Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Vyrážky, akné a křečové žíly

Upravený a zkrácený záznam živé diskuse (chatu) s MUDr. Hanou Hořínkovou z Dermatovenerologické kliniky VFN, která proběhla ve čtvrtek 29. listopadu 2001 mezi 12. a 14. hodinou na www.ordinace.cz. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Myš
4x

Dobrý den.Chci se zeptat.mám na dlanich po léčení svrabu malé puchýřky s dirkou nebo černou tečkou.Léčila jsem se jacutinem a teď sirnou mastí.Po této masti mi vylezli víc,ale měla jsem je už před tím.

jarka

jsem ve 29 týdnu těhotenstvý a na křečový žíle se mi udělala tvrdá boule,nohy mi neotíkají,docela by mě zajímalo o vlastně jde. DĚKUJI

Paja

Beru prasky jednou jsem si zapomela vzit prasek a zrovna ten den sjem mela pohlavni styk a bojim se ze jsem tehotna jak to poznam kdys se bojim k doktorovy ze to rekny mamce muj e-mail: [email protected] prosim napiste ja nevim co delat !! dekuji

dana

dobry den chtela bych se zeptat sem 2 mesice tehotna a kourim cim mu muzu poskodit

mirek

Dobrý den,lékař mne léčí na svrab,dostal jsem nějakou mast,na těle se mi vzrážky tratí ale udělali se mi na tváři,lékař mi řekl že tvář si nemam mazat,může mi někdo poradit?

pacient
3x

Dobrý den.Rád bych Vás poprosil o radu s vyrážkami v oblasti zad a na břichu.Jedná se zde o silně rudé vyrážky s malými puchýřky.Tyto vyrážky jsou ve tvaru nepravidelného pásu o šířce tří centimetrů a délce okolo pětadvaceti centimetrů.Prvotní příznaky těchto vyrážek se objevily před třemi dny a rozrůstají se dosti rychle.Jedná se zde o pacienta trvale umístěného na lůžku po prodělání mozkové mrtvice.

ivana
2x

chtela bych se vas zeptat sem 8 tydnu tehotna mam odpor k jidlu pri tom citim ze mam hlad nechapu to nevite co to ma znamenat je to normalni?

olajdys
10x

prosím vás potřebovala bych vědět proč se mi asi 1 za2 měsíce udělají malé modřinky asi cca průměr o,5cm na vrchní straně steheh jen tak sami od sebe? jakmile se objeví prvních 5 pak se mi začnou dělat skoro po celém těle. můžete mi prosím někdo poradit? děkuji moc

kristína
6x

dobrý den. Pred par měsíci se mi udělaly červené žilky, zatím jemné, na prsou..po delší době i na vnitřní straně stehen. Na prsou se mi udělaly chvíli poté,co jsem začala brát a antikoncepci a přibrala jsem. Jenže už ji neberu a ty žilky na stehnech si neumím vysvětlit. Děkuji

Jana

Cetla jsem velmi zajimave stranky, snad pomuzou: www.aloeveragel.estranky.cz

David

Dobrý den mám problém s červenou vyrážkou na spodních víčkách očí . Měl sem od doktorky předepsanou mastičku ale nepomohla ( nebo spíš pomohla tak na týden a pak se znovu objevila ) . Potreboval bych poradit jak se ji zbavit doktorka mi predepisuje pořád ty samé léky a já bych potřeboval zjistit jak se jí zbavit . Děkuju předem

David

Také mě svědí . Potřebuji se toho nutně zbavit .

Alča

Jarka: Můžu ti doporučit Priessnitz mazání, jak jsem byla těhotná nohy mi otékaly stále a bolely, když jsem namazala, bylo to mnohem lepší, přišla úleva!

Akne

Zdravím hodně mi pomohlo právě koloidní stříbro, nemužu si stěžovat :)

Přidat nový komentář

Partner rubriky Kožní nemoci
Partner rubriky Kožní nemoci

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/vzdalena-odborna-pece/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=vzdalena-odborna-pece

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce