Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

RS

Ahoj všem, chtěla bych se s podělit o svůj případ..třeba někdo pomůže..nebo spíš podrží..Je mi 26, pracuju ve zdravotnictví jako fyzioterapeutka,tudíž většina diagnóz mi není nijak cizích..v každym případě, to co jsme se učívali na škole se mi začíná potvrzovat v mým životě a to mě dost děsí..moje práce je celkem dost fyzicky a psychicky náročná,aby ne, když jsem v každodenním kontaktu minimálně se stovkou "nemocných", do toho aktivně sportuju, tréninky, práce, vysoký nároky od zaměstnavatele, stres:(Asi bych nad vším mávla rukou, jako vždycky,protože "není čas",ale minulý týden mě docela vyděsil a pak když jsem si dávala všechno dohromady napadlo mě tohle..moje podivný příznaky přicházej nenápadně,například se mi rozostřuje vidění , nebo mám pocit jako když koukam přes clonu (říkám tomu že mi nateklo mlíko do oka),asi před měsícem při cestě do práce jsem přestala periferně vidět na pravé oko, během dne to samo přešlo, šílená únava (i když spím kolem 8hodin denně), minulý týden jsem měla jednodenní horečku, kdy mě několik minut brněly obě ruce, slabost v nohách, po probuzení jsem celá ztuhlá, hlavně záda, taky se mi stává že mám "ruce v zásuvce"..takový divný probíjení..příští týden bych měla jít na první vyšetření k doktorce,krev a tak..ale prostě jsem teď na tý druhý straně..pacient..a cítím se bezmocně..

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
mirek

ahoj,jmenuji se Mirek a rs mam dva a pul roku,kdzy mi ji zjistili,mel jsem pocit,ze je po vsem po roce se mi objevilo dalsi lozisko a ja byl nucen zmenit zamestnani,zvolnil jsem tempo a ono to jde,kdyz mam pocit,ze nemuzu,vim ze musim a tak to beru,uz jsem zpet ve sve puvodni praci a nova loziska nejsou,ma rada zni,pokud to nevzda tva mysl,nevzda to ani telo,mam zakazano kourit,ale toho se nejak nemuzu zbavit,jinak nepiju tvrdej a snazim se jist zdraveji nez predtim,drzim ti palce,mas to z velke casti ve svych rukou a neboj,medicina jde kupredu a za par let treba budou rs lecit jako chripku,jen to do te doby musime nejak preckat,ahoj Mirek 31 let

K

Ahojky mam rs pres rok , projevilo se to po porodu me dcerky, Stou nemoci se celkem da zit, jsem na malou sama a tiji sni sama takze jsem vbehu cely den, nerikam je to narocne mam bolesti rukou , sem tam brnej nozky ale bohuzel beru to tak jak to je , Pícham si copaxone lec protivne to je ale je lepe nez predtim kdy jsme prestavala uplne chodit , ted na me bezny clovek nic nepozna:) Takze neboj take jsem byla silene vydesena a bezmocna ale ver bude lepe , musis se stim smirit a poslouchat sve telo trosku ,

Dit

Ahoj! Mám nemoc přes 15 let A dá se s nemocí žít.Trošku hůře chodím na levou nohu,ale cvičení,které mám moc ráda,mi pomáhá to překonávat.Dříve sprinty,teď už chodím pomaleji..Ráda se setkávám s kamarády-kami s RS(výměna informací,povzbuzení.. ¨)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce