Inzerce

Varovné příznaky cukrovky

[ více ]

Inzerce
Odpovědi
martina10 poděkování

mám 23 let a poslední dobou se mi stává že se spotím a vzápětí dostanu zimnici.....občas se mi točí hlava a mám divnou moč....žízeň buď mám nebo naopak vůbec nepiji.....v těhotenství jsem měla preemiklepsii ( nevím jak se to píše ) a vyšetřovali mě jestli nemámtěhotenskou cukrovku....známá mě upozornila že by to ohli býtprvní příznaky tak se ptám zde děkuji za odpověď

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. října 2006, 10:32:49

Alena3 poděkování

Dobrý den, nevím kdy jste dávala tento dotaz ohledně možné cukrovky. Zavolejte si dr kučerovi, řekněte mu problém. Mějte u sebe tužku a papír, bude Vám diktovat názvy výrobků, které Vám pomohou řešit zdr. problém. Poradnu má každé pondělí mezi 10-12hod.na te. 603 501 558. Jiný den nevolejte, pracuje v Německu, takže má přesměrovaný tel.Potom se mi ozvěte na tel. 737 275 575. alenaklipova@volny.cz Alena Klípová

17. února 2007, 19:27:06

Pavla5 poděkování

Hledala jsem na internetu, jestli by nešlo nějak zjistit, jestli mám cukrovku, protože jsem začala mít pochybnosti. Našla jsem tohle : test-cukrovky.cz/?stranka=2 a docela mě to uklidnilo v podstatě šlo o stejné otázky, na které ptá doktor

27. prosince 2011, 11:53:13

lerak3 poděkování

Jestli k žízni po jídle bezprostředně i horko, jindy naopak únava, je to jasné, alespoň podle mě!

17. ledna 2007, 10:05:42

vasek3 poděkování

Dobrý den!!!Poslední dobou se docela dost potim pri fyzicke namaze ale driv jsem se potil o dost mene!!Citim i unavu , ale nevim jestli to je z toho , ze bych mel cukrovku a nebo jestli to je z toho jak mam 5krat tydne trenink!!!Vysych mi i v puse a dost casto musim pit!!A tak se vas ptam jestli mam cukrovku a co mam udelat!!predem diky za odpoved!!

13. března 2007, 21:02:56

jlojza11 poděkování

mam 56let posledni dobou mam slane rty

24. března 2007, 12:11:10

Samsuel3 poděkování

S prominutim,ale po precteni Vaseho clanku..nevim zda-li si mam myslet ,ze psat semhle clanky muze i uplny blbec..a navic k tematu cukrovky,jako je to tady predvedeno ukazkove.Kdo se jen trosku zajimal o cukrovku ,asi by v zivote nenapsal tak UBOHY a ODFLAKNUTY clanek!..priste prosim O krteckovi a kalhotkach :D!

21. dubna 2007, 11:47:18

Kattka1 poděkování

Já denně vypiju i víc jak 4 litry.Taky nevím.

15. října 2007, 18:31:53

Jitka3 poděkování

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli jsou příznakem cukrovky také studené nohy a ruce,děkuji.

15. října 2007, 18:37:31

Jana1 poděkování

Dobrý den, léčim si vyšší krevní tlak /180/90 i 153/75 / můžu taky dostat cukrovku ?

30. října 2008, 10:17:18

Petr D.1 poděkování

Dobrý den,mám kamaráda, který má 27 let a už pátý rok má cukrovku. Než mu došlo, že jde o cukrovku myslel, že má nějakou hroznou exotickou nemoc. Potil se, byl slabý, ještě dneska ve spánku dostáva hypo záchvaty - jeho holka byla z toho ze začátku dost vyděšená. Ale jinak je v poho, i když občast hrst cukru uvítá.

10. prosince 2008, 11:33:11

Pavla3 poděkování

Bože taký mladý, kde k tomu prišiel? Počula som o novom lieku, volá sa Januvia, nebolo by to prenho?

14. prosince 2008, 18:36:40

Karina A

Jestli si píchá inzulín tak určitě ne.

16. prosince 2008, 18:29:31

Petr Dostálek

Jo píchá si čtyřikrát denně, je to běs, dva druhy inzulínu. Onehdy mu zhebla lednička a řešili jsme inzulín 25.12.

19. prosince 2008, 22:47:10

Eva

Januvii mám už druhá týden, zatím nevím co ktomu napsat , ale hypoglykemický záchvat jsem zatím neměla

22. prosince 2008, 12:14:58

Kul6 poděkování

Dobrý den Mám dotaz. Už nějaký měsíc mě straší slovo cukrovka, Lidé kolem mě tvrdí že moc piju trvá to už asi rok co vypiju i 3 flašky vody (myslím 3x1,5l). Moje unava poslední dobou je hrozná a je to horší a horší, nespavost v noci se probudím i 10x. Navštívilo mě i pocení nikdy jsem se tak nepotila jako posledních pár měsíců. Často se dostavují bolesti hlavy. Na druhou stranu nemám nadváhu za poslední rok jsem zhubla asi 8 kilo tedy teď mám nějakých 49. Přátele kolem mě říkají že by moje změna mohla být způsobena cukrovkou, neřešila jsem to, ale víte jak to je to slovo je takový strašák. Poradí mi někdo jestli má cenu navštívit lékaře nebo je to jen třeba stresem?

27. ledna 2009, 22:15:09

Petra N.

hledám kavlitního diabetologa. Máte nějaký tip?

21. února 2009, 22:23:23

J. Nepomucký

pan profesor Kvapil, Praha

26. února 2009, 21:23:49

Petra N

můžete mi prosím napsat jeho adresu? Nemůžu to najít.

27. února 2009, 09:50:19

J. Nepomucký

www.diabetologiepraha4.cz

28. února 2009, 21:38:07

Wendová Miriam

Zaplať panbu za Januvii, je to výborné, žádné hypoglykemické záchvaty a žádné otékání.

20. března 2009, 18:31:06

Rdim

Myslíte, že to mí souvislost s tím léke,

21. března 2009, 21:23:51

Zlatuše P.2 poděkování

určitě jo Januvia zabírá přesně na tyto problémy ještě napomáhá snižovat váhu

23. března 2009, 14:42:57

MACEK

TAKY BERU JANUVII POTIZE USTAVAJI

26. března 2009, 14:35:26

Mikšová Silvie4 poděkování

Já měla hrozné problémy, pořád ty záchvaty...nejvíc pomáhaly sušenky a sirup měla jsem jen léky a teď sem jak znovuzrozená snad Januvia oddálí ten den kdy si budu muset začít píchat inzulín

27. března 2009, 15:01:00

Pavla

Hledala jsem na internetu, jestli by nešlo nějak zjistit, jestli mám cukrovku, protože jsem začala mít pochybnosti. Našla jsem tohle : test-cukrovky.cz/?stranka=2 a docela mě to uklidnilo v podstatě šlo o stejné otázky, na které ptá doktor

27. prosince 2011, 11:39:45

jitka

dobry vecer mam mensi problem zajimalo by me jetli ma s cukrovkou spolecneho neco s brneni rukou a zejmena s levou a jeste jeden priznak jestli se pri teto nemoci mohou delat vridky po celem tele ty vridky jsou hnisave

22. července 2012, 23:22:35

Žaneta

Dobrýden chtěla bych se zeptat jestli nemám cukrovku v poslední době mám furt žízeň a několikrát do dne musím jít na malou . Tak asi 7x za den a i v noci musím na malou(čůrat)

14. srpna 2013, 18:50:03

Ilona

Dobrý den. Mám dotaz na návštěvě mi kamarádka udělala test z kapky krve na výši cukru. Sama používá inzulín, já doposud se cítila v pořádku až na bolesti hlavy,únavu a poslední dobou jsem přibrala ač jim stejně. Nicméně test vyšel 12,3. Může to být jen tím že jsem byla po obědě a ke kávě snědla koláč?

12. března 2016, 22:49:20

Markéta

Lepší výsledky krve vám vyjdou, pokud začnete užívat GurmarDiamizin. Já užívval několik měsíců a už konečně nemusím pořád uvažovat o tom, co si do té pusy dávám

31. května 2017, 19:30:03

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Znáte hladinu cukru ve vaší krvi?
Zatím hlasovalo 27 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lidna (Křivice - vitamín D) 15. listopadu 2019, 12:22:20

Já jsem ho dostala u doktorky na předpis a dávala jsem ho poctivě. Hodně jsem četla, že… Diskutovat

• Katarínka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 15. listopadu 2019, 18:40:52

Ahojte na dovolenke bolo super... mala som ešte napätia a občas úzkosti ale zvládla som to aj… Diskutovat

• Markéta (Mé zkušenosti s elektronickou cigaretou (e-cigartou)) 15. listopadu 2019, 13:02:28

Pořídila jsem si elektronickou cigaretu, a straně mne to chytlo, akorát se moc nevyznám v… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.