Inzerce

Nosní dutiny

Dobrý den, je mi 32 let a mám 2 děti. U obou těhotenství jsem trpěla na krvácení z nosu. Nyní jsem na MD a téměř dva roky po porodu, ale stále u mně převládá strach až fóbie z výše uvedených potíží, které pro mě byly traumatizující. Krvácením již netrpím, ale občas se objeví drobné krvavé sraženinky v hlenu, které mě vždy vyděsí. Chtěla jsem se zeptat jestli je to jev normální? Jsem zdravá na nic se naléčím a léky pravidelně neberu. Můj manžel i maminka mě uklidňují, že se jim to občas také stává, ale já potřebuji názor odborníka, který by mi vysvětlil co se děje a zdůvodnil mi mé obavy. Mám až panický strach z krvácení z nosu, který mě psychicky omezuje. Proto bych prosila o slova útěchy a uklidnění. Nejsem blázen, alespoň si to nemyslím. Strachem z výše uvedených jevů mám jen trochu depresivní stavy. Děkuji za odpověď. Přeji hezký den. M. C.

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Znáte hladinu cukru ve vaší krvi?
Zatím hlasovalo 21 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Vašek (Chronicka prostatitida - pomohlo vam nieco???) 13. listopadu 2019, 12:02:57

Jano, jaké máš příznaky a co jsi vše dělal, aby se to zlepšilo Diskutovat

• Vlaďka (operace krční páteře) 13. listopadu 2019, 13:37:20

Leni, tak držím palce, ať to pomůže.  Diskutovat

• Dada (Obsedantní neuróza) 14. listopadu 2019, 07:35:58

Reaguji na Vas prispevek, protoze syn ma stejne ritualy OCD. Nyni, po 15 letech, kdy mu bylo toto… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.