Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Bolesti zad

Počet lidí sužovaných bolestmi zad se stále zvyšuje. Jedná se o vůbec nejčastější příčinu pracovní neschopnosti. Také Vás bolí záda? Stoupá i výskyt bolesti zad u dětí. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Václav

Trpěl jsem otékáním a bolestmi rukou i nohou. Míval jsem občasné trnutí především v prstech. Chvíli jsem zkoušel speciální cvičení pro tyto drobné klouby, co jsem našel na internetu, ale vůbec to nepomohlo. Na narozeniny jsem pak dostal Enzycol a začal ho na své bolesti užívat. Nastalo nečekané zlepšení bolest se vytrácela sice pomalu, ale vytrácela. Nyní už nemám žádné obtíže.

Radka

Mě třeba dělají dobře hřejivé masti.. doma mám teď Thermolku s konopným olejem, natřu se zabalím a poměrně rychle se mi vždycky uleví..

Marie

Mám sedavé zaměstnání a hledala jsem něco alespoň na zmírnění bolesti. Na rady lékarnice jsem zakoupila mentolku z konopí a mentol s olejem z konopí je něco zázračného, ať už na záda nebo na kolena. Výborná mast, opravdu.

Klára

Používáme, když mám ztuhlou krční páteř, na prohřátí skvělá věc. Nevím, co bych bez thermolky dělala. Okamžitě zahřeje a příjemně hřeje dlouho! Jsme moc spokojeni s manželem.

kristinka

Bolesti zad se mi nevyhýbají i přesto, že jsem mladá. ALe je třeba se s tím poprat, masíruji se mentholkou, snažím se cvičit a sedět rovně, ale ta mentholka je teda pro mě nejlepší pomoc. Chladivé je pro mé záda úplně jako zázrak. Jak jsem už psala nejsem stará,ale mentholku používám už několik let.

Karla

Thermolku jsem zkusila koupit, nejdřív jsem si říkala, že to hřeje hodně,ale to je jen pocit, to teplo je skvělé! Lepšího pomocníka na moje bolavé části bych asi nenašla.

Monika

Thermolku jsem vyzkoušela, jak píšete trochu se mi zdálo, že to hřeje dost, ale to hřeje fakt moc příjemně, třeba nechám si manželem namazat krční páteř a je mi za chvíli tak příjemně. To prohřátí je opravdu tak dobré na ten krk, fakt paráda a dočetla jsem se, že díky té vanilce to pěkně hřeje postupně.

Markéta

Vyzkoušela jsem na bolest zad konopné mazání Mentholka a byla jsem celkem překvapená, cítím změnu, používám 5 týdnů a budu pokračovat dál.

Lukáš
1x

Dobry den Chtel bych se optat co muze byt za pricinou bolesti na leve strane zad ale dole tesne nad hyzdema.Boli me to hlavne kdyz si sednu anebo kdyz lezim na boku.Jakmile lezim rovne na zadech anebo stojim a chodim tak vubec nic neboli.Dneska me trochu bolelo i na leve strane pod lytkem.Asi pred mesicem jsem si vytahl klistaka z leveho stehna.Myslite ze i to by mohlo byt pricinou? Jinak delam dost narocnou praci a venku.Take hraji rekreacne ledni hokej.Cca 14 dni mame zapas.Predem moc dekuji za odpoved. Lukas

Nikca

Ahoj Lukasi, mam presne ty stejne potize. Pokud sem nekdy zavitas, muzes prosim napsat, co to bylo, co ti pomohlo a jak dlouho to trvalo? Dekuji.

Petr

Po operaci páteře (výměna disků C4-5 a C5-6) došlo k poškození míchy necítím pravou ruku od ramene k prstům.Hrozí mi odebrání invalidního důchodu 3 stupně?

Kamila

Ahojky, prosim moc o pomoc s vybiranim na bolesti hlavne v oblasti beder- bojuji s tim jiz dlouho chodim i na jogu, ale porad ne a ne povolit budu rada když mi poradite nejakou masticku nebo krem nebo něco co by mi ulevilo od bolesti a alespon trochu zchladilo misto. Diky moc.

Jana

Hele mrkni se na Perozin je to od Pharmagenu takovej krem prirodni a ten na tu bolest pomaha uplne nejlepe. :-) Mam vyzkouseno na vice problemu a vždy zabralo.

Kamila

Super dekuji moc, ja jsem na to koukala a jdu hned do lekarny si to koupit.

Jana

Dobrý den, prosím dokážete mi někdo poradit jak na bolest zad?

Klára

Já jsem byla na hydromasáži, která funguje na základě tlaku vody, byla jsem na masáži celého těla, a je to opravdu paráda…

Jana

Kde jste na tom prosím byla?

Barbora

Dobrý den mám bolesti hlavy a krční páteře,k tomu se mě přidali zažívací problémy a reflux. Byla jsem na rhb,u neurologa,mám rtg páteře,sono břicha a fibroskopii. Chodím k psycholožce. CT a imunologické vyš a odběry na boreliózu mě lékař odmítl udělat. Nevíte prosím jaké vyšetření mám ještě absolvovat a které léky na bolest nedráždí žaludek?

František Mitáš

Pět vyhřezlých plotýnek na krční a bederní páteří, urkutné bolesti a masáže, ani léky nezabírají, co mám dělat.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce