Inzerce

Konec padání vlasů

Ahoj.... jsem mamča na MD a měla jsem padáním vlasů obrovské problémy nejen v těhotenství, našla jsem ovšem super přípravek (zcela přírodní), který mi tenhle problém úplně odboural po měsíci a půl užívání.... ráda poradím na emailu: bidunka@seznam.cz Evča

Inzerce
Odpovědi
Zuzana1 poděkování

Ahojky, taky jsem měla problémy s padáním vlasů.. nakonec mě pomohly tobolky Reneval Neo a jsem konečně spokojenější!! Doma nikdo už nenadává, že jsou všude moje vlasy a cítím se lépe.

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. srpna 2014, 08:12:58

Mila

Tak to musím zkusit.. u nás doma taky nadávají, že jsou všude molje vlasy.

8. října 2019, 10:03:18

Milan

A něco co by pomohlo muži by se našlo?

2. května 2016, 00:15:23

Milka

Ahoj, mám dotaz... Byl někdo z vás na trichlogckém vyšetření v Clinicalhair? Jak to vyšetření probíhá a jak jste byli pak spokojeni s jeho výsledky?

31. prosince 2018, 13:59:18

Klarka

Dobrý den, je důležité nepoužívat chemické přípravky, ale spíše přírodní.

22. srpna 2019, 13:51:42

Renata

Pěkný den, mě trápí to stejné .. Akorát jsem si jist tím, že chemie v tom roli nehraje, protože se nebarvím. Nerad bych přišel i o tu trochu co tam mám takže budu ráda za cokoliv co by mi mohlo pomoct.

25. září 2019, 19:39:57

Marek

Já jsem byl spokojený s účinkem provexinu, je to gel, který si nanášiš na danou oblast a půl roce mi začaly růst vlasy.

26. září 2019, 22:28:48

Lenka

Marek: A je to volně prodejné nebo je to na předpis ?

29. září 2019, 17:24:04

Sara

Dobrý den, konopný šampon je na padání nejlepší.

30. září 2019, 08:51:14

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Co děláte, když vás začnou bolet záda?
Zatím hlasovalo 323 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Mgr. David Hrdý (Zdravotní židle) 10. listopadu 2019, 17:10:36

Porafat se s kamarádkou přece nemá smysl :) Ale je dobře, že o zdravém sezení uvažuje čím… Diskutovat

• Lenca (operace krční páteře) 10. listopadu 2019, 18:27:13

Ahoj jo dám vědět .Přijedeme až večer máme to daleko jsem z Moravy až. Diskutovat

• Katarínka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 10. listopadu 2019, 18:26:37

Ahojte tak ako sa máte v tieto upršané dni? Ja celkom ok ako kedy a ako kde :-) Eli hlavu hore… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.