Inzerce

rýma, chřipky atd.

existují přírodní produkty, které dokáží rychle léčit a hlavně předcházet dalším nemocem. Pokud si chcete zvýšit imunitu, pište na jana.reg@seznam.cz

Inzerce
Odpovědi
Raketka

Dobrý den, mám velmi dobré zkušenosti s Wobenzymem. Je to přírodní lék a funguje na bázy enzymů. To znamená, že se urychlují chemické procesy v těle a tím i samotná léčba..alespoň tak mi to bylo vysvětleno.

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. února 2010, 16:52:10

terezka

k wobenzymu jsem se dostala, když jsem během jednoho roku onemocněla 3x chřipkou. Začala jsem ho užívat na posílení imunity a musím zaklepat, velmi mi pomohl. Navíc mi pomohl i od kvasinkové infekce.

18. března 2011, 11:48:04

Tereza

Já jsem vyzkoušela pastilky HerbalMed, jsou i na imunitu i na rýmu, tak je kombinuji a jsou fakt super ještě k tomu za tu cenu. Teď máme doma kašel, tak zkouším na kašel, tak jsem zvědavá :) Ale urcitě budou všechny stejně dobré.

29. listopadu 2012, 13:38:12

Jitka

Hezký den. Já na imunitu si preventivně kupuji Prevemax v lékárně a jsem s ním spokojená. Není drahý a hlavně je přírodní, takže vysledek je znát.

3. prosince 2012, 13:41:09

Dita

Pastilky jsem taky brala a měla jsem od chřipek klid :) Zase začíná ta hnusná zima, tak si je určitě zase koupím ať jsem na Vánoce fit.

6. prosince 2012, 13:42:17

Markéta

Já jsem zatím brala jen na imunitu a nemocná nejsem, jen se mi spustila rýma, tak jsem si okamžitě koupila i ty nové na rýmu, tak snad budou stejně dobré!

10. prosince 2012, 14:46:40

Anna

Tak se musím taky pastilkami pochlubit .. Koupila jsem si Herbalmed přímo na rýmu a byla jsem z nich nadšená! Jsou bylinné, takže pro mě chuťově silné, ale v tom j eprávě to kouzlo :) a rýma je fuč.

2. dubna 2014, 10:27:55

Fiona

Tak ideální je se otužovat, jíst hodně ovoce a zeleniny...ale občas je život hektický a to pak bacilové umí využít... takže zachovat co nejvíc klid, odpočívat, jak to jen jde - zvlášť na podzim...Dětem i sobě jsem koupila mořskou vodu Quixx soft, kterou si proplachujeme nos (sprej), abychom nedali rýmě šanci. Hodně tekutin a mýt si ruce!

23. října 2014, 12:20:20

coco

máme za úkol na bio napsat jaké jsou bacilové onemocnění!!! SPĚCHÁ!!!!!!!!!!!!!!!

3. prosince 2014, 19:07:37

Marcela

o něm jsem taky slyšela, ale příjde mi to moc drahé. Já jsem spokojená s herbalmed pastilkama a ty stojí plus mínus 100kč a jsou taky přírodní.

16. ledna 2015, 13:25:37

Dana

Jojo, tak pastilky herbaled pomáhají i nám. Objevila jsem je náhodou, když jsem chtela něco na kašel a teď jsem si koupila i na imunitu a mám stejné nadšení ;-)

21. ledna 2015, 09:04:13

Kateřina Spíchalová

Moje reakce na Wobenzyn je negativní, vůbec nepomohl.

20. března 2015, 16:55:50

Věra Fojtů

Já rýmu léčím kapesníkama a inhalováním vincentky

17. dubna 2015, 15:53:24

Jana

Já rýmě předcházím. Poté co jsem jednou dostala antibiotika, předepsal mi k tomu doktor probiotika Prolacton a u těch jsem už zůstala

24. března 2016, 14:51:50

Saša

Tak to můžu doporučit taky, ale vysvětlete mi, proč to berete i mimo léčbu antibiotiky?

29. března 2016, 15:11:09

Jana

Protože to není jenom na antibiotika. Probiotika pomáhají střevní mikrofloře a následně imunitě.

30. března 2016, 14:38:06

Kosikova

To je pravda, málo se ví, že ta imuniita jde vlastně ze střevní mikroflory. Za mě taky Prolacton

31. března 2016, 16:04:42

Míša

Nevím jak s ostatními nemocemi ale na rýmu se mě vždycky osvědčil sprej Nasivin:)

26. září 2018, 21:52:39

Simona

Míšo jsem na tom stejně, vždycky mi ten jejich sprej pomůže když mám rýmu. Teď jsme si nově i oblíbili doplněk stravy Nasivin sinus ten je taky moc dobrý na uvolnění dutin, alespoň mě i dětem pomáhá

29. října 2018, 14:24:00

Vladimíra

Simono od kolika let ten nasivin sinus můžou děti?

1. prosince 2018, 13:25:09

Simona

Měl by být vhodný pro děti od tří let :)

15. prosince 2018, 21:03:16

Ivan

Chtěla bych se zeptat na radu ohledně kapek do nosu pro novorozence.. ráda bych si vybrala, samozřejmě že už jsem se ptala i lékařky, ale ráda i zkušenosti lidí..

17. prosince 2018, 19:28:07

Jitka

těžko se odhaduje jaké kapky si kupovat. Není lepší se nechat poradit s lékarníkem nebo lékařem? Jak to děláváte?

19. prosince 2018, 18:11:38

Šárka

Já doma na dutiny a na rýmu taky používám vždycky nasivin sinus, zatím nám všem zabírá nejlíp ze všeho co sme zkoušeli

20. prosince 2018, 13:50:57

Janka

je to teda dobré na dutiny? Pořád si říkám které ty kapky jsou dobré a které ne.. nerada bych se léčila zbytečně. asi mi rozumíte jak to myslím

21. prosince 2018, 16:30:09

Radka

Eriko taky si kupuji tento sprej, je výbornej. Nic jinýho mi na rýmu pořádně nezabírá

28. prosince 2018, 14:06:18

Iva

Používáte nasivin i pro miminko? Dělají jen kapičky nebo i sprej?

30. prosince 2018, 18:16:31

Radka

Ivi dělají obojí. Kapičky nasivin i sprej nasivin sensitive

2. ledna 2019, 23:12:31

Iva

Aha tak to je super, zeptám se na to v lékárně a asi spíš vezmu ten sprej...já s kapkama vždycky bojuju u dětí

4. ledna 2019, 09:48:19

Eva

Já už mám teda starší děti, ale také jim kupuji nasivin

6. ledna 2019, 11:22:24

Katka

Doporučíte mi co teď nejvíc pomáhá na rýmu? co bych měla koupit pro sebe a děti?

14. ledna 2019, 14:46:04

Martina

Na ucpaný nos jedině Pinio-Nasal, který ihned protáhne zacpaný nos, nic jiného nám doma nefunguje tak dobře.

15. ledna 2019, 12:15:11

Katka

Fakt vám to funguje? a kde to kupujete? v lékárně? nebo někde na eshopu?

16. ledna 2019, 11:35:47

Alicka

Dobrý den, dá se u dětí předcházet rýmě kapkami, vitamíny něcím co užívají spíše dospělí?

23. ledna 2019, 15:22:00

Hladíková

Co na rýmu pro malé děti prosím? Nejlépe sprej, ale takový který nepálí v nose... můj syn je na tohle strašně háklivý a jak to bude dělat zle tak už si nenechá po druhé stříknout :/

26. ledna 2019, 21:34:27

Šauerová

Já můžu doporučit ten nasivin jak už tady píšou holky. S tím mám velmi dobré zkušenosti u dětí i u sebe. Dělá se i pro děti od narození, i pro starší. Nevím jak starého máte synka

29. ledna 2019, 22:12:49

Hladíková

Syn má už 6 let, ale na ty spreje je háklivý.. Za jak dlouho ten nasivin dětem tak pomůže od rýmy?

3. února 2019, 19:45:04

Markéta

poradíte mi prosím nějaké kapky pro dceru? Má čtyři roky a nechci pořád s létat k lékaři. mám pocit že jsme tam pořád.. děkuji

14. února 2019, 20:37:41

Hanka

Já už děckám nic jiného než Nasivin na rýmu nekupuju. Je super, od rýmy jim pomůže do pár dnů a uvolní nos okamžitě po stříknutí

4. března 2019, 20:24:03

Pavla

Osobně sem u sebe ani u dcery nasivin zatím nezkoušela ale jelikož se spreji co kupuji nemám zrovna dobrou zkušenost a musím je vždycky různě prostřídávat ... tak zkusím taky ten nasivin děkuji za tip

6. března 2019, 00:06:40

Ilona

Dnes sem pořídila nasivin sensitive v lékárně, a hned pár vteřin po tom co sem si stříkla do nosu, tak se dostavila úleva a uvolnil se mi nos. Za mě perfektní

11. března 2019, 23:34:38

Hanah

Já letos mám rýmu skoro pořád.. už ani nevím co si na to dávat.. i kašel... a to sem bývávala nemocná nebo nachlazená tak jednou max. dvakrát do roka... tak si říkám že by to spíš chtělo něco na imunitu....berete něco s čím ste spokojení a co vám pomáhá?

12. března 2019, 21:53:34

Aja

Ilono kterej přesně ten Nasivin sensitive ste si koupila?

17. března 2019, 19:56:39

Týna

Hanah to asi ano, vždycky je dobré nějak posilovat imunitu. Osobně mám dobrou zkušenost s vigantolvitem

17. března 2019, 21:58:12

Marek

lidičky, tak jak jste to letos s chřipkou zvládli? Doufám že dobře, já docela cajk, jen pořád rýma :(

19. března 2019, 18:39:16

Ilona

Aja: Mám ten pro děti od 6 let a dospělé. Marek: Zkoušela sem sprej nasivin sensitive poprvé, ale můžu jenom doporučit. Rýmu mi úspěšně vyléčil

20. března 2019, 21:30:34

Hanah

To je nějaký doplněk stravy?

20. března 2019, 23:59:31

Vanda

na doplnky stravy bych moc nesázela, to přece je jenom doplňek, ale chce to přece jenom nějaké léky, kapky

22. března 2019, 13:39:52

Miroslava

Já kupuju dětem ten nasivin sensitive do 6 let. Je skvělé že neobsahuje konzervační látky

23. března 2019, 22:35:33

Týna1 poděkování

Ano vigantolvit je doplněk stravy který dodává tělu vitamín D

24. března 2019, 20:13:50

12
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Mirka (Novinka - nová řada přípravků MENOFLAVON) 18. června 2019, 09:33:14

Ja jsem menoflavon prave poridila jen diky doporuceni me kamaradky, která jim ma tohle obdobi… Diskutovat

• Katarínka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 18. června 2019, 10:02:15

A brala si aj nejaké ukľudňováky? Ja mám frontin ale dávam si ho iba keď je zle tak raz za 2… Diskutovat

• Katarínka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 18. června 2019, 10:27:30

A ešte kedy si videla tie prvé zmeny :-) Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.