Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Bolesti zad

Počet lidí sužovaných bolestmi zad se stále zvyšuje. Jedná se o vůbec nejčastější příčinu pracovní neschopnosti. Také Vás bolí záda? Stoupá i výskyt bolesti zad u dětí. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
petr
64x

Mám dotaz.Je možné,že bolesti v oblasti bederní páteře mají souvislost s ochabováním rameního kloubu a s rozmazaným viděním?Je možné aby tato obtíž měla spojitost s bolestmi hlavy a dolních končetin?Prosím poraďte [email protected]

Andrea
22x

Dobrý den,prosím o radu.Přes měsíc mě bolí dost krční páteř,ztuhlost velká.V práci- sedavá na poště jako třidička přes noc je bolest silná až mě pálí záda.Pomohla by masáž?Snad nejde o něco vážnějšího.Děkuji za radu na email [email protected].

sura
29x

mam tchyni ktera ma stejny problem a nevi co delat.Stale trpi bolesti ruky az ji nekdy brni a ruka ji boli od ramena az po prsty.Nekdy ji ma celou oteklou. mame tedy spolecne problemy.Muzete doporucit neco co by mohla delat krome plavani,protoze plavat neumi.

Jan Kohout
2x

pravděpodobně ano. Jan Kohout http://kohout-maser.webnode.cz/

sura
3x

mam tchyni ktera ma stejny problem a nevi co delat.Stale trpi bolesti ruky az ji nekdy brni a ruka ji boli od ramena az po prsty.Nekdy ji ma celou oteklou. mame tedy spolecne problemy.Muzete doporucit neco co by mohla delat krome plavani,protoze plavat neumi.

Jan Kohout

Možné to je, blokáda horní hrudní a krční páteře. vyšetřit ! Jan Kohout http://kohout-maser.webnode.cz/

Gábina

Ahoj, mne bohužel sedavé zaměstnání úplně připravilo o pohodlí a spokojenost. V práci jsem naprosto trpěla, na bolesti už nepomáhaly ani farmaceutika. Nezbylo než si pořídit zdravotní židli. Narazila jsem na skvělou se jménem Spinalis, která mě bolestí během pár dní zbavila a konečně mám klid a jsem v práci zase ráda :)

Gábina

Ahoj, mne bohužel sedavé zaměstnání úplně připravilo o pohodlí a spokojenost. V práci jsem naprosto trpěla, na bolesti už nepomáhaly ani farmaceutika. Nezbylo než si pořídit zdravotní židli. Narazila jsem na skvělou se jménem Spinalis, která mě bolestí během pár dní zbavila a konečně mám klid a jsem v práci zase ráda :)

HELA
3x

Trpim už přez rok bolestmi zad lekařsky zaver je že jsem prodelala zanět zad kde mi mezi obratli zmizela jaka si vypln. Rana jsou pro mne utrpenim a v noci nemohu dlouho usnout přez den to docela jde ale nemohu dlouho stat skoncila jsem v plnem in. duchodu.Mame 3 deti manžel je velice obetavy mam mnoho leku proti bolesti ale už jsem z toho moc unavena.V poslednich 2 mesicich přibyli obtiě s levou rukou necitlivost,brněni a bolest až do loktu čka mě rehabilitačni pobyt v nemocnici ale nikdo mi nic nezaruči pry stejne časem budu muset jit na operaci mam obavy jak to dal bude.Nevyhla jsem se ani operaci ˇžlučniku letos mi bylo 30let jsem zoufala nechci obtěžovat rodinu ani okoli.co mam dělat

petka

to ti teda chudino nezavidím.Zkusili ti nějaké obstřiky nebo rehabilitaci či masáže.já si myslím že ty masáže by ti mohli trošku pomoct.Musiš bojovat já vim je to strašný,já jsem na to stejně,Pořád chodim na injekce taky mi to nepomáhá.je mi 32 let.No taky děs a hruza.Ale určitě vyskoušej ty masáže.

HANKA
2x

JÁ JSEM MÍVALA VŽDY TLAK V NORMĚ,ALE V R.2003 MI PŘI PREVENTIVCE Z NIČEHO NIC NAMĚŘILI TK 170/130 A TO OPAKOVANĚ.oKAMŽITĚ MI NASADILI TENORETIC A PO MĚSÍCI PŘIDALI JEŠTĚ INHIBACE 2,5mg. PO 3 LETECH LÉČBY MI POSTUPNĚ SNÍŽILI DÁVKU A VE FINÁLE BERU JEN INHIBACE 1x DENNE A TK MÁM V PRŮMĚRU 140/85.

MarcelaChudá
6x

Bolest v oblasti bederní páteře způsobuje zablokování hrudní a krční páteře.Hrudní páteř způsobuje bolest ramen, ramena, krouženímramen se uvolní krční páteř.Bolest hlavy je spojena s krční páteří.

Martina
3x

Měla jsem podobné potíže, na doporučení jsem navštívila maséra pana Kohouta z brněnských lázní na Kopečné a ten mě za jedno sezení zbavil tří měsíčních bolestí. Takový odborníci by měli pracovat pro běžné občany a ne jen pro politiky , sportovce a slavné. Všem pana Kohouta doporučuji .

JW
15x

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda je možné, že mi bolesti zad vystřelují až do varlat. Respektive bolí mě varlata, ale když se na to soustředím, tak bolest vychází ze zad. Někdy mě bolí kousek nad hýžděmi levá, nebo pravá strana a bolest vystřeluje do nohy, nebo mám pocit, že noha se vůbec nedokrvuje. Nyní mě bolí střední záda...cca ledviny. Může to být únava svalů, začal jsem cvičit sřečing po dlouhé době sedavé činnosti. Mám s tím ovšem i takový nepříjemný pocit v břiše a oblasti konečníku. Přes noc bolesti nemám. Jsem celkově z toho hodně špatný.

doktor:)
15x

doporučuji masturbaci a bolest přestane;-)

JW
2x

Bohužel to není moc vtipné. I když mám legraci rád. Tyto blesti ustoupily, ale přesunuly se jinam.

petr
5x

Mám ten samý problém,bolí mě to až do varlat,hlavně teda pravého,jak jste to léčil a co pomohlo? doktor říká ležet a já si myslím že ležením se nic nezpraví,už je to přes měsíc a léčit to jen práškama na bolest je taky nesmysl,musí se léčit příčina...kdo vám s tím pomohl jaky odborník? děkuji

David
2x

To máte ledvinovou koliku nebo jen kameny vás zlobí.Já mám ledvinové kameny 10let a umí to bolet skoro všude.V břiše,vystřeluje to do penisu,záda a i v nohou je cítit tupá bolest.

vašek

mám podobný problém, delší dobu mě bolí bederní páteř, SI zkloubení a horní část pánve, pak mi začali pobolívat i varlata a třísla. Asi to spolu souvisí, ortoped říká, že je to asi od kyčlí ___ možné jsou i infekce - chlamydie, borelie .... ??

vašek

mám podobný problém, delší dobu mě bolí bederní páteř, SI zkloubení a horní část pánve, pak mi začali pobolívat i varlata a třísla. Asi to spolu souvisí, ortoped říká, že je to asi od kyčlí ___ možné jsou i infekce - chlamydie, borelie .... ??

Superior
1x

Odpověděl někdo kompetentní na tento dotaz, nebo jsou tady jen tlučhubové???

Lenka
2x

Mohu doporučit, pana Kohouta z Brněnských lázní na Kopečné ulici. Je to masér výmečných schopností. Měla jsem púl roku migrény a rozostřené vidění. Po jedné masáži a zvláštních technikách mě zachránil. Mačkal mě na rúzných místech a ve mě praskal jeden kloub za druhým. A navíc je to skromný chlap. Lenka

Jan Kohout

Tyhle stavy mohou být velice vážné. Já doporučuji návštěvu lékaře. Vyšetřit páteř,močový měchýř atd. Nelze vyloučit onkologické onemocnění. Nebo uskřípnutí míšního nervu. Jan Kohout http://kohout-maser.webnode.cz/

Mustang2
1x

když mně bolí krční páteř tak mně to jde do zubů a do očí (bolí mně když se na něco dlouho dívám a posléze je mi i špatně od žaludku

Stanislav

Zdravim,.mam podobny problem o kterem pišete,a chystam se k lekaři,a članek je už 3 mesíce stary ,tak bych se chtěl zeptat od čeho tyhle potíže vznikly a jaka byla léčba.Diky.

Jan Kohout
2x

Možná blokáda krční páteře - migréna. Jan Kohout http://kohout-maser.webnode.cz/

michal

dobrý den, trénuju thai box a poslední dobou mě bolí oblast mezi lopatkami. bolest se projevuje až 2-3 hodiny po tréninku a trvá 2-3 dny, kdy bolestivě hýbu pravou paží (levá paže se zdá v pořádku). Problém je v tom, že tréninky mám dvakrát týdně, takže záda dostávají co proto, momentálně jsem vysadil, ale i při lehčím tréninku na boxovacím pytli se bolesti opět dostavili. Nevíte kde by mohla být příčina ? (Celé tělo před tréninkem protahuji)

Luboš
1x

Kdo se chce zbavit bolesti zad,ať napíše,[email protected]

Marie
2x

hezky den , bolí mě záda 3 roky .Z celkového vyšetření mám snad Schromove uzly . Někdy je to ukrutná bolest.Bolí mě hrozně i hlava .Přes den se to dá vydržet ,horší v noci..Letos v létě jsem byla v lázních ,ale necítim vůbec žádnou úlevu ,ještě horší.Bolesti přechází k ledvinám Cvičím ,beru léky ,chodím na masáže .Jde mě to až do dolních končetin a brní mě nohy ,prsty .Prosím o radu a pomoc . díky!!

monika
3x

dobry den taky mam strasne bolesti zad ahlavne teda hrudni pater a od toho mam problemy motani hlavy a boleni u srdce je to dost neprijemne kdo by mohl poradit co stim dekuji

Květa
1x

Podívej se na mé stránky w ww.harmonie.blue4net.cz a přijď.Pomohu Ti.Máš zablokovanou páteř.Květa 777 871 861. Zavolám zpět.Jsem léčitelka.

Jan Kohout
1x

Co Vaše váha? Možná si myslíte že nesete váhu celého světa. Jan Kohout http://kohout-maser.webnode.cz/

Petr

Poradím Vám...koukněte se na www.riweo.cz< /a> a objednejte si matraci a lůžkoviny z ovčí vlny.Nejsem dealer,ale majitele znám a mám od nich riweo coolmax a soupravu bussolu a jsem moc spokojen.Dělám řidiče a věřte mi,že vím,co to je,když někoho bolí záda. Přeji ať vás záda co nejdříve přestanou bolet ať s matrací nebo bez ni

Léčitelka

Alopatická medicína s jejich prášky už mi fakt leze krkem.Nakonec je skoro všechno z kouření, z alkoholu, atd.Je to buď anebo.Já jsem zaplatila na očním 30,-Kč, abych se dozvěděla, že jsem stará!!!Je mi 58 a necítím se tak. Zkuste se mrknout na tyto stránky w ww.harmonie.blue4net.cz Už pomohly spoustu lidem.Mě taky!

Inka
1x

léčím se už hodně dlouho ze zádama mám HLA-B pozitivní dostávám injekce a léky na bolesti byla jsem i na rehabilitacích ale bohužel je to stále stejné

Petra
2x

ht tp://kohout-maser.webnode.cz /

Karel
1x

ht tp://kohout-maser.webnode.cz /

Karel

ht tp://kohout-maser.webnode.cz /

Karel
3x

ht tp://kohout-maser.webnode.cz /

Karel

ht tp://kohout-maser.webnode.cz /

Lenka

Často trpím bolestmi krční a bederní páteře, nezabíraly mi už ani léky proti bolesti a doktoři mi nijak nepomohli... Kamarádka mi doporučila Atroline, přírodní gel, který mi pomáhá od bolesti. Stačí namazat bolestivé místo a bylinky pomůžou,tenhle bio gel jich obsahuje vysoký podíl. Dá se sehnat na doktorbio.cz.

Lenka
3x

Bolesti zad se dají ovlivňovat i jiným způsobem něž jen masážemi a mastičkami. Je to práce s dřívějšími stresovými situacemi. Mám vlastní zkušenost. Sama jsem pracovala s touto metodou na sobě, abych si zlepšila svůj zdravotní stav. Více na www.cestavesvetle.cz.

Karolína
1x

Nevím proč používat prapodivné metody, když si zjevně paní našla svůj způsob, jak se s bolestí vypořádat :-)

Julie
1x

Ahoj,hledám pacienty s diagnozou FBSS.Píši na to diplomovou práci, a chtěla bych udělat nějaké měření.Jedná se o jednoduché bezbolestné testy, časově tak na 20 min. Potřebuji lidi, kteří jsou ochotni přijet do Prahy do Motola, ideálně, pokud tam již např jezdí na kotroly. Díky za každou odpověd na mail [email protected]

Michal net.
4x

Dobrý den , mého dědu trápí časté bolesti zad vím že v tohle věku je to asi běžné ale přesto mě napadlo jestli tyto bolesti dokážu odbourat třeba například nákupem KOSMODISKU který doporučují dle reklamy i doktoři, Jaký názor máte na tento výrobek ?? Děkuji za odpověd.

Petra Kratochvílová
8x

Dobrý den, trápí mě dlouhodobě bolest zad v bederní oblasti. když dlouho stojím, dlouho sedím a vstanu nemůžu se narovat, protože to opravdu bolí nebo když ležím a zádech. je to spíše tupá bolest a za chvíli odezní, ale je to nepříjemnné. nedávno mě k tomu začala bolet levá kyčel. nevím jestli to má souvislost. u doktora jsem nebyla. sem mladá (23) a bojím se že mi řekne že simuluji nebo přeháním. děkuji za odpověď.

Dalibor
4x

Dobrý den,vím,jak Vám pomoci.Napište mi na meil [email protected] a domluvíme se dál.Měl jsem podobné potíže a už vím,co s tím.Zbytečné trpět,když existuje pomoc.

Masáže - bolesti zad
1x

http://kohout-maser.webnode.cz/

Jiří Hajduk
3x

Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat na radu ohledně bolesti zad spojené s bolestmi břicha. Stává se mi to nepravidelně, většinou na večer. Začíná to tlukotem srdce pak to odezní probehne studený pot po celém těle, po 10 minutách se to uklidní, toto probíhá vše při bolení zad + břicha. Stává se to každý večer.Můj obvodním lékařs mi předepsal prášek Lexaurin, beru si ho po kařdé když mi to začne, uleví se mi a bez problémů usnu. Na masáže k rehabilitačnímu pracovníkovi chodím, 1x týdně. Chtěl bych prosím radu, z čeho to může být. Nikdy jsem problémy se zády neměl. Byl jsem zdraví člověk. Děkuji za kladnou odpověď

Dalibor
3x

Dobý den,váš problém může být způsoben posunem ploténky a tím skřípnutí nějakého nervu,nejsem doktor,ale pacient a kamarád moc šikovného chyropraktika.Můžu vám ho představit,pokud budete mít zájem,přijeli by jsme k vám,můj mail [email protected]

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se&hellip;

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči&hellip;

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho&hellip;

Naši partneři

Inzerce