Inzerce

Co to je inkontinence?

Většina žen se na vlastní kůži nebo z vyprávění kamarádek setkala s nepříjemností, které se říká náhlý únik moči. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
bibi1 poděkování

prosím,Vás chtěla bych vědět jestli je opravdu nutná operace když-při námaze unikne moč,chodí se čůrat alespoń 3krát za noc.Moje mamča to má a já když jsem o tom četla tak docházím k názoru ,že to jde i pomocí léků nějak zabrzdit.Píšu proto ,že mám strach protože má nemcné srdce.Ještě chci dodat-má pořád nutkání čůrat a to proto ,že ji prostě nejde se celkově vyprázdnit a ten zbytek v jejím těle hnije atd.no já nevím slyšela jsem ,že existujou nějaké drahé léky jen pro vyvolené já bych ji je zaplatila ,ale nevím jaký mají název.díky

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. února 2007, 23:27:56

Dana2 poděkování

Není možná léčba, vložka je pořád jenom vložka. Šla jsem k panu doktorovi, ten okamžizě psal vložky, dělalo to na mě dojem, že "dohazuje kšeft dealerce", kdyýž jsem řekla, že chci léčbu, dal mi lék Vesicare, nemá s ním někdo zkušenost? Už jednou jsem chtěla situaci řešit léčbou, byla jsem podrovena nepříjemného vyšetření,, kdy do mě lili vodu, pak jsem musela čůrat, trvalo to snad hodinu a potom mi paní doktorkla doporučila, abych šla na kliniku, kde dělá její muž primáře a nechala si nejlépe vzít dělohou. Tak to jsem neudělala, tak moje trápení trvá. Nemyslím si, že doktoři mají chuť to nějak řešit, napíšou vložky a je to. Jo, to v Ordinaci v Růžové zahradě to pan doktor Čížek řeší úplně jinak

20. října 2007, 18:28:03

Kolíková1 poděkování

Přesný popis léčby inkontinence v ČR.

15. listopadu 2013, 08:17:12

zdeňka z OV3 poděkování

Na inkontinenci se léčím léta od 10 let do 56 let. Zatím to prý na operaci není, řekli k mému smíšenému typu "I". Před pěti lety jsem začala užívat Vesicare, po pěti letech mám výrazný chronický glaukom, který jsem předtím žádný neměla. Taky v noci jsem se mohla uběhat. O pocitu sucha v ústech už ani nehovořím, zvykla jsem si. Mám obavy jíst i pít, když jedu hodinu do FN na vyšetření. Prodělala jsem skoro všechna - páska SANS jako akupunktura byla poslední. Výsledek po 9 měsících nulový.Musela jsem opět před penzí ukončit zaměstnání úřednice a jsem 9 měsíc na PN. Co bude dál mě děsí. Asi na finančně krácený (1100/měs.) předčasný důchod. Jenže muž má PID (6 tis.) a navíc pečujeme o 16 syna. Hrůza pomyslet.

18. ledna 2008, 13:44:04

Ester Kubatova2 poděkování

Dobrý den, má máma má půl roku problém s inkontinencí, při kašli a smíchu, lékař ji doporučil produkt IVE z lékárny. Jsou to tablety bez hormunů na přírodní bázi a máma po měsíci užívání už nepotřebuje vložky. Stojí 520 Kč na 3 měsíce.

8. září 2010, 18:43:42

Hanka

Da se pri inkontinenci i sportovat? je nejaka diskretni ochrana?

7. srpna 2019, 12:08:37

Niky

Ano da, je dobre vybirat predevsim neco diskretniho ale zato ucinneho.

17. srpna 2019, 21:34:46

Bara

Babi pouziva MoliCare a to je ejste pomerne ciperna babca, i an spinning chodi :D :-)

22. srpna 2019, 16:24:36

Makyna

Tak to mas opravdu cipernou babcu, to uziva jen nejaky kalhotky od nich?

25. srpna 2019, 20:43:12

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 268 lidí.
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana (změna antikoncepce) 18. září 2019, 13:02:26

Pokud chces zacit zit trochu zdrave, myslim ze zmena antikoncepce na nehormonalni je sprany krok.… Diskutovat

• Ela (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 18. září 2019, 17:01:00

Ahoj holky, dneska jsem byla na kontrole a rtg kotníku.musim zaklepat dopadla jsem dobře jizva… Diskutovat

• Adéla (Zkušenosti s léčbou akné) 18. září 2019, 18:39:08

Byla jste u někoho? Mě se začalo akné docela tvořit. Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.