Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Zánět horních cest dýchacích(opakovaný)

Od Srpna 2006,jsem léčen antibiotiky kvůli opakovanému zánětu hornícj a dolních cest dýchacích.Vždy po měsíci a půl se mi zánět vrátí.Je Únor 2007 a po třetích antibiotikách jsem v Srpnu 2006.Rentgen plic a nosních dutin byl bez nálezu.Jsem po pětinásobném bypassu srdce v roce 1996,důchodce 57 let.Nepotřebuji být nemocen,chci být zdraví,ale jaksi to nejde¨.Co s tím k lékaři se mi nechce,když mi tak dlouho nepomohl.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Eva

Tak fakt dík,myslel jsem,že mě tady někdo pomůže....nic

jana

Na záněty a celkově imunitu mi vyhovuje curenzym - enzymoterapeutický doplněk stravy. Samozřejmě že zánět sám o sobě nevyléčí, ale léčbě napomáhá a preventivně se dalším zánětům můžete vyhnout. Je lepší prevence, pokud na záněty trpíte, než se dopracovat k chronickému astmatu apod.

Zdenka

také mě často bolelo v krku a měla teploty, doktor na ORL mi řekl, že to mám chronické a že se s tím mám smířit, tak jsem se 3-4 roky smiřovalo a až to bylo neúnostné, tak jsem hledala na diskuzích a našla, že bych si měla udělat testy na plicní chlamýdie. Když jsem to řekla u doktora, tak samozdřejmě, že to udělají a že to můžou být ony. Testy byly pozitivní a teď se budu léčit. Jen mě nejde do hlavy, proč si na to člověk musí dojít sám!!

Jana

To u mě nehrozí, zobu probiotika na imunitu

Aleš

A v jakých potravinách?

Jana

Ne v potravinách - v tobolkách. Tam je toho víc než v potravinách

Kosik

To je pravda - v jogurtech sice jsou probiotika, ale to co nabízejí v lékárně jich má víc

Lada

To je protože v jogurtech některé druhy probiotik nemůžou žít.

Mirek

To je pravda. My třeba hlavně před dovolenou nasazujeme probiotika

Jana

Na to doporučuju Prolacton - výborná probiotika

Wali

Souhlasím, Prolacton máme taky

Iva

To vám chválím, před dovolenou se probiotika nasazují hodně. Potom je klid

David

Zdravím ziju v zahraničí a.bohužel antibiotika nedávají jen ma anginu co tedy doporucujete pokud Take trpím chronickymi záněty horních cest dychacich ? Doktor nepomůže.Dekuji

Mirka

Zkuste si z čech nechat zaslat phytoxan, vždycky nás zachrání..

Máša

Dlouhodobě užívám, místo klasických antibiotik. Cokoliv na mě leze, nasadím a do tří dnů mám po nemoci.

Aďka

Já mám dobrou zkušenost s Phytoxanem, je na přírodní bázi antibiotik.

Miriam

Vážně jsi spokojená? Mě vadí při užívání klasických ATB musíš brát i probiotika. U Phytoxanu to tak není? Navíc ATB nejsou vůbec přírodní.

Aďka

Nene na Phytoxan neužívám probiotika, není to potřeba.

Daniela

Já nasadila phytoxan mému synovi - 6 let na zvýšenou horečku a kašel, na druhý den už byl výrazně lepší. Za mě super, samozřejmě kdyby to neustupovalo během dalších dvou dní, navštívila bych lékaře, ale naštěstí to nebylo potřeba:)

Mirka

Phytoxan chválím, je fakt fajn. Bereme ho vždy sebou i na dovolenou.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce