Detoxikace

Detoxikace je o zbavení těla toho co je v něm navíc. Tato čista může však proběhnout jen pokud je v pořádku povrch střev, mám tím na mysli v pořádku po célé délce či povrchu, ploše, a pokud játra spolu s ledvinami plní či mohou plnit svoji funkci. Z určitého pohledu je detoxikace i o hubnutí neboť na tuk v těle mohou být navázány další toxíny, které jsou při hubnutí uvolňovány. Doporučuji tedy pouze takové přípravky pteré toto řeší komplexně. A jedna úvaha, jsme produkt přírody, chceme žít v čisté přírodě, a zrovna tak příroda nám poskytne to co potřebujeme k naší detoxikaci, či léčbě. V případě dotazu jsem Vám ochoten pomoci na pavm@email.cz

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Olga

Souhlasím že detoxikace těla musí být kompletní. Já našla přírodní doplněk stravy který zahrnuje všechny aspekty.pokud by měl někdo zájem ,poradím na emailu babicka.olina@seznam.cz

Adéla Knotová

Detoxikace je možná prostřednictvím vhodně zvolených potravin bez jakýchkoliv doplňků. Je možné ji zacílit podle daných zdravotních problémů a proto je vhodné ji řešit z každým individuálně. V případě zájmu o bližší informace se můžete bezplatně obrátit na http://pomocnik.zdravisusmevem.cz/ Adéla Knotová, ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM s.r.o.

Karolina Bittmanová

Dobrý den, vím jak Vám pomoci, ale ta informace je poněkud obsáhlejší. Pokud o ni máte zájem, ozvěte se mi prosím na bittmanova@recon.cz.

Martina

Mám dobré zkušenosti s Hlívou 800mg s rakytníkem, jednak pomůže na zvýšení imunity a rakytníkový olej pomáhu tělu se detoxikovat a také obsahuje chlorellu, kterou jsem dřív brala i samostatně

elli
1x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Jirous Michal

Já vždycky po novém roce pročišťuji játra, nejvíc pomáhá na tohle silymarin, což je látka z ostropestřce mariánského, moc šikovné bylinky. Dá se koupit v podstatě čistý extrakt silymarinu, například v Liporacinu. Tabletky máte tak na měsíc a to by mělo pomoci játrům v očištění a proti ztučnění jater ze všech těch svinstev, co polykáme, nejen alkoholu.

Janča

Detoxikace je velmi závažný exekutuvnní vládní nedostatek,právě v pitné vodě ve všech vodovodních řádech.Městský kapitalismus v pitné vodě soukromým podnikáním je nekontrolovatelný právě v mikrobiální kvalitě vody.Exekutivně byla pro městský kapitalistický soukromý sektor v mikrobiální kvalitě pitné vody přijata polovičatá řešení právě v nejdůležitějším úseku VODÁRNY ručí za mikrobiální kvalitu vody jen před Váš činžovnně panelákový dům.NE až ke kohoutku ODKUD voda vytéká.Obecně celý kapitalistický městský soukromý sektor kriminálním způsobem podhodnocuje mikrobiální kvalitu pitné vody NEDOSTATKOvou CHLORACÍ pitné VODY. BIOLABORATOŘE na poliklinikách v nemocnicích odebírají každé ráno kvanta krve aniž by předtištěné archy měly analýzy zaměření na mikrobiální stav krve,mikrobiální stav moče, a také opravdu také by POVINNĚ měly od všech vysátých zásobovačů krve pro nemocnice /bysnis/ odebírat také k seriozní analýze tělních tekutin AMPULE s domovní pitnou vodou z kohoutku.JEN tak může BIOLABORATOŘ podat seriozní ANALÝZU vysátému jedinci .To znamená,že laboratoř odesílá výsledek pojišťěnci a ne lékaři.Lékař laboratoři předci nic neplatí, tak ze zákona nemá nárok na mikrobiální analýzu pojišťěnce. Zavedenou kriminální praxí ve zdravotnictví je,že se výsledek pacient ani NIKDY nedozví.V tomhle dělá zdravotnictví z lidiček totální IDIOTY.

Janča

Detoxikace.Voda pitná je život.Dává život.Ochrana a právní odpovědnost za mikrobiální kvalitu pitné vody je exekutivně tu na úrovni Bangladeše .S tím rozdílem ,že se tamní vláda kriminalitě v pitné vodě alespoň od naší vlády věnuje.Jo,voda je život. Když vám soused do Vašeho draze placeného vodovodního řádu napouští pod tlakem SICE ODFILTROVANOU ale fekální vodu ,SVOU nebo CIZÍ,není tento zločin v našich právních podmínkách vůbec trestatelný a to ani za cenu trojnásobného navýšení platů nezávislých soudců.Udělají z toho jen občanskou právní blamáž.NE kriminální zločin obecného ohrožení.

Janča

Na potravinářské firmy i Babiše se svádí lecos ,proto se musím nesmiřitelně zastat všech potravinářských firem,protože jejich výroba musí ze zákona procházet potravinářskou technologií zpracování a to VAREM nebo PEČENÍM .Mají vlastní laboratoře ,mikrobiálně si provozy si hlídají a kontroluje jim je i hygiena.I kdyby to mikrobiální hlídání potravin bylo u výrobců jen poloviční ,tedy mizerné,tak lidičky do těla dostanou stejně méně mikrobů jak,když si vypláchnou hrneček lidičky pitnou vodou draze placenou s napumpovanými filtrovanými fekáliemi z vodovodního řádu od sadistického souseda.

Janča

Detoxikace a co s tím.Prvé co chybí ve státě a co by schovanka SCHOVANEC měl udělat JE :Rozšířit kriminální službu pro každý kraj o O technickou kriminální službu s centrální mikrobiologickou technickou kriminální laboratoř.Pomůže to nejen v odhalování vražd,loupeží ale i v odhalování technické kriminální činnosti mikrobiologie pitné vody v § obecného ohrožení.Lidé nejsou zabíjeni jen bojovými jedy ale také vzdělanci,rádobyvědci. Většina současných lékařů se více věnuje své dealerské činnosti v lécích než oprávněným anamnézám steskům pojišťěnců.Na to,že u nás jsou prameny téměř všech evropských řek ,TU MÁME mikrobiálně v průměru v městech nejmizerněji ošetřovanou pitnou vodu.COŽ TU ANI ZA MASARYKA nebylo.

Janča

Detoxikace pitné vody.Napustíte si ráno pitnou vodu z kohoutku a do večera Vám ta pitná voda zkvasí.?V jakém státě to ŽIVOŘÍME §§?

Janča

Detoxikace bez stabilní pitné vody a nekvalitní pitná voda ve státě uprostřed urquelů pramenů evropských řek je nebetyčná ostuda. Dešťová voda nádrží plná lithia je ideální živnou půdou pro růst mikroorganizmů v každé mikroby rozmnožovací laboratoři.

Líza

Dobře... =) Najměme si mikroorganismy, co požírají kvasinky... Buďme na ně ale hodní... Testy Vody? Zmrazit, kouknout...ZJISTIT ph... Ale co na kovy? Toť otázka. Kdo poradí? Za další. Vlny...Hmyz...Letadla....SYSTEM...Kyslík...Déšť--- Ničením přirozeného prostředí je vyvýjen nátlak. Touto depressí je zapřičiněná změna. MOC TLAKŮ.

pavlína

Mně doporučila dotorka, abych se detoxikovala a tak se zbavila ekzému. Moc pomohl Ostropestřec - čaj, nechala jsem vychladnout a do něj rozmíchala Enterosgel a pila jsem to 3x denně dva týdny a pak 1x denně dva měsíce. A mám zcela zdravou kůži, co jsem neměla mnoho let. Nechápu, proč to není na lékařský předpis, je to celkem drahé.

Domka Nová

Určitě je detoxikace komplexní problém. Momentálně se zaměřuju na očistu jater. Snažím se si je nezanášet alkoholem a naštěstí neberu žádná léčiva. Na pročištění beru Lipovitanem S.

Helga Horká

jo mně doporučil lékař po prodělané nemoci lipovitan duo, má ten silymarin a dlaší látky na pročištění organismu

Vendy

já ocistu jedine s ayurvédskými bylinami :-) je to pro me více šetrné, nez nejaké chemické veci.

Přidat nový komentář

Inzerce
loading...

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Jste již očkováni proti klíšťové encefalitidě?

42%
49%
Zatím hlasovalo 544 lidí
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Mohlo by vás zajímat

Opar na rtu vyrazí většinou při oslabení nervového systému a imunity

Opary jsou projevem infekce vyvolané virem herpes simplex (HSV-1), jehož nositelem je až 80 % populace, u 20 % se projev nákazy dokonce pravidelně opakuje. Viru, který opary způsobuje, se totiž nikdy nezbavíme. Přečkává v našem těle a čeká na vhodnou příležitost, kdy se opět projevit. Vyvolat jej může stres, únava nebo snížená imunita.

Snímače tělesné teploty zvýší úspěšnost léčby pacientů nejen v pandemiích

My máme chuť udělat dobrý skutek, nápad jak pomoci českým pacientům i základ (Thermeeno), a vy nám s ním můžete pomoci!

Diabetická noha, bolest kloubů, zvýšená lomivost kostí aneb jak může cukrovka ovlivnit vaše končetiny?

Takřka 900 tisíc Čechů trpí diabetem, mnozí z nich však nenavštěvují lékaře. Neléčená nebo špatně léčená cukrovka přitom může způsobovat celou řadu komplikací, včetně problémů s pohybovým aparátem nebo takzvané diabetické nohy. Jaké problémy s končetinami může trvale vysoká hladina cukru v krvi způsobovat?

Dovádění ve vodě může škodit očím... 5 rad, jak se vyhnete nepříjemnostem!

K teplým měsícům patří osvěžení v podobě vodních radovánek. Jistě už se těšíte, až obléknete plavky a vrhnete se do náruče bazénů, rybníků, řek – a možná i moře. Příjemné chvilky strávené v objetí vln však může narušit následné pálení očí, zánět spojivek a další potíže. Poradíme vám, na co si dát při koupání pozor a jak eliminovat rizika poškození zraku.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.