Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

rýma, chřipky atd.

existují přírodní produkty, které dokáží rychle léčit a hlavně předcházet dalším nemocem. Pokud si chcete zvýšit imunitu, pište na [email protected]

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lucka

Nechci nic říkat lidičky, ale přece jenom rýma je otravná a protivná. vždy mě bolí hlava a není se mnou řeč. co zabere?

Bela

Miri nasivin má u mých dětí také výborné výsledky. Kupuji sprej od nasivinu, nic jiného na rýmu neberu

Veronika

Včera mi doktor sdělil že mám nedostatek déčka, tak se dívám co bych mohla brát... ten vigantolvit mě zaujal

Jana

Já sem teda nasivin ještě nezkoušela děckám kupovat ale jelikož jim na rýmu nic nezabírá tak ho zkusím. Dívala sem se dokonce že je bez konzervačních látek

Zdena

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi Vigantolvit tobolkama a vigantolem?

Veronika

ahoj, pokud vím tak vigantol je na předpis a podává se miminkům. Vigantolvit je doplněk stravy, který doplňuje déčko v těle

Kuldová

Na rýmu si taky vždycky koupím v lékárně nasivin. Nejenom že mi na dlouhou dobu uvolní nos, ale po pár dnech stříkání mi rýmu i vyléčí a je po ní

Gábina
1x

Kuldová: A za jak dlouho vám teda tu rýmu úplně vyléčil ten nasivin? A kupujete kapky nebo sprej? Dívala sem se že nabízí obojí

Zdena

Aha, já že se to jmenuje podobně... tak to si zkusím ten doplněk vigantolvit taky koupit

Patricie

Také mám velmi dobrou zkušenost s doplňkem stravy Vigantolvit

Iveta

Patricie jak dlouho ho berete? A spravila se vám po něm imunita?

Patricie

Já už ty tobolky beru tak tři měsíce. Imunitu si myslím že mám určitě lepší a celkově se cítím lépe co si doplňuji déčko tímto doplňkem

jana

rýma to je prevít :)

Petra V.

My doma bojujeme proti chřipce zásadně Céčkem :) je to klasika...a funguje

KATY

A jako prevence nebo když to už máte? zabírá rychle? Jaká forma je lepší :) díky Katy

Zuza

Ja tablety, jak bys to chtela jinak brat ??

Lili

Ahoj já teď užívám šumák od Livsanu a je fajn, myslela jsem žej sem to psala ale asi jsem to neuložila

anet

Vit. C můžes mít jako želé, šumák, vodičku... Kdo hledá najde ;)

Gabriela

Užíváte něco na imunitu ? Pomáhá to nebo jsou to vyhozené peníze ?

Milena

Při posilování imunity, máme zkušenost s kouzelnými kapkami od altaherby.

Ivona

Dívala jsem se na jejich stránky, jsou zcela přírodní a to mě moc zajímá, Takže je vyzkouším.

Adéla

Vyhozené peníze to určitě nejsou ale je potřeba se pořádně dívat na složení ;)

Máša

Dlouhodobě užívám, místo klasických antibiotik. Cokoliv na mě leze, nasadím a do tří dnů mám po nemoci.

Aďka

Já mám dobrou zkušenost s Phytoxanem, je na přírodní bázi antibiotik.

Adriana

Já také mohu doporučit Phytoxan, rozhodně lepší než klasické ATB

Lenka

Phytoxan je vážně super! Na lehčí onemocnění je výborný.

Jaruš

Já jednou zkusila použít phytoxan na menstruační křeče, neměla jsem doma zrovna žádné prášky proti bolesti a kupodivu mi to zabralo :)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce