Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Výživa v těhotenství

Výživa v těhotenství je nedílnou součástí zdraví těhulky i vývoje jejího miminka. Svou výživou pokrýváte své potřeby a také potřeby vašeho děťátka. K hlavním zásadám výživy těhotné ženy patří konzumace pestré a rozmanité stravy, ve které by měly být zastoupeny všechny hlavní skupiny potravin. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Nelinka000
1x

Ahoj mamky, tak mě to už čeká taky za pár měsíců :) Můj dokror mi radí brát nějaké vitamínové kapsle, že prý to pomáhá mimču i mně, moc tomu nerozumím – chci se poradit, co dělá dobře vám?

Baggina

No můj mi řekl, že je opravdu dobré minerály do těla dostat (o vitamínech nic neříkal), neboť těhotenství je vysilující věc zatěžující organismus. Já zkusila Pregnium, který mi doporučil, nic jinýho, ale cítím se dobře – rozhodně mi to neuškodilo :)A prý je to dobrý na nervy (pro miminko i pro tebe – a že je s tím svým chlapem mám furt na pochodu) :)

Adélka
3x

Já jsem vsadila nejprve na přírodní doplňky - beru Biospirulínu a Megabrusinku, dobře odvádí z těla škodlivé látky, obsahují antioxidanty, důležité vitamíny a aminokyseliny.. Tělo je vhodně využiju, jelikož jsou z přírodních zdrojů. Ve třetím trimestru jsem začala doplňovat i kombinaci vápník-hořčík-zinek s vit. D, kvůli výraznému vývoji miminka, kterému rostou a sílí kosti a tak aby tyto minerály neubíralo nadměrně mě, je lepší přisunovat nějaké navíc. Celé těhotenství jsem ok., i krevní testy vždy v pořádku. Ještě tak obden beru jód, ve formě doplňku Kelp-také přírodní zdroj..

petunie

já beru taky řasu kelp, konkrétně tuto po jedné tabletě denně. Hlásím 5 měsíc... http://www.alier.cz/ostatni-doplnky-stravy/icelandic-kelp.html

lenča

Ahoj, mě v těhotenství doktorka poradila nějaké vitamíny pro těhotné a ještě mi doporučila probiotika devítku premium. Můžou je těhotné i kojící ženy, posilují imunitu a jsou dobré na zažívací problémy, stejně tak např.na zácpu.Jinak jsem do sebe dostávala všechno stravou.Jím poměrně zdravě, tak až na občasné výkyvy, kdy mě strašně honila mlsná se to dalo.Přibrala jsem 15 kilo a z porodnice jsem odjížděla s 5 navíc.No a ty byly během prvního půl roku taky dole,takže jsem na své původní váze.

Tereza

Já jsem těhotná a beru kyselinu listovou, mluvila o ní kamarádka, že ji taky brala v těhotenství.

KaTKA
1x

Já jsem taky užívala před i v těhotenství femibion a doporučil mi to gynekolog.

Tereza

Ten beru taky.

Michaela

Jedla jsem v těhotenství všechno na co jsem měla chuť, navíc teda kyselinu listovou ve femibionu, který jsem koupila před otěhotněním.

Puska

Co myslíte o výživě muže na kvalitu spermií?

Draha

Michaelo a kyselina listova je na co dobrá?

Michaela

Aby jsi donosila krásné zdravé miminko. Aby nebyly vývojové vady, předčasný porod nebo potrat :)

anonym

platí pro všechny :Chlamydia pneumoniae Jedna z nejcastejších a zároven nejnebezpecnejších infekcí. Je to onemocnení napadající respiracní (tedy dýchací) cesty a CNS.

Hunka

Já jsem věrná femibion.cz, teď užívám nový s vitamínem D3, abych měla v pohodě zuby a kosti a miminko taky.

Pradla

To je dobrý jíst něco v těhoteství a on je dobrý protože je to ten vitamín?

Lucasice

Já během těhu pila různé podpůrné nápoje a vitamíny v těhu např Gravimilk a super.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce