Inzerce

Lupy

Lupy obtěžují lidstvo od nepaměti, ačkoli se na ně neumírá, mohou člověka dlouhodobě stresovat. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Marie1 poděkování

Kožní projevy jsou většinou zapříčiněny nedostatečnou funkcí čistících orgánů těla(játra, ledviny,.....)Pro detoxikaci a ozdravení těla doporučuji Alveo nebo produkty s houbou Reishi. Info na htt p://zdravizprirody.webz.cz http://prinasimezdravi.tym.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. března 2009, 10:50:51

Veronika1 poděkování

Doporucuji sampony rady Crisan, jsou zname predevsim v Nemecku a Anglii, u nas jsou velice tezko k dostani, ale jsou ucinne. Na mastne vlasy s lupy doporucuji sampon Crisan INTENSIV, dale je v nabidce sampon na mastne vlasy, sampon regulujici mastne vlasy a dale na normalni vlasy, suche a roztrepene vlasy a na slabe a jemne vlasy. Cena samponu je 120 Kc. V pripade zajmu piste nebo volejte na 774/977426.

12. listopadu 2009, 12:44:24

Ivan Vesely

me lupy uplne zmizely, pomohlo uplne vynechat sladke a 2 x tydne chodit plavat aspn kilometr, nevim jestli je to bazenem nebo sladkym, ale zmizely

8. ledna 2010, 23:43:31

Honza

Měl jsem lupy odmalička do 30 let. Vyzkoušel jsem snad všechny šampony a přípravky proti lupům, ale nic nepomohlo. Ve finále jsem zjistil, že se lupy přestanou tvořit, pokud úplně přestanu používat šampony. Vlasy si myji jen čistou vodou a po lupách není ani památky. O čistotu vlasů a pokožky na hlavě se starají moje kočky, které mi hlavu pravidelně myjí svými jazýčky. Mé vlasy jsou lesklé, nesmrdí a jsou zdravé a krásné jako nikdy předtím.

1. srpna 2010, 17:00:43

Kamila

Fuj... za prví: je to nechutné a za druhé: myslím, že ženám s dlouhými vlasy by olyzování od koček nepomohlo ! :))

18. července 2011, 20:53:34

Jarka23

Ahoj nám pomohl šampon na lupy z konopným olejem zde: http://www.chytry-obchod.cz/chytryobchod/eshop/6-1-KOSMETIKA-CANNADERM/28-2-Vlasova-kosmetika/5/86-Cannaderm-Capillus-sampon-Seborea-proti-lupum-150-ml

29. září 2010, 22:40:21

tereza krsová1 poděkování

u kosmetiky cannaderm si platíš pouze značku. kvalita navíc neodpovídá ceně. v cannadermu je malý obsah konopného oleje. zkus herbaveru- konopný šampon. je to sice malá firma, ale občas se vyplatí věřit i tomu, co neznáme. je to cenově dostupná kosmetika a obsah účinných látek je mnohem větší. já si herbaveru nemůžu vynachválit :)

20. prosince 2010, 20:39:21

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Anketa
Přecházíte chřipku?
Zatím hlasovalo 227 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 17. února 2019, 05:34:25

Promiň došly děcka tak už jsem se sem nedostala. Pak jsem šla spát. Konečně jsem se… Diskutovat

• Michala (Bolesti kloubů) 17. února 2019, 11:08:18

Myslíte si, že po operaci kolene, bych mohla vydržet i bez prášků od bolesti? Diskutovat

• Pavlína (Zlomenina pánve) 17. února 2019, 11:09:57

Byl tu někdo na operaci kolene? s meniskem? nevíte jestli budu muset brát prášky od bolesti? Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.