil

Gabina

Za tu konzultaci se něco platí?

Mirka

Ne aleaspon já za konzultaci nic neplatila :)

Roberta

Já sem byla na konzultaci u Justana nedávno a můžu potvrdit že jsem taky nic neplatila a že byl fakt ochotný všechny mé dotazy zodpovědět

Boženka

Dámy ten pan Justan dělá i nějaká vyhlazování obličeje? Jsem již dáma v letech.. ( 56) a krémy moc na ty mé vrásky už nemají význam a přiznám se že mi ani nikdy nepomáhaly. V každém případě se mi vrásky nelíbí a chtěla bych snimi pryč...

Roberta

Dobrý den, Boženko nejlepší bude když se podíváte na jeho stránky on tam má veškeré zákroky vypsané které provádí :)

Vodová

Od kdy je vhodné, myslím věkově... nechat si udělat facelift??

Boženka

Dobrý den, Roberto děkuji na stránky jsem se dívala. Paní Vodová pan Justan má na stránkách napsané od kolika let je facelift vhodný,doporučuji pročíst

Michala

Najde se tu někdo kdo si nechával zvětšit rty vlastním tukem?

Vodová

Děkuji za tip, no dívala jsem se a myslím že jsem vhodný kandidát pro facelift. Objednala jsem se na konzultaci tak uvidím co mi řekne, ale moc bych ho chtěla

Roberta

Dejte potom vědět jak jste byla spokojená, mě fak na všechno odpověděl a byl moc milý a lidský

Vodová

Mám za sebou zatím jen konzultaci ale jsem nadšená. Pan doktor byl hodně vstřícný a všechno mi trpělivě vysvětlil

Miroslava

Dobrý den, nechali jste si některá zvětšit prsa vlastním tukem?

Tamara

Miroslavo zvětšit prsa jsem si nechala ale byla jsem na klasické augmentaci v Brně u Justana, jak je to u zvětšení vlastním tukem netuším... ale můžu doporučit toho plastika, po zákroku vypadají moje prsa nádherně když to řeknu na plnou pusu..opravdu moc šikovný

Dáša

Co Aesthevita, nechal si tu někdo plastiku dělat?

Niky

@Dáša:) Byla jsem několikrát na liposukci na té klinice v Praze a za mě spokojenost veliká

Dalimila

Chystám se někam na plastiku ale zatím nevím kam... Nejlépe dobrá klinika v Brně..?

Dáša

Můžu se zeptat jak to tam celé probíhalo?

Niky

Myslíte celkově od objednání?... Před zákrokem jsem byla objednána na předoperační konzultaci, tam se mi věnoval k mému úžasu už Dr.Pilka.Všechno okolo zákroku mi vysvětlil, a potom jsem podstoupila předoperační vyšetření..Vzali mi krev, natočili EKG, a následně jsme se domluvili na samotném zákroku. Já si to nechala dělat v celkové anestezii protože sem docela strašpytel a lokálka by mi teda k mému klidu rozhodně nestačila:) Takhle sem se krásně vyspala a vzbudila se s hezčím bříškem

Dáša

A to jde teda dělat i v lokální anestezii jo? ... A po té celkové anestezii jste na klinice přespala nebo vás pustili hned domů?

Niky

No je tam možnost i lokální anestezie ale nevím no.. mě přišlo vždycky lepší když člověk o ničem neví a vzbudí se k hotovýmu... Po té celkové jsem tam přespala na klinice

Dáša

Já váhám ale asi máte pravdu.. navíc plastik mi to asi vysvětlí všechno na konzultaci aby se mi lépe rozhodovalo, což?:)

Gitule

Mám čerstvou zkušenost s klinikou Effect clinic v Brně a vřele doporučuji

Niky

Přesně tak, všechno vám vysvětlí a uvidíte co vám bude vyhovovat

Strouhalová

Dámy, viděla jsem toho Justana kdysi v pořadu Sama doma, je to on????

Niky

Joooo to je on:D Taky jsem se na to dívala

Dáša

Na zmenšení prsou jsem byla tady https://www.aesthevita.cz/ a spokojenější už být nemůžu

Sklenářová

Dáši jak dlouho jste se potom hojila?

Dáša

Tak celkově když si to spočítám tak to vycházelo nějak na pět možná těch šest týdnů než to bylo úplně ok :)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 59 lidí

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce