Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

17kg za Půl roku

Zdravím,kolegyně dlouho nemohla zhubnout a dlouho jsme obě hledali až jsme začali spolupracovat s českou firmou vyrábějící přírodní produkty zcela bez chemie a z bylin.A ona zhubla z apůl roku 17kg a já sama se zbavila své oplácanosti :-) Je to super, bylinky prošistí i Vaše tělo, a proto nenastane jojo ekfekt. Více info na [email protected] www.ok g-prirodniprodukty.webnode.cz

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Paja

Vice na [email protected] .Děkuji

Veveruska

Dobrý den, víte že 1/3 české populace trpí nadváhou či obezitou. Nesmiřte se s kily navíc, ke spokojenému životu je nepotřebujete! Pokud nechcete patřit do této skupiny obyvatelstva, máte možnost s tím něco udělat! Pro ty z Vás, kteří máte vážný zájem analýza kondice zdarma na www.snama.cz/klara/active Po celou dobu snižování nadváhy budete mít svého osobního poradce, který Vám bude radit a pomáhat k dosažení Vaší ideální váhy. Co získáte? Ideální váhu,více energie,vytvarujete si postavu, zlepšíte svůj celkový zdravotní stav a kondici

Michaela Králová

17 kg za půl roku schvaluji, to je v rámci zdravého hubnutí, které by nemělo být více než 3 kg za měsíc. Více na http://www.regenerace-vitalita.cz/poradna/

Jana Novotná

Nějak stále nevěřím na diety, ale pokud vám to funguje, tak vám blahopřeji. Osobně si myslím, že strava je jen jednou z oblastí na níž je třeba zapracovat. Bohužel v ČR je nabídka komplexních programů za rozumnou cenu dost omezená. Nejvíce mě asi zaujal neziskový projekt iCan od Prázdninové školy Lipnice. www.psl.cz/iCan který zahrnuje zdravý pohyb, zábavu, podporu odborníků na půl roku, koučování, zapůjčení vybavení na celý půlrok a mnoho dalšího...

Ivana

diety se pomalu i nevyplatí, lepší je se držet výživového plánu a mít aspo 3x týdně nějaký pohyb

muzupomoct

já vám můžu vřele doporučit tyto webowé stránky..... http://www.hubnete.cz/hops zaregistrovala jsem se tam ze začátku jsme tomu ani moc nevěřila ale můžu říct že jsem zkoušela všechno možné ale nic mi nepomáhalo všechno se i vracelo tzv. jojo efekt. a teď na sebe obléknu kalhoty co jsme nosila před deseti lety

Romča

17kg je realnych pokud vážíte dost, já jsem tak tak dala sotva 12kg za půlroku a to jsem měla co dělat

Ivana

přesně tak, 17kg se dolů jen tak nedá, mě např trvalo přes půl rok, než jsem dala dolů chtěných 15kg

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce