Inzerce

rýma, chřipky atd.

existují přírodní produkty, které dokáží rychle léčit a hlavně předcházet dalším nemocem. Pokud si chcete zvýšit imunitu, pište na jana.reg@seznam.cz

Inzerce
Odpovědi
Lucka

Nechci nic říkat lidičky, ale přece jenom rýma je otravná a protivná. vždy mě bolí hlava a není se mnou řeč. co zabere?

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. března 2019, 13:00:49

Bela

Miri nasivin má u mých dětí také výborné výsledky. Kupuji sprej od nasivinu, nic jiného na rýmu neberu

26. března 2019, 21:45:33

Veronika

Včera mi doktor sdělil že mám nedostatek déčka, tak se dívám co bych mohla brát... ten vigantolvit mě zaujal

26. března 2019, 23:54:36

Jana

Já sem teda nasivin ještě nezkoušela děckám kupovat ale jelikož jim na rýmu nic nezabírá tak ho zkusím. Dívala sem se dokonce že je bez konzervačních látek

28. března 2019, 13:18:38

Zdena

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi Vigantolvit tobolkama a vigantolem?

28. března 2019, 19:06:36

Veronika

ahoj, pokud vím tak vigantol je na předpis a podává se miminkům. Vigantolvit je doplněk stravy, který doplňuje déčko v těle

30. března 2019, 23:28:39

Kuldová

Na rýmu si taky vždycky koupím v lékárně nasivin. Nejenom že mi na dlouhou dobu uvolní nos, ale po pár dnech stříkání mi rýmu i vyléčí a je po ní

30. března 2019, 22:01:00

Gábina1 poděkování

Kuldová: A za jak dlouho vám teda tu rýmu úplně vyléčil ten nasivin? A kupujete kapky nebo sprej? Dívala sem se že nabízí obojí

1. dubna 2019, 00:23:32

Zdena

Aha, já že se to jmenuje podobně... tak to si zkusím ten doplněk vigantolvit taky koupit

1. dubna 2019, 22:45:13

Patricie

Také mám velmi dobrou zkušenost s doplňkem stravy Vigantolvit

7. října 2019, 01:30:16

Iveta

Patricie jak dlouho ho berete? A spravila se vám po něm imunita?

16. října 2019, 20:10:42

12
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Co děláte, když vás začnou bolet záda?
Zatím hlasovalo 224 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Mili (Kvalitní kontaktní čočky) 18. října 2019, 09:07:11

Tak to není tak moc. To vidíš vcelku i bez nich. Kamarádka má 5.5 a to už jsou popelníky.… Diskutovat

• Maky (Co skrývá pojem hyperaktivní močový měchýř?) 18. října 2019, 10:22:06

Prikladam naprosto podrobny megaclanek o pricinach, lecbe a prevenci mocoveho mechyre.. Nejdrive je… Diskutovat

• Maky (Hyperaktivní měchýř ) 18. října 2019, 10:23:29

Podrobny clanek o lecbe, priznacich a projevech hyperaktivity mechyre ctete zde… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.