Inzerce

Koenzym Q10

Koenzym Q10 je jednou z nejdůležitějších látek, vyskytujících se v živočišných buňkách. Je nezbytný pro oxidoredukční reakce a funguje jako reaktivátor buněčné energie. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
hana tomášová1 poděkování

Na vitalitu , kterou každý potřebujeme jsou vynikající koenzymy. Koenzym Q Max 30, Q Max 60 na www.farmax.cz skladem za slušnou cenu.

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. července 2010, 18:18:01

Koenzym q102 poděkování

Koenzym q10 má příznivé účinky i na pleť - pomáhá například předcházet vzniku ošklivých jizev. Přečtěte si, jaký má vliv koenzym q10 na hojení jizev http://www.bezplastiky.cz/hojeni-jizev.html

8. srpna 2012, 10:45:17

Ria

Mám pocit,že nemohu usnout ani po ranním užití multivitaminu s koenzimem Q10. Je to možné?Má povzbuzující účinky?Děkuji za odpověď.

11. listopadu 2015, 07:35:54

sidon

Myslím, že se tyto účinky těchto tablet příliš přeceńují, dříve to lidé nebrali a dožívali se vysokého věku. Je třeba se hýbat a dodržovat zdravou výživu. Když jsem obdržel q 10 tak jsem to dal do kontejneru na prošlé léky. Jím maso a myslím si, že jsem na tom lépe. Z čeho se q 10 vyrábí?

24. března 2019, 12:56:38

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 236 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Iva (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 13. září 2019, 10:33:49

Eli, to je smutný. sakramentský chlap. Ono mužským všechno docházíí se spoždėním a ne… Diskutovat

• Katarínka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 13. září 2019, 11:54:17

Jasné aj mňa to niekedy hnevá, že beriem lieky no ale keď už nebola iná pomoc tak… Diskutovat

• Maky (TRITTICO AC) 13. září 2019, 12:56:22

Podrobny clanek o pricinach a nejrychlejsi lecbe priapismiu /vcetne vyhlidek na sexualni zivot po… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.