Inzerce

Vyrážky, akné a křečové žíly

Upravený a zkrácený záznam živé diskuse (chatu) s MUDr. Hanou Hořínkovou z Dermatovenerologické kliniky VFN, která proběhla ve čtvrtek 29. listopadu 2001 mezi 12. a 14. hodinou na www.ordinace.cz. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Myš4 poděkování

Dobrý den.Chci se zeptat.mám na dlanich po léčení svrabu malé puchýřky s dirkou nebo černou tečkou.Léčila jsem se jacutinem a teď sirnou mastí.Po této masti mi vylezli víc,ale měla jsem je už před tím.

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. října 2006, 17:51:33

jarka

jsem ve 29 týdnu těhotenstvý a na křečový žíle se mi udělala tvrdá boule,nohy mi neotíkají,docela by mě zajímalo o vlastně jde. DĚKUJI

24. října 2006, 21:15:45

Paja

Beru prasky jednou jsem si zapomela vzit prasek a zrovna ten den sjem mela pohlavni styk a bojim se ze jsem tehotna jak to poznam kdys se bojim k doktorovy ze to rekny mamce muj e-mail: dj.pajik@seznam.cz prosim napiste ja nevim co delat !! dekuji

5. května 2007, 18:31:39

dana

dobry den chtela bych se zeptat sem 2 mesice tehotna a kourim cim mu muzu poskodit

11. srpna 2008, 09:09:37

mirek

Dobrý den,lékař mne léčí na svrab,dostal jsem nějakou mast,na těle se mi vzrážky tratí ale udělali se mi na tváři,lékař mi řekl že tvář si nemam mazat,může mi někdo poradit?

6. listopadu 2008, 07:41:55

pacient3 poděkování

Dobrý den.Rád bych Vás poprosil o radu s vyrážkami v oblasti zad a na břichu.Jedná se zde o silně rudé vyrážky s malými puchýřky.Tyto vyrážky jsou ve tvaru nepravidelného pásu o šířce tří centimetrů a délce okolo pětadvaceti centimetrů.Prvotní příznaky těchto vyrážek se objevily před třemi dny a rozrůstají se dosti rychle.Jedná se zde o pacienta trvale umístěného na lůžku po prodělání mozkové mrtvice.

11. listopadu 2007, 13:37:42

ivana2 poděkování

chtela bych se vas zeptat sem 8 tydnu tehotna mam odpor k jidlu pri tom citim ze mam hlad nechapu to nevite co to ma znamenat je to normalni?

11. srpna 2008, 09:12:40

olajdys10 poděkování

prosím vás potřebovala bych vědět proč se mi asi 1 za2 měsíce udělají malé modřinky asi cca průměr o,5cm na vrchní straně steheh jen tak sami od sebe? jakmile se objeví prvních 5 pak se mi začnou dělat skoro po celém těle. můžete mi prosím někdo poradit? děkuji moc

28. prosince 2008, 05:43:02

kristína6 poděkování

dobrý den. Pred par měsíci se mi udělaly červené žilky, zatím jemné, na prsou..po delší době i na vnitřní straně stehen. Na prsou se mi udělaly chvíli poté,co jsem začala brát a antikoncepci a přibrala jsem. Jenže už ji neberu a ty žilky na stehnech si neumím vysvětlit. Děkuji

3. května 2009, 19:47:58

Jana

Cetla jsem velmi zajimave stranky, snad pomuzou: www.aloeveragel.estranky.cz

1. dubna 2010, 16:32:50

David

Dobrý den mám problém s červenou vyrážkou na spodních víčkách očí . Měl sem od doktorky předepsanou mastičku ale nepomohla ( nebo spíš pomohla tak na týden a pak se znovu objevila ) . Potreboval bych poradit jak se ji zbavit doktorka mi predepisuje pořád ty samé léky a já bych potřeboval zjistit jak se jí zbavit . Děkuju předem

3. května 2010, 21:22:45

David

Také mě svědí . Potřebuji se toho nutně zbavit .

3. května 2010, 21:27:08

Alča

Jarka: Můžu ti doporučit Priessnitz mazání, jak jsem byla těhotná nohy mi otékaly stále a bolely, když jsem namazala, bylo to mnohem lepší, přišla úleva!

16. prosince 2014, 16:46:34

Akne

Zdravím hodně mi pomohlo právě koloidní stříbro, nemužu si stěžovat :)

24. března 2016, 18:10:32

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Chodíte naboso?
Zatím hlasovalo 56 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Xy (Neurol) 21. srpna 2019, 06:52:51

Pak jste ovsem nebyla v koncich, nemela silnou depresi ci uzkost, ktera je velmi patologicka a… Diskutovat

• Vendy (operace krční páteře) 21. srpna 2019, 10:02:45

Ahoj Jani.pises důchod nepřiznání?to snad po operaci krční páteře ani není možný? … Diskutovat

• Ela (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 21. srpna 2019, 23:45:26

Ahoj Kati,jo máš pravdu ležím ,leduju nohu která vypadá blbě fialovo modro napuchlá, mám… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.