Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Příčiny inkontinence

Inkontinence je neschopnost organismu udržet moč. Kde se taková neschopnost vzala? Co je příčinou úniku moči? více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Libuše

Mě tento problém vznikl po porodu druhého dítěte. Trápil mě skoro dvacet let a posutpně se to zhoršovalo, vyzkoušela jsem hodně přípravků. Jako jediný se mi osvědčil Ive, který beru asi 3 měsíce. Pořád se to zlepšuje a problémy téměř nemám. Jsem mu za to vděčná.

Marie

Taky jsem tenhle přípravek vyzkoušela. Užívám ho preventivně pořád, protože mi hodně usnadňuje život. Inkontinence je pro mě moc nepříjemná a jsem ráda, že mi Ive pomáhá ji zvládat. Jsem momentálně skoro už bez tohoto probému.

Kristýna

Dobrý den..je mi 13 let :/ a mám únik moči nevíte z čeho to může být? ((mám nadváhu cca 10 Kg a mám alergii na kočky :P )) ...

Longbery

Dobrý den, trpím inkontinencí půl roku a docela mi pomohly tyto stránky http://www.tenacz.cz/vysvetlivky/samovolny-unik-moci/. Samozřejmě doporučuji navštívit doktora. Sama asi nezjistíte, z jakých důvodů se Vám inkotinence dostavila.

pavla

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Anna

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Markéta

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Majka

Já jsem problémy s únikem moči vyřešila až s Elison. Jsou to tobolky, které jsou přírodní, nejsou až tak drahé a hlavně něco, co mě konečně pomohlo.

Klarka

O Ive jsem slyšela, ale netušila jsem, že tak zabírá. Nezkoušela jsem jej. Já když měla problémy tak jsem dala na rady kamarádky a cvičila jsem cviky na posílení svalů pánevního dna a brala k tomu dýňové tabletky. Nechtěla jsem se sice ničím cpát, ale musela jsem něco vyzkoušet. Postupně mi tyto problémy vymizely a já byla zdravá.

Lenka
1x

Mně teda osobně na inkontinenci, kterou jsem trpěla po porodu, nepomohlo nic z těchhle „zaručených“ přípravků. Jediná účinná léčba bylo pravidelné cvičení cviků na posílení pánevního dna a k tomu jsem teda brala ještě dýňové tablety jako takový doplněk stravy, protože podporujou posílení těch svalů, takže léčení bylo rychlejší, ale bez toho cvičení to prostě nejde.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce