Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Varovné příznaky cukrovky

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
martina
10x

mám 23 let a poslední dobou se mi stává že se spotím a vzápětí dostanu zimnici.....občas se mi točí hlava a mám divnou moč....žízeň buď mám nebo naopak vůbec nepiji.....v těhotenství jsem měla preemiklepsii ( nevím jak se to píše ) a vyšetřovali mě jestli nemámtěhotenskou cukrovku....známá mě upozornila že by to ohli býtprvní příznaky tak se ptám zde děkuji za odpověď

Alena
3x

Dobrý den, nevím kdy jste dávala tento dotaz ohledně možné cukrovky. Zavolejte si dr kučerovi, řekněte mu problém. Mějte u sebe tužku a papír, bude Vám diktovat názvy výrobků, které Vám pomohou řešit zdr. problém. Poradnu má každé pondělí mezi 10-12hod.na te. 603 501 558. Jiný den nevolejte, pracuje v Německu, takže má přesměrovaný tel.Potom se mi ozvěte na tel. 737 275 575. alenaklipova@volny.cz Alena Klípová

Pavla
6x

Hledala jsem na internetu, jestli by nešlo nějak zjistit, jestli mám cukrovku, protože jsem začala mít pochybnosti. Našla jsem tohle : test-cukrovky.cz/?stranka=2 a docela mě to uklidnilo v podstatě šlo o stejné otázky, na které ptá doktor

lerak
3x

Jestli k žízni po jídle bezprostředně i horko, jindy naopak únava, je to jasné, alespoň podle mě!

vasek
3x

Dobrý den!!!Poslední dobou se docela dost potim pri fyzicke namaze ale driv jsem se potil o dost mene!!Citim i unavu , ale nevim jestli to je z toho , ze bych mel cukrovku a nebo jestli to je z toho jak mam 5krat tydne trenink!!!Vysych mi i v puse a dost casto musim pit!!A tak se vas ptam jestli mam cukrovku a co mam udelat!!predem diky za odpoved!!

jlojza
11x

mam 56let posledni dobou mam slane rty

Samsuel
3x

S prominutim,ale po precteni Vaseho clanku..nevim zda-li si mam myslet ,ze psat semhle clanky muze i uplny blbec..a navic k tematu cukrovky,jako je to tady predvedeno ukazkove.Kdo se jen trosku zajimal o cukrovku ,asi by v zivote nenapsal tak UBOHY a ODFLAKNUTY clanek!..priste prosim O krteckovi a kalhotkach :D!

Kattka
1x

Já denně vypiju i víc jak 4 litry.Taky nevím.

Jitka
3x

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli jsou příznakem cukrovky také studené nohy a ruce,děkuji.

Jana
1x

Dobrý den, léčim si vyšší krevní tlak /180/90 i 153/75 / můžu taky dostat cukrovku ?

Petr D.
1x

Dobrý den,mám kamaráda, který má 27 let a už pátý rok má cukrovku. Než mu došlo, že jde o cukrovku myslel, že má nějakou hroznou exotickou nemoc. Potil se, byl slabý, ještě dneska ve spánku dostáva hypo záchvaty - jeho holka byla z toho ze začátku dost vyděšená. Ale jinak je v poho, i když občast hrst cukru uvítá.

Pavla
3x

Bože taký mladý, kde k tomu prišiel? Počula som o novom lieku, volá sa Januvia, nebolo by to prenho?

Karina A

Jestli si píchá inzulín tak určitě ne.

Petr Dostálek

Jo píchá si čtyřikrát denně, je to běs, dva druhy inzulínu. Onehdy mu zhebla lednička a řešili jsme inzulín 25.12.

Eva

Januvii mám už druhá týden, zatím nevím co ktomu napsat , ale hypoglykemický záchvat jsem zatím neměla

Kul
6x

Dobrý den Mám dotaz. Už nějaký měsíc mě straší slovo cukrovka, Lidé kolem mě tvrdí že moc piju trvá to už asi rok co vypiju i 3 flašky vody (myslím 3x1,5l). Moje unava poslední dobou je hrozná a je to horší a horší, nespavost v noci se probudím i 10x. Navštívilo mě i pocení nikdy jsem se tak nepotila jako posledních pár měsíců. Často se dostavují bolesti hlavy. Na druhou stranu nemám nadváhu za poslední rok jsem zhubla asi 8 kilo tedy teď mám nějakých 49. Přátele kolem mě říkají že by moje změna mohla být způsobena cukrovkou, neřešila jsem to, ale víte jak to je to slovo je takový strašák. Poradí mi někdo jestli má cenu navštívit lékaře nebo je to jen třeba stresem?

Petra N.

hledám kavlitního diabetologa. Máte nějaký tip?

J. Nepomucký

pan profesor Kvapil, Praha

Petra N

můžete mi prosím napsat jeho adresu? Nemůžu to najít.

J. Nepomucký

www.diabetologiepraha4.cz

Wendová Miriam

Zaplať panbu za Januvii, je to výborné, žádné hypoglykemické záchvaty a žádné otékání.

Rdim

Myslíte, že to mí souvislost s tím léke,

Zlatuše P.
2x

určitě jo Januvia zabírá přesně na tyto problémy ještě napomáhá snižovat váhu

MACEK

TAKY BERU JANUVII POTIZE USTAVAJI

Mikšová Silvie
4x

Já měla hrozné problémy, pořád ty záchvaty...nejvíc pomáhaly sušenky a sirup měla jsem jen léky a teď sem jak znovuzrozená snad Januvia oddálí ten den kdy si budu muset začít píchat inzulín

Pavla

Hledala jsem na internetu, jestli by nešlo nějak zjistit, jestli mám cukrovku, protože jsem začala mít pochybnosti. Našla jsem tohle : test-cukrovky.cz/?stranka=2 a docela mě to uklidnilo v podstatě šlo o stejné otázky, na které ptá doktor

jitka

dobry vecer mam mensi problem zajimalo by me jetli ma s cukrovkou spolecneho neco s brneni rukou a zejmena s levou a jeste jeden priznak jestli se pri teto nemoci mohou delat vridky po celem tele ty vridky jsou hnisave

Žaneta

Dobrýden chtěla bych se zeptat jestli nemám cukrovku v poslední době mám furt žízeň a několikrát do dne musím jít na malou . Tak asi 7x za den a i v noci musím na malou(čůrat)

Ilona

Dobrý den. Mám dotaz na návštěvě mi kamarádka udělala test z kapky krve na výši cukru. Sama používá inzulín, já doposud se cítila v pořádku až na bolesti hlavy,únavu a poslední dobou jsem přibrala ač jim stejně. Nicméně test vyšel 12,3. Může to být jen tím že jsem byla po obědě a ke kávě snědla koláč?

Markéta

Lepší výsledky krve vám vyjdou, pokud začnete užívat GurmarDiamizin. Já užívval několik měsíců a už konečně nemusím pořád uvažovat o tom, co si do té pusy dávám

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 59 lidí

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce