Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Uzliny v trislech

Ahoj, je to 3 tydny co se mi udelala "boule" v levem trisle. Zaroven jsem mela asi tri dny horecku, ale lekarka to prisoudila nejake chripce (co tu prave radi, jak rikala). Boule nezmizela a stale dost boli. Ted me zacalo bolet i trislo na druhe strane, ve stejnem miste, i kdyz boule se zatim neobjevila. Nemate nekdo s timto zkusenost? Popripade na jakeho lekare, krome praktickeho, se s tim muzu obratit? predem dekuju za pripadne prispevky

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
kamila
5x

ahoj, hele ja mam takovyhle problemy s trisly uz 2 roky a stale nevi co se mnou, poprvy mi na infekcnim udelali odbery a nasli mi pozitivni chlamydie a listerie, tak me prelecili antibiotikama a za rok se mi udelaly boulicky moje zas, tak mi udelali znova testy, tam nic neobjevili tak mi udelali ster z pochvy (MOP) a tam mi nasli spoustu bakterii mimo jine zlatyho stafilokoka a 3 druhy streptokoku, ale zatim to vypada, ze ty mi ty boule taky nedelaj, ted nevi co se mnou, napis mi kdyztak na email, jak to vypada s tebou, treba inspirujes moje doktory:) mej se dik kamilyzavinacemail.cz

Míša
5x

Ahoj, je to 5 dní zpátky co jsem zjistila že mám malou bouličku na levé straně, když jsem však šla na gyndu, zjistili mi že mám velký zánět nasadil mi tobolky 2 balení po 6 tobolek Ty musím brát. Až je doberu, mám si počkat na menstrulaci a po menstrulaci začít brát další což už je jen 6 tobolek ale je to něco jiného, pak se mám ukázat na kontrolu. I když to beru, neprožívám žádnou zvěnu, objevili se mi 4 bouličky, jedna na pravé straně a pak druhá na pravé straně ale na stehně ale jsou malinké, Ta na levé straně se hrozně mi zvětšuje už je velká jako kdyby jste si v obchodě koupili vajíčka velikosti M. Strašně moc bolí, když se pohnu nebo když ležím na boku či chodím. Mám horečky a strašně moc mě pálí spodek jak pysky tak i zevnitř. Zjistila jsem že se mi kůžička na pyskách a okolí vysušuje a praská, dělají se mi velké boláky, hlavně když se na to podívám vypadá to jako kdybych se škrábala drápama. Poslední dobou mám problémy se žaludkem, nemohu moc jíst, je mi zle na zvracení. Už 4 den nemohu spát, buď mě pálí nebo svědí a nebo mi je zle a bolí mě hlava. Doma jsem našla mastičku na citlivou kůži, tak si to tím mažu a trošku to pomáhá, hlavně to nepálí když čůrám. To je se mohla zbláznit, raději jsem držela moč než-li cítit pálení, je to jako kdyby jste se opařili vařící vodou. Mám s toho strach. Protože mi Ta uzlina bolí čím dál více. Pan doktor, když mě vyšetřoval tak mi poškodil (poškrábal) spodek asi tím zrcátkem jak jí mám teď citlivou. Když si šáhnu na uzliny strašně hoří. Jako kdybych tam měla vařící kafe. Doufám, že se to spraví jinak se zblázním. :(

Dana

Dobrý den, vrací se vám to? Já mám podobné potíže a neví co se mnou je, vždy se mě to vrací při zánětu močaku a ta kůže mě slézá, teď mě opět bolí uzliny a bojim se ,že to opět přijde 🙈🙈🙈.

Ahoj. Ty problemy v tříslech dělají chlamydie. Vím to na 100 %. Já jsem se již léčila s chlamydiemi 1 rok dle Weldona (kombinace dvou antibiotika jeden týden v každém měsíci Entizol. Zmizely mě všechny možné problémy, ale tlaky v tříslech přetrvávají. Jsem z toho pěkně nervózní, protože všechny výsledky laboratorních vyšetření na tyto potvory jsou nepřesná. Tak to beru dál a nevím co mě složí, jestli chlamydie nebo otrava z léků. Ahoj Eva

Huk
8x

Zdurene uzliny v trislech jsem mel pri onemocneni mononukleozou a v tele mi nasli i zlateho stafylokoka, kdo vi cim to je.

Dextter
11x

Ahoj. Je to asi měsíc, co se mi začala zvětšovat uzlina v lévém tříslu. Mám strach, protože vůbec nevím čím to je. Mám svého lékaře, ale ten je u nás doma, kam vůbec nejezdím. Mohl by mi někdo poradit co to může být a jak se toho dá zbavti? Email [email protected] Děkuji

rena
2x

ahojte, já sem další do klubu, po třech měsících hledání příčin uzlin v tříslech mi našli jen zlatého stafylokoka na gyndě. Nevim co s tim, mám už i tak tělo v háji ze samých léků a dalších antibiotik se děsim - prý totiž na toho stafylokaka nepomáhaj.

Mira
14x

zdravím Vás , mám asi tři dny zvětšenou pravou tříselnou uzlinu ve velikosti fazole a na pohmat bolí ,levá je malá,avšak nahmatám jí. poradíte mi něco ?

Lola
6x

ahoite, taky mam uzliny, boli a jsou presne takove, jako popisujete. jen nevim, zda existuje odborny lekar nebo zda se mam obratit primo na gynekologa, kdyz rikate, ze to jsou chlamydie. Mam je s prestavkami uz rok, mozna by bylo na case se aspon zeptat, co to je :-) diky za odpoved....

5x

Ahoj, mam podobný problém. Asi před půl rokem jsem taky objevila malou bouličku na třísle byla citlivá na omak. Po pár dnech se zmenšila nebo zmizela tak jsem to moc nezkoumala, za ten půl rok se pak ještě objevila jednou a pak zas nic až dneska. Asi by bylo nejlepší zajít k lékaři, i když se děsím toho, že do mě budou chtít řezat. Zatim jsem se koukala na nejpravděpodobnější možné příčiny a našla jsem zduření uzlin (z důsledku nemoci, porušeného imunitního systému možná i bez příčiny), chlamidie. Zaujalo mě ale kolik z vás napsalo, že máte zlatýho stafilokoka, protože jsem ho měla taky je to taky asi rok zpátky ale ani nevím jestli se pořádně dolečil. No každopádně všem držim palce a uvidíme u doktora teda jestli to samovolně do pár dní nezmizí.

Jarda
4x

http://priznaky.vitalion.cz/zvetsene-mizni-uzliny-v-trislech/ rozhodně neotálejte navštívit lékaře, který vyloučí vážnější onemocnění. Měl by provést krevní a močový rozbor a v případě potřeby potom i chirurgický odběr vzorku.

Markéta
1x

Dobrý den, před dvěma dny se mi objevila boulička v levém tříslu a při doteku bolí. Co to, prosím, může znamenat? Předem děkuji.

Lubos

Ahojky,dneska sem přišel na to že mám mezi trislem a varlate boulicku teklo mi z toho něco bílého a pak trošku krve absolutně nemám tušení cim by to mohlo být.Nemate stim někdo nějaký zkušenosti?Nebolí to nebo tak něco vůbec to tam necítím ale když jdu na WC tak se toho dotknou a já cítím. Prosím o radu děkuji mnohokrat

om
2x

Dobrý den mám hmatatelno bouličku na levem třísle asi jako menší hrášek zatim se nezvetšuje je tvrdá mám bolesti v podbříšku muže to mít souvislost že jsem před vánoci tahal těžké klady dřeva?Dale teplota stále nad 37 stupnu.děkuji za odpovědi.

Dana

Zda budete mít čas, budu vděčná, když napíšete na email [email protected]

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce