Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

je to rozhodně závažné onemocnění

Lékaři tuto nemoc bohužel neznají a nejhorší je, že ani znát nechtějí, takže není na koho se u nás obrátit. Přesto že lék existuje, bez správné diagnózy ho nikdo nepředepíše, díky nedostupné citlivé laboratorní diagnostice a neznalosti příznaků to u nás nikdo z lékařů diagnostikovat neumí a tak tomu slengově říkají chronický únavový syndrom a zcela to bagatelizují. Jde ale o vážné onemocnění podobné AIDS, jež se snadno šíří vzduchem a tak jen u nás jsou desetitisíce nakažených. Naštěstí u jinak zdravých lidí nezpůsobí rychlou smrt a jsou známy i případy samovyléčení, takže největší problém je jen vysoké riziko vzniku rakoviny. Já už mám toto onemocnění 13 let a poslední rok hledám lék který neblokuje zdravotní pojišťovna a je dostupný pro všechny, ze všech testovaných přírodních produktů měla největší účinnost Vilcacora, jež posílí především imunitu, čímž odvrátí nespecifické záněty a různé příležitostní infekce, které právě způsobují zvýšení teploty, zároveň blokuje vzniku rakoviny či leukémie.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
joni

Trochu ma prekvapil tvoj prispevok, o akej chorobe a akom sposobe liecby vlastne pises? Akosi tomu nerozumiem.

johnz

Teorie o chronickém únavovém syndromu vznikla v 80tých letech a postupně se dostává i k nám, s různými názvy jako CFS, CFIDS, ME odvozenými od příznaků a většina lékařů u nás tuto nemoc neuznává a jako diagnóza zbude po vyloučení všech známých nemocí s podobnými příznaky. Před rokem a půl se mi podařilo ale najít nemoc, která má stejné příznaky, avšak tuto nemoc u nás nikdo nezná, od té doby se pokouším najít někoho mezi lékaři, zkoušel jsem kontaktovat desítky lékařů a většina slyšela o této nemoci prvně v životě a řada si jí pletla s úplně jinou nemocí s podobným jménem a v chytré knize pro lékaře je jen, že je vzácné onemocnění, které mohou mít jen HIV pozitivní. Jde o systémovou mykózu Cryptococcosis způsobenou poměrně známou patologickou kvasinkou Cryptococcus Neoformans , která se samozřejmě léčí účinnými antimykotiky , nicméně jsou známy případy samovyléčení a je to tak jak napsala Vanilka posílením imunity a pročištěním organismu od toxinů, další možností jak se patogenu zbavit je čistě mechanická – vypocením, čím je větší okolní teplota a více se pacient potí a tím se více patogenu vyplaví. Na posílení imunitního systému je ideální Vilcacora a samozřejmě úprava jídelníčku. Celá studie, tak jak vznikala, je na ht tp://www.volny.cz/johnz/CFID S/

johnz

ht tp://www.volny.cz/johnz/CFID S/

johnz

www.volny.cz/johnz/CFIDS/

Petr
1x

To je hrozna blbost. Dokotri vedeji kulovy. Zadny unavovy syndrom neni..to je jen slint od doktoru, ktery nic neumi. Měl jsem několik let stejný problém, zvysene teploty 37 - 37.2Ć, spal jsem 12 hodin denne, unava, hnus...bral jsem asi 6 antibiotik, podstoupil tisíce vyšetření, odberu krve, testu na alergie a pak mi nakonec doktoři tvrdili, že tám od nervů, že sem prý nervák. Blbbost hrozna!!! Tak jsem se nakonec dostal to energy, kde mi pani merila na prstech nejakym strojem. Jak jsem to videl, tak jsem si v duchu rekl, ze to jsou dalsi vyhozeny penize. Jenze pani pak prisla k tomu, ze jsem mel v detstvi mononekluozu. (Ted je mi 27) a ze prej jsme u toho. Jatra se prej praskama zahoji do takovyho stavu, jako kdyz se odrete, udela se vam strup a pod nim pak ta cervena, tenka zranitelna kuze. Zahojeny to je, nekrvaci to, ale neni to dohojeny a je to porad zranitelny. To stejny prej sem mel s jatrama. Tak mi dala nejaky kapicky a mineraly (tusim, ze se to jmenovalo Regalen) nechal jsem tam asi 2000,- a zacal je uzivat. Po nekolika dnech mi teplota spadla. Jak na ni za ty roky uz bylo telo zvykly, tak me tak prijemne bolela hlava. Behem 5 dni jsem byl bez teplot. Vybral jsem 2 ty flasticky a uz se mi to nevratilo. BOMBA! Od ty doby proste verim bylinkam vic nez praskum. Vypada to, ze tady propaguju nejakej vyrobek, ale to vubec. Normalne na takovyhle fora vubec nepisu, ale kdyz vim, jaky to je timhle trpet a poslouchat od doktoru kecy, ze to je nelecitelny a ma to dokonce i nejaky smesny pojmenovani, tak proste musim. Tenkrat uz jsem byl ochoten dat cokoliv nekomu, kdo me toho zbavi a dostane me zpet do funkcniho stavu.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce