Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Ženské problémy

MUDr. David Cibula Gynekologicko-porodnická klinika VFN, 5. dubna 2001 více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
maky
1x

da se poznat tehotenstvi z moči?

DOBRY DEN,,PROSILA BY O RADU JE MI 33LET A CHTĚLA BY OTĚHOTNET ,,MAM2 DĚTI A CHTELA BY JEŠTE 1 DITE,,SNŽIME SE UŽ 13LET A NEDAŘI SE ..MANŽEL JE NAPROTO POŘADKU ALE ASI JA NE BYLA JSEM NA LAPAROSKOPIJI MĚLA JSEM NEPRUCHONEJ VAJEČNIK A BYLA JSEM I NA RENGEN DĚLOHY MUJ GINEKOLOG MI ŘEK ŽE JSEM POŘADKU ALE NENI MOŽNY ŽE 13 LET NEMUŽU MIT MIMINKO...PŘEDEM DEKUJI ZA ODPOVĚD.

monty

co pomuže na boleni bricha.

veronika

DOBRY DEN,PROSIM MA DOKTORKA ME TO NEJAK NEVYSVETLILA.REKLA ME ZE TO VYPADA ZE NEMAM PLODNE DNY.S MANZELEM TO ZKOUSIME UZ 4 ROKY,ON BYL NA SPERMIOGRAMU A JE PLODNY ALE STALE SE NAM NEDARI.MUZETE ME RICT ZDA SE TO DA LECIT NEBO NE?DEKUJI

pip
1x

dobrý večer,již od 16 trpim na kvasinkové záněty.dneska je mi 25 let a už jsem vyzkoušela tisíce preparátů.moc mě to obtěžuje.chtěla jsem se zeptat zda mám nárok na lázně.jsem u VOZP pojištovny.

Lucka
1x

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,chodím na CAR k Apolináři.Lékaři říkají,že mám nejspíš neprůchodné vejcovody,ale to že se dá zjistit jen po laparoskopii.Jelikož se jí moc obávám odmítla jsem.Moje otázka zní mohu požádat o IVF aniž bych podstoupila laparoskopii?Jaké další existují možnosti oplodnění kromě IVF a co znamenají??Děkuji moc Lucka

Roxy
10x

Dobrý den je mi 13 let a v oblasti vagíny mi kůže pálí svědí a mám ji zarudlou...někde je i kůže popraskaná..a mám i přecitlivělí poštěváček...je to něco vážného??Prosím o rychlou odpověď nechtěla bych jít ke gynekolovi a mamce se o tom bojím říct....Děkuji

Drobcek
1x

ahoj pip,...ja mam taky isty problem akoty mam 18rokov, a trpim tym asi 2-3roky, ao hvooris je to neprijemne stale musim pouzivat slipovu vlozku bez toho sa neda, som uz na dne neviem co robit, musim zajst k ginekologoiv len dufam ze mi nejako pomoze,

Drobcek
2x

ahoj pip,...ja mam taky isty problem akoty mam 18rokov, a trpim tym asi 2-3roky, ao hvooris je to neprijemne stale musim pouzivat slipovu vlozku bez toho sa neda, som uz na dne neviem co robit, musim zajst k ginekologoiv len dufam ze mi nejako pomoze,

KLARA

DOBRY DEN CHTELA BYCH SE ZEPTAT JESTLI JE MOZNE NEPLATIT URCITOU SUMU ZA IVF POKUD BY TO BYLO ZE ZDRAVOTNICH DUVODU.JE MI 29LET A S MANZELEM UZ TO SKOUSIME PEKNOU RADKU LET MAME PODANOU UZ I ZADOST K ADOPCI ALE PRECE JENOM BYCHOM CHTELI I SVE.VIM ZE TO NECO STOJI ALE NEVIME PRESNE.JE MOZNOST DOPORUCIT NEKOHO KDO SE NA TO SPECIALIZUJE A KDE.DEKUJI ZA ODPOVED KLARA

holka
1x

Ahoj, potřebovala bych poradit. Mám každodenní výtok, nemůžu být bez intimky. Mohli by jste mi poradit co s tím mám dělat? Děkuju moc

Eliška

Mohou po laparoskopickém odstranění vaječníků vzniknot problémy s bránični kýlou? Děkuji

Terka
1x

Dobrý den mám prosbu bude mi 20 antikoncepci neberu už skoro rok teď půl roku se snažíme s přítelem o miminko minulý týden 23 mě dva dny bolela bradavka a 25 jsem měla křeče v podbřišku jak kdybych to měla dostat ale nic menstruace mi měla přijít 24 ale opět nic a těhotenský test mi stále ukazuje jednu čárku občas mi je mdlo je možné že jsem těhotná??? Děkuji za odpověď

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce