Inzerce

Prostata - Zbytnění prostaty

Nejčastějšími projevy zbytnění prostaty jsou obtíže při močení. Zbytnění prostaty může močení ovlivnit mnoha způsoby. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Mirek18 poděkování

Pokud zatím jenom chodíte do lékárny pro různé doplňky stravy (výrobky se státem prověřenou zdravotní nezávadností), teď můžete bez receptu koupit i první lék (výrobek se státem prověřenou bezpečností i účinností) - Prostamol uno. A měli byste zajít i k tomu doktorovi.

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. prosince 2008, 10:01:59

Pepa132 poděkování

Odpověď bude na prevenci 1-2 tablety dlouhodobě. Když jsem chtěl vědět více tak jsem se nic nedozvěděl. Ahoj, můj známý měl s tímto problémy až k bolesti. Poradil jsem mu jeden preparát. Za 45 dnů mi volal, že má po problémech. To co je v lékárnách aby skutečně zabralo tak by ho stálo 13.000-22.000Kč za 3 měsíce. Těžko jaký by byl účinek. Radu podám zdarma. Pepa1 disc@wo.cz

13. července 2011, 00:00:31

Miro7 poděkování

Aký to je pripravok. Mám s prostá tou dosť velké problémy. Díky

4. března 2013, 21:36:37

Zdenda

Pepo, mám s prostatou velké problémy a to mi jěště zdaleka není 60. A na operaci zatím nechci. Můžeš mi prosímtě poradit ? Budu se revanžovat. Děkuji

10. srpna 2017, 09:19:32

pepa

tez mam potize s rpostatou bolesti a potize s mocenim muzete mi poradit

20. dubna 2019, 01:35:34

kája2 poděkování

prostanol je drahý, nejlepší je pivo.

26. listopadu 2012, 15:43:39

Jirka

Čaj z vrbovky 2x denně a Prostenal a připadám si zas jako za mlada.

18. dubna 2015, 14:05:50

Vojtěch Dvořák16 poděkování

Dobrý den, prosím mám zarudlou prostatu(šourek).Co mám dělat?

29. března 2010, 21:25:53

monak1 poděkování

Proboha, šourek není prostata!!!!!

3. července 2010, 11:52:39

Kamil Toman10 poděkování

Dobrý den, mému otci byla provedena TURP. Zatímco literatura uvádí běžné dočasné problémy s udržením moči po tomto zákroku, u něj je to přesně opačné. Po 6 dnech, kdy byl střídavě zacévkováván a odcévkováván, aby se o vymočení pokusil, se stále se vymočit nemůže, byť močový měchýř je plný. Lékaři začli podávat nějaký speciální lék na podporu "zlenivělosti" (asi) močového měchýře. Ale stále bez výsledku. Jak se toto dá řešit? Kde je chyba?

7. listopadu 2010, 21:08:06

Pepa1

To je riziko. Operace je nevratný proces. Pepa1

29. listopadu 2014, 11:29:09

Karel

léčbu potíží s prostatou podporují i bylinky, zkuste třeba různé čajové směsi, speciálně určené pro tyto obtíže (výborný je třeba LEROS Epilobin Planta).

26. října 2011, 22:35:01

Veronika

Dobrý den, moc bych Vás, kteří trpíte zvětšnou prostatou chtěla poprosit, zda by jste mi doplnili krátký elektronický dotazník k mé bakalaářské práci . Děkuji http://www.survio.com/survey/d/W7F3J0J2V1F8K0S2B

19. února 2015, 21:29:41

Miroslav1 poděkování

Pokud jsou problémy velké, je určitě na místě zajít k doktorovi. Na začátku ale pomáhají bylinné čaje, změna jídelníčku a můžete si vybrat z nepřeberného množství doplńků. Já jich vyzkoušel několik, teď beru Prostenal Forte a dobrý!

12. dubna 2015, 10:15:20

Fany

Dobrý den. Jsem po operaci rakoviny prostaty od 7 měsíce.Kdy asi tak je človek schopen se zařadit do stavu než prodělal operaci.Mám stále menší tok moče nž předchozím rákroku.Stále ještě unik moči proto nosík kapsičky.Pijí tak cca 1,5 tekutin,kávu,čaj,pivo,bal.vodu.Mám také když se napijí cca po 5 - 10 min tlak v podbřišku a nucení na močení.Chci zda je možné něco poradit od více odborníku.Předem děkují.

14. října 2015, 11:33:10

Jan

Koupil jsem Prostenal mám pocit že je propadli uvnitř je Slevový kupon na 100,- Kč platnost byla do 31.12.2013 mohu to použit nebo to mám vrátit,

24. listopadu 2016, 15:58:02

michal

Ja už mel celkem velke problémy. Zkusil jsem si vzít Di-Prostan. Bere se jen jeden prašek denně, pomohl velice rychle. Doporučuji vyzkoušet.

28. dubna 2017, 14:59:09

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Chodíte naboso?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Klarka (vypadávání vlasů) 22. srpna 2019, 13:50:16

Já používám na vlasy šampony z bylinek Diskutovat

• Klarka (Konec padání vlasů) 22. srpna 2019, 13:51:42

Dobrý den, je důležité nepoužívat chemické přípravky, ale spíše přírodní. Diskutovat

• Klarka (stitna zlaza) 22. srpna 2019, 13:55:17

Dobrý den, snažíme se o dítě a mám i potíže se stítnou žázou, můžete mi poradit… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.