Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Ostropestřec

Největší oblibě se ostropestřec těšil v 16. století. Tehdejší léčitelé používali jeho výtažky zpočátku na každé „zapíchání v boku“, později se stal součástí každého... více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
kastanka
7x

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ obsahuje i COLONIX..,..určený na detoxikaci trávicího traktu...Průmyslově vyráběné potraviny – i ty zdravé se při výrobě zbavují většiny důležitých látek pro ochranu zdraví a místo nich se přidávají umělé nezdravé složky jako barviva, konzervanty, ochucovadla. Tato kombinace je z dlouhodobého hlediska doslova plíživě vražená. Komplexně tento žalovatelný problém vlastně nikdo neřeší a těch několik firem, které to umí, mají vždy několik desítek přípravků, ze kterých se to při značném nadání dá složit, ale pak vychází to na desítky tisíc měsíčně. ,. Správně se musí „umět“ i detoxikovat. Všechno začíná v tlustém střevě, musí dobře fungovat metabolismus. Jinak se můžeme stravovat sebekvalitnějšími potravinovými doplňky ale tělo je jednoduše nedokáže využít,protože tlusté střevo je tak zaneseno ,že nedokáže lehce živiny propouštět do celého těla a únava nemizí. Lepší je uzdravování než léčení, ne? A právě COLONIX je tím "čističem"střev..,který tak účinně zabírá a pročišťuje organismus...Je lehké o tom psát,ale účinnější ho vyzkoušet www.drnatura.cz

Corax
4x

Báječné. A teď ještě tu o perníkové chaloupce.

PaprsekAdriana
21x

Dobrý den Mám dotaz ohledně užívání ostropestřece mariánského.Již týden užívám tablety této byliny.Každý den 1 tabletu o obsahu 250mg.Ode dne,kdy jsem požila první tabletu jsem začala mít příznaky,které jsem ještě nikdy nepocítila!Začala jsem potem vylučovat silný železem připomínající zápach,který mě od té doby pronásleduje neustále a strašným způsobem na mě zčernalo všechno všechny šperky,které jsou ze stříbra.Nedají se ani vyčistit.Ve zlatnictví mi řekli,že čištění bude složité,ba dokonce nemožné!Jelikož šperky jsou prý jako kdyby prošly žárem!Nedokázala jsem se ani přiznat,že takto ty šperky zčernaly na mě.Všude,kde se střibro dotýkalo mé kůže je opravdu jako by ohořelé z velikého žáru.Jsem z toho nešťastná.Žádné šperky již nenosím.Ostropestřec beru neustále,jelikož jsem v minulosti často marodila a brala spoustu medikamentů a obávám se poškození orgánů-jater a ledvin.Potím se neustále železitým zápachem a bojím se,že jsem nějak vnitřně vážně nemocná.Ještě mám podezření,že to může způsobovat tetraciklín,který mám předepsaný od lékaře na denní dávku 50mg na kožní onemocnění.Může mi někdo poradit,jestli tyto příznaky může způsobovat ostropestřec?Nebo to může vyvolávat kombinace antibiotik s ostropestřecem? Předem děkuji E-mail-PaprsekAdriana@ seznam.cz Adriana Staňková

Jan
3x

Hodně mi pomohl při hepatitidě B....respektive do ní:)

jitka vrzackova
1x

Dobry den marne se snazim sehnat semena ostropestrce marianskeho,muzete mi poradit na koho bych se mohla obrat?Dekuji za odpoved s pozdravem Jitka Vrzackova

Jana
3x

Já jsem ho sehnala v Baumaxu u semen s bylinkami.

Jarka
4x

Kupte si už semínka v bylinkách..... Doporučuji umlít ve mlýnku a jíst tento prášek na sucho ! Lze koupit ve zdravé výživě i olej ostropestřec :o))))

Vladimír
5x

Máte ještě nějaké zkušenosti se zpracováním semen? Poprvé jsem si vypěstoval vlastní.

Eva K.
5x

Já užívám LIVER CARE COMPLEX, který obsahuje 1400 mg Ostropestřce, cž je nejvyšší koncentrace jakou jsem našla a jsem naprosto spokojená!

fantomaSS
6x

Pozor, REKLAMA na předražený výrobek !!!

Květa
2x

vysaď jedovatý tetraciklín a užívej raději zdravý přírodní ostropestřec !!!! Očisti své tělo od jedovatých léků..... :o)))

Hanka
1x

Ja muzu jen souhlasit, na procisteni jater je ostropestrec skvely! Kupuju si Ostropestrec Plus od Farmaxu.

Karel P
1x

dobrý den, mohli by jste váš článek rozšířit o to s jakýma dalšíma bylinama se dá ostropestřec kombinovat při konzumci jako čaj? Zkrátka které další bylinné čaje jsou vhodné a které nevhodné např. s kopřivou, meduňkou apod...

pája

Já beru dvakrát do roka silymarin z lékárny, přesněji silymarin duo, obsahuje krom ostropestřce také šišák, který má antioxidační účinky

Epi

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

sandra

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Hynek
1x

Ahoj,chtěl bych se zeptat jestli někdo nespozoroval nějakou alergickou reakci na ostropestřec,( červeně zarudlé pupínky po těle a svědění po tělě),protože nevím z čeho jiného by to mohlo být, Děkuji

Pepa

Dobrý den, já zas od doby co pravidelně konzumuji ostropestřec, můžu i denně pít alkohol. Už dvacet let a paráda! Všem chlapům doporučuji. Zdárec :D

Jirka
1x

Já ho užívám v Silymarínu Duo. Je skvělý a člověk by svá játra měl chránit! ;-)

Petra
2x

Já užívám 2x ročně na detox a ochranu jater Silymarin Duo, který právě ostropestřec obsahuje. Po této kůře se vždy cítím mnohem lépe:)

Lidna

Začala jsem dnes jíst ostropestřec, tak jsem zvědavá jaké bude mít na mě účinky.

Martina

Určitě dobré, kupuji si ho 2x ročně. Mám potom vždy lepší pocit.

Lidna

No musím říct, že je mi rozhodně lépe. Mám lehčí trávení.

Lidna

Já jsem s ním také spoko. Mám takový lehčí pocit a netlačí mě pod pravým žebrem.

Denisa

V jaké formě je nejlepší ostropestřec užívat?

Saša

Já ho beru v tabletách od Naturevia, porovnávala jsem obsah silymarinu a tady je ho nejvíc a stačí brát jenom jednu tabletu denně.

Denisa

Aha děkuju moc za radu. Zajdu se na to zeptat do lékárny, jestli mají ten od Naturevia.

Saša

Za málo, hlavně si to nenech zaměnit za jinou značku (někde to rádi dělají), ale ta kvalita se nedá vůbec srovnat.

Denisa

Děkuju, jojo to já znám, to si nenechávám nikdy zaměnit.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce