Inzerce

Ostropestřec

Největší oblibě se ostropestřec těšil v 16. století. Tehdejší léčitelé používali jeho výtažky zpočátku na každé „zapíchání v boku“, později se stal součástí každého... [ více ]

Inzerce
Odpovědi
kastanka6 poděkování

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ obsahuje i COLONIX..,..určený na detoxikaci trávicího traktu...Průmyslově vyráběné potraviny – i ty zdravé se při výrobě zbavují většiny důležitých látek pro ochranu zdraví a místo nich se přidávají umělé nezdravé složky jako barviva, konzervanty, ochucovadla. Tato kombinace je z dlouhodobého hlediska doslova plíživě vražená. Komplexně tento žalovatelný problém vlastně nikdo neřeší a těch několik firem, které to umí, mají vždy několik desítek přípravků, ze kterých se to při značném nadání dá složit, ale pak vychází to na desítky tisíc měsíčně. ,. Správně se musí „umět“ i detoxikovat. Všechno začíná v tlustém střevě, musí dobře fungovat metabolismus. Jinak se můžeme stravovat sebekvalitnějšími potravinovými doplňky ale tělo je jednoduše nedokáže využít,protože tlusté střevo je tak zaneseno ,že nedokáže lehce živiny propouštět do celého těla a únava nemizí. Lepší je uzdravování než léčení, ne? A právě COLONIX je tím "čističem"střev..,který tak účinně zabírá a pročišťuje organismus...Je lehké o tom psát,ale účinnější ho vyzkoušet www.drnatura.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. února 2007, 18:27:39

Corax2 poděkování

Báječné. A teď ještě tu o perníkové chaloupce.

27. srpna 2008, 14:02:55

PaprsekAdriana20 poděkování

Dobrý den Mám dotaz ohledně užívání ostropestřece mariánského.Již týden užívám tablety této byliny.Každý den 1 tabletu o obsahu 250mg.Ode dne,kdy jsem požila první tabletu jsem začala mít příznaky,které jsem ještě nikdy nepocítila!Začala jsem potem vylučovat silný železem připomínající zápach,který mě od té doby pronásleduje neustále a strašným způsobem na mě zčernalo všechno všechny šperky,které jsou ze stříbra.Nedají se ani vyčistit.Ve zlatnictví mi řekli,že čištění bude složité,ba dokonce nemožné!Jelikož šperky jsou prý jako kdyby prošly žárem!Nedokázala jsem se ani přiznat,že takto ty šperky zčernaly na mě.Všude,kde se střibro dotýkalo mé kůže je opravdu jako by ohořelé z velikého žáru.Jsem z toho nešťastná.Žádné šperky již nenosím.Ostropestřec beru neustále,jelikož jsem v minulosti často marodila a brala spoustu medikamentů a obávám se poškození orgánů-jater a ledvin.Potím se neustále železitým zápachem a bojím se,že jsem nějak vnitřně vážně nemocná.Ještě mám podezření,že to může způsobovat tetraciklín,který mám předepsaný od lékaře na denní dávku 50mg na kožní onemocnění.Může mi někdo poradit,jestli tyto příznaky může způsobovat ostropestřec?Nebo to může vyvolávat kombinace antibiotik s ostropestřecem? Předem děkuji E-mail-PaprsekAdriana@ seznam.cz Adriana Staňková

24. listopadu 2007, 13:07:55

Jan3 poděkování

Hodně mi pomohl při hepatitidě B....respektive do ní:)

8. února 2009, 14:11:56

jitka vrzackova1 poděkování

Dobry den marne se snazim sehnat semena ostropestrce marianskeho,muzete mi poradit na koho bych se mohla obrat?Dekuji za odpoved s pozdravem Jitka Vrzackova

9. března 2010, 17:44:43

Jana2 poděkování

Já jsem ho sehnala v Baumaxu u semen s bylinkami.

17. března 2010, 10:59:42

Jarka4 poděkování

Kupte si už semínka v bylinkách..... Doporučuji umlít ve mlýnku a jíst tento prášek na sucho ! Lze koupit ve zdravé výživě i olej ostropestřec :o))))

14. dubna 2010, 16:13:37

Vladimír5 poděkování

Máte ještě nějaké zkušenosti se zpracováním semen? Poprvé jsem si vypěstoval vlastní.

12. srpna 2010, 10:32:31

Eva K.5 poděkování

Já užívám LIVER CARE COMPLEX, který obsahuje 1400 mg Ostropestřce, cž je nejvyšší koncentrace jakou jsem našla a jsem naprosto spokojená!

26. října 2010, 10:11:44

fantomaSS6 poděkování

Pozor, REKLAMA na předražený výrobek !!!

9. listopadu 2010, 09:44:27

Květa2 poděkování

vysaď jedovatý tetraciklín a užívej raději zdravý přírodní ostropestřec !!!! Očisti své tělo od jedovatých léků..... :o)))

14. dubna 2010, 16:18:17

Hanka1 poděkování

Ja muzu jen souhlasit, na procisteni jater je ostropestrec skvely! Kupuju si Ostropestrec Plus od Farmaxu.

14. července 2010, 15:12:38

Karel P1 poděkování

dobrý den, mohli by jste váš článek rozšířit o to s jakýma dalšíma bylinama se dá ostropestřec kombinovat při konzumci jako čaj? Zkrátka které další bylinné čaje jsou vhodné a které nevhodné např. s kopřivou, meduňkou apod...

14. června 2011, 13:48:58

pája

Já beru dvakrát do roka silymarin z lékárny, přesněji silymarin duo, obsahuje krom ostropestřce také šišák, který má antioxidační účinky

10. prosince 2012, 13:37:23

Epi

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

10. srpna 2013, 22:08:19

sandra

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

9. září 2013, 08:30:05

Hynek

Ahoj,chtěl bych se zeptat jestli někdo nespozoroval nějakou alergickou reakci na ostropestřec,( červeně zarudlé pupínky po těle a svědění po tělě),protože nevím z čeho jiného by to mohlo být, Děkuji

20. ledna 2014, 21:45:19

Pepa

Dobrý den, já zas od doby co pravidelně konzumuji ostropestřec, můžu i denně pít alkohol. Už dvacet let a paráda! Všem chlapům doporučuji. Zdárec :D

20. června 2014, 13:26:28

Jirka1 poděkování

Já ho užívám v Silymarínu Duo. Je skvělý a člověk by svá játra měl chránit! ;-)

12. září 2014, 10:47:51

Petra2 poděkování

Já užívám 2x ročně na detox a ochranu jater Silymarin Duo, který právě ostropestřec obsahuje. Po této kůře se vždy cítím mnohem lépe:)

19. listopadu 2014, 16:18:41

Lidna

Začala jsem dnes jíst ostropestřec, tak jsem zvědavá jaké bude mít na mě účinky.

28. července 2019, 23:00:53

Martina

Určitě dobré, kupuji si ho 2x ročně. Mám potom vždy lepší pocit.

14. srpna 2019, 20:36:53

Lidna

No musím říct, že je mi rozhodně lépe. Mám lehčí trávení.

22. srpna 2019, 21:32:54

Lidna

Já jsem s ním také spoko. Mám takový lehčí pocit a netlačí mě pod pravým žebrem.

27. srpna 2019, 00:00:54

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 268 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana (změna antikoncepce) 18. září 2019, 13:02:26

Pokud chces zacit zit trochu zdrave, myslim ze zmena antikoncepce na nehormonalni je sprany krok.… Diskutovat

• Ela (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 18. září 2019, 17:01:00

Ahoj holky, dneska jsem byla na kontrole a rtg kotníku.musim zaklepat dopadla jsem dobře jizva… Diskutovat

• Adéla (Zkušenosti s léčbou akné) 18. září 2019, 18:39:08

Byla jste u někoho? Mě se začalo akné docela tvořit. Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.