Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

bolesti kloubu

Da se nekde u nás jeste sehnat lek PAIN EXPELLER roztok ?Vzdy mi pomohl a najednou z lekaren vymizel.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Zuzana Bila

Me teda na klouby pomohl Chondromax - prisel s tim manzel-bezec a ze ty jeho kolena trpi:o) Navic je za celkem rozumnou cenu oproti jinym podobnym pripravkum. Ted jsme zkusili koupit i dedovi, tak jsem zvedava jestli se taky osvedci.

Ivet
1x

Tenhle přípravek neznám, mě doporučili Colafit a můžu říct, že to fakt není žádný fake pomohl mi jak nic.

Kačka
1x

Mě pomohl enzycol jako sportovkyně namáhám klouby každý den a dostavaj zabrat.Doporučju,

Sabina Gotěková

Tak já teda nejsem nějaký extra sportovec. spíše tak inliny, kolo nebo běh....ale od té dby, co jsem začala trpět na klouby taqk jsem dostala doporučený Enzycol. Vyzkoušela jsem ho a je vážně fajn.Klouby mě nebolí a jsem vysmátá ;-)

Soňa

Objednala jsem si Hondrostrong gel, voní podobně jako Pain expeler, kterým si mazala moje babička koleno.Prý to zabírá.

Jarka

Moravcova

Luccy

nevím, ale mě fakt nepomohl, zlatý alavis

Franta

přesně, alavis záruka kvality

Radka
1x

ale určitě je z chemie, ten Alavis to je pro mě fakt "numero uno" - čistě přírodní a takovým věcem já 100% důvěřuji

Petra
1x

také důvěřuji především alavisu, díky jeho obsahuje čistě přírodních látek

Zuzana

tak to jsi snad jediná, mně dlouhodobě pomáhá Alavis

Veronika

od nich jedině ten tripleblend

Karel

A co Gelactiv? Máte někdo zkušenost?

Jan

Mám, velmi pozitivní, 2 mšsíce a výsledek fakt super.

Karel

S tím Proteo-Enzyme Q? ? Asi ho zkusím taky no. Pozeptám se v lékárně.

Jan

Ano ano. Určitě vyzkoušejte ;-) Doporučuji

Zuzana

Gelactiv fakt ne, to už raději investuji do TripleBlendu od Alavisu, kterej je z přírodních surovin aspoň (www.alavis.cz)

Roman S.

Gelactiv jsem také zkoušel, ale dvakrát tolik mi pomohl právě TripleBlend, rsp věřím že pomůže, jelikož mi dosud pomohl velice

Dominik

ten mě vůbec neučinkoval, tak jsem přeše, na TripleBlend a do pár týdnů cajk

Petr Koranda

Pain-Expeller vyráběla Galena. Bohužel ho už nevyrábí. Mě také vždy pomohl. Mám ještě zbytek, který je již několik let prošlý, přesto pomáhá.

Věra

Mě zase pomohl Priessnitz,měla jsem dlouhodobé problémy s koleny,ale nijak jsem to neřešila, potom jsem si zašla pro jistotu k lékaři a měla jsem náběh na artritidu. Začla jsem jíst hodně zeleniny a ovoce,ale to nestačilo. Koupila jsem si Priessnitz, který je přímo na klouby a je přírodní a není nijak drahý,jsem ráda, že jsem něco takového objevila, protože zatím mám od bolesti klid.

Markéta

Hezký den, v tomhle období a při těchto změn počasí se není čemu divit a taky mě chytly klouby. Už delší dobu se budím a nevím co mám dělat, protože to je taková bolest, že se to nedá vydržet..Nedalo mi to a zašla jsem si do lékárny, kde jsem si koupila Priessnitz. Vzpomněla jsem si, že kdysi jsme měla jejich krém a byla jsem s ním spokojená. Teď zase. Splnil to, co měl a pro jistotu ho ještě pořád užívám, ikdyž se mi to hodne zlepšilo. Jsem ráda, že se s tím dalo ještě něco dělat a zatím mám od bolesti klid :)

vlasta

ráda bych položila dotaz ale zadám rodné číslo a dál NIC nejde - poradíte mi Pressnitz- krém nebo tablety ??

Patrik
1x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Martina

Dobrrý den, bolestmi kloubů trpím často spíš už pravidelně. Jsem už přece jen straší člověk, to si musím přinat. Vnučka mi donesla na narozeniny přípravek ENZYCOL 40+ a pocítila jsem zlepšení. Mladice už nikdy nebudu, ale pohyb je příjemnější.

MArta

Souhlasím.Enzycol pomáhá,

Naďa

Bolesti kloubů se mi zlepšili při použivání Colafitu!

Liběna

Mě od bolesti kloubů pomohl flexiharpan

Věra

tak to jsi jediná, na všechny totiž razantně zabírá Alavis

Melánie

Enzycolu 40+ jsem nevěřila, ale po čase mě přesvědčil. Bolesti opravdu po čase ustoupily.

Chrobák

Zdravím Vás. Trpím DNOu a užívám přípravek Enzycol a mohu říci, že ač nedržím žádnou speciální dietu, hodně mi pomáhá. Bolest mívám jen když příjde "špatný den" a žiju v postatě normální život bez bolesti kloubů.

RadimLichý

Dobrý den. Jako podpuůrný prostředek na nemoc dnu, beru Enzycol. Pomáhá rozpustit krastalky kyseliny močové uvnitř kloubů. Mohu doporučit.

Marie
1x

Enzycol dostávám k různým příležitostem od dětí a moc mi pomáhá. Co se týče zmírnění nemoci, jde o účinný lék.

Nasťa

já Enzycol dostala od syna. Sice mi bylo trochu smutno, když už mi vlastní dítě dává darem léky na bolest, ale stárneme všichni, co si budeme povídat. Každopádně mi pomohl a já jsem za to svým způsobem ráda.

Nika

Mě Enzycol také pomáhá, dostala jsem ho jednou na Vánoce, na moje bolavé klouby a užívám. Jsem spokojená. :)

Eliška
1x

Zkouším Colafit a zatím mě klouby přestaly bolet, líp se hýbu, snad to vydrží :)

Martina

Souhlasím, taky mi moc pomohl! Je to výborná věc, vůbec nechápu, jak dneska lidi blázní s těmi přípravky pro koně, to bych se bála. Bůhví, kolik z nich je to schopno nacpat dětem, no hrůza... my se Colafitu držíme jako klíšťata :D s dcerou jsme teď prodělali úplně v pohodě první růstové bolesti díky té Junior verzi - myslím, že to je jediná vhodná kloubní výživa, která by se měla dávat dětem!

Lukysh
1x

Zdravím, na internetu všude píšou, že je enzycol účinný lék proti dně. Máte s ním někdo zkušenosti? Uvažuji o koupi...

Kor Calom

Milý Lukyshi. Enzycol můžu jen doporučit. Beru ho již rok a bolesti výrazně polevily.

Radka

Enzycol fakt už nikdy, totálně bez účinku a to nejen u mě, v dnešní době se snad dá jen spolíhat na ten Alavis

Superwoman

Enzycol opravdu pomáhá, můžu doporučit za mě i za sousedku :)

Jarka

Dobrý den a po jak dlouhé době Vám Enzycol pomohl? Já jen beru již několik týdnů a zatím jsem se sice dočkala zmírnění bolesti ale nic závratného.

marika novotná

Dobrý den, mě na klouby a záněty pomáhá Senzycol 220 tablet. Je k dostání v lékárně.

bozena

Senzycol je na klouby super, já ho beru už 2 měsíc

Radka

to se ti divím, že zabral, mnoha lidem neučinkuje, raději jsem zvolila přiřodní Alavis

Alexandra

A co takhle Geladrink? Já neznám nic účinnějšího. Doporučila mi ho kamarádka, která má problémy dlouhodobější a proto toho vyzkoušela už víc. Je to český produkt, ,což je u mě velké plus, navíc ho bere podle toho, co jsem četla i hodně sportovců a má tradici na trhu snad dvacet let nebo co, pamatuju si, že už fakt hafo dávno, tohle užíval strejček.

Nikol
1x

na zmirneni bolesti manzelovi pomohl enzycol, uziva ho ted i tchan a tez pocituje ulevu

Amélie Dé
1x

Jak je to s užíváním geladrinku při těchto potížích? Máte ho někdo odzkoušený? Slyšela jsem, že je dobrý a pomáhá. Celkem mě přesvědčuje, že je to český produkt, který doporučuje mnoho odborníků.

Katarína

Mě pomohl Geladrink. Užívám ho už pár měsíců a pociťuju opravdovou úlevu. Dokonce jsem četla i doporučení doktorů pro různé vrcholné sportovce. Myslím, že jim by nikdo nedoporučoval nic, co neúčinkuje. Navíc to mám sama odzkoušené. Vyzkoušela jsem už několik příchutí a fakt mohu doporučit.

Anežka

Zdravím. trpím bolestmi kloubů už celkem dlouho, jsem už přeci jen starší dáma.. Na narozeniny jsem od svých dětí dostala Enzykol. Moc jsem tomu nevěřila, ale byl to dárek... zobala jsem ho měsíc, nic jsem na sobě nepoznala, s druhým měsícem ale už změna přišla a cítím se lépe.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce