Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Caste chripky-jak na ne?

Dobry den, chtel bych se zeptat, jestli nekdo nemate zkusenost s opakovanou lecbou chripky. Ja sem vyzkousel snad vsechno...od caju pres leky az po alternativni medicinu a stejne nic. Kdykoliv se neco mihne ve vzduchu, okamzite ji dostanu. Nevite nekdo jak na to, uz me nebavi to prechazet a neustale mit posmrkanej kapesnik v kapse:( Dik petr

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
rea
1x

ono je nejhroší a pozor to stačí když chřipku,přejdeme jednou ,2....je to jedno prostě se to nemá pak se nám pořád vrací dokad jí pořádně nepřeléčíme ,občas nestačí jít a koupit si léky.....na to radim antibiotika.......a nejspíš taky léky na posílení imunity

Radek

Možná se to bude zdát divné, ale mě pomáhá už několik let , když na mě " něco" leze a kolem jsou všichni s chřipkou, tak si dám ráno a večer Celaskon 500 a k tomu ráno a večer 10 až 15 tabletek Wobenzymu. A po čtyřech takovýchto kůrách to odejde.- čtyři kůry = 2 dny. Ráno a večer nalačno a zapít čajem. No poradil jsem to už řadě kamarádů, a u nich to funguje taky. Tak to třeba zkus, když už nevíš coby....

Lívie

Mě se to divné nezdá:) taky mám vyzkoušený Wobenzym a místo celaskonu jím hodně ovoce. Celaskon jsem nikdy nevyzkoušela, ale při prvním náznaku se do toho dám:)

Cilka

Dobrý den, Petře, já jsem byla nemocná celkem často hlavně takové ty virózy,což dokáže člověka naštvat:-(Asi před rokem jsem začala kvůli akne používat jeden přípravek z aloe vera,která má pomáhat na více zdravotních problému, mi tehdy bylo řečeno.No a pomohlo to. Nejen že se mi vyčistila pleť,ale i tu zimu jsem nebyla ani jednou nemocná. Celkově se mů imunitní systém posílil. Musí se to, ale užívat pravidelně s důsledností. Od té doby jsem se tomu začala více věnovat a pokud by jste měi Vy zájem o tuto léčebnou metodu mohu Vám poradit i osobně. Můžete psát na email:[email protected] atím a mějte se krásně

zdena moravcová

Dobrý den, žiji už šest let s přítelem, který byl často nemocný. Já jsem s imunitou neměla nikdy velké problémy, ale chřipku jsem od něj chytala minimálně 2x do roka. Po třech letech jsme spolu navštívili imunologa a ten nám doporučil již zmiňovaný Wobenzym. Já ho užívala dva měsíce a přítel půl roku. Teď už pravidelně pijeme pouze čaj z čerstvého zázvoru.

Dědek

kdybych bral Wobenzym , tak bych chcípnul hlady, to není pro chudáky

Karla

Wobenzym je fakt drahý! Já jsem teď vyzkoušela Prevemax a velmi rychle mě vyléčil.

marta

Prevemax je výborný. Moc doporučuju, mám ho odzkoušený já i můj manžel. Při bolesti v krku člověku hned uleví a nastartuje imunitní systém.

pet-tweety
1x

Na chripku/ nachlazeni a vubec celkove na posileni imunity je dobre otuzovani, zdrava strava, pohyb a jako doplnkovou lecbu ja osobne uzivam hlivu ustricnou s rakytnikovym olejem (ten zesiluje ucinek hlivy). Mam pokoj i v chripkovych obdobich. Navic ho delaji i pro deti, jmenuje se hlivacek, je ve forme sirupu ;) Posilam odkaz kde se muzete docist vice: http://www.vegi.cz/cz/produkt/hliva_ustricna_s_rakytnikovym_olejem

knuckles

Stačí si pořád umývat ruce mýdlem, neolizovat si je (např kousání nehtů) neumyté, nepřibližovat se k lidem s příznaky chřipky, nachlazení, nebýt v nevětraných prostorách se spoustou lidí, nepokládat jídlo jinam než do úst nebo na talíř.

knuckles (14 let)

a nepít/nejíst od jiných lidí. Nikdy nevíte, jestli se si nemoc odbydou doma, nebo jim to je jedno a jdou s ní kamkoliv a neuvědomují si, že nakazí ostatní.

Olga

Já jsem si nedávno koupila Hlívu ústřičnou 800mg, je hodně silná, taky obsahuje rakytník. Věřím že se tak ubráním chřipkám a nachlazení, které mě loni hodně trápily.

Karolína

Já ji taky užívám nějakou dobu a nemocná jsem od té doby vůbec nebyla a to dělám ve velkém kolektivu, kde je velmi často někdo nemocný. Budu užívat preventivně určitě celou zimu. Jsem ráda, že obsahuje taky rakytník.

Ella

Na podporu imunity je podle mě nejlepší hlíva ústřičná. S manželem ji užíváme a dětem jsem ji taky koupila, přímo hlíva ústřičná mickey, jsem ráda, že existuje i pro děti a že jim taky tak pomáhá.

jan

ano

David Tchelidze

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Eliška

Já osobně jsem chřipku neměla už 4 roky a jsem za to moc ráda. Snažím se, aby celá má rodina jedla zdravě a měla dost pohybu, taky se otužujeme. Dětem ještě pro jistotu dávám každý den Sirup Donald, ten jim posílil imunitu a je to všechno v pořádku. Jsme zdraví.

Magda

Když už na nás přijde nějaká ta chřipka, hned začnem užívat sirup Stopkašel, pomáhá celkově proti zánětu, proti kašli, i když je člověk hodně zahleněný, zabere i proti bolestem v krku, snažím se ho vždycky mít doma, protože ho můžou i děti

Cyril

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce