Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Kouření není in

Kouření dávno není v módě, ale těžko se toho zbavuje. Doporučuji přestat ze dne na den. Je to fajn pocit, ale prvně musíte chtít přestat.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Keča
1x

Přestal jsem kouřit ze dne na den a jde to!Dokonce jsem si koupil žvýkačky a inhalátor. Kouřil jsem asi 15 let 20-25 cigaret deně, což není málo. Myslel jsem si, že to po svých předcházejících nepodařených pokusech, zase nezvládnu a ejhle.Zjistil jsem, že to jde a dokonce jsem nepoužil ani žvýkačky.Inhalátor použiji sem tam v práci. Myslím si, že je to opravdu hodně o psychice a o zázemí které člověk má. Každopádně je super mít vedle sebe někoho, kdo Vás podpoří. A taky najít si jeden pádný důvod proč toho nechat a proč zrovná Vám, za to stojí přestat. Každopádně držím všem palce.Ještě z toho taky nejsem úplně venku ALE JDE TO !!!! Hodně štěstí.Keča.

Jana Křivská
2x

I já se chci pochlubit =) po 10ti letech kouření jsem si řekla dost. U mladých žen to není hezké a hlavně to ničí zdraví a vzhled člověka. Na silvestra jsem začala, začátky byly těžké, ale po měsíci bez cigarety se cítím opravdu skvěle =) všem držím palce a přeji silnou vůli!

Saja

Kouřila jsem od svých 15.let. Tak, že 20 let. A né málo kolem 20 cigaret denně. Dala jsem si pevné datum, kdy přestanu. Asi jsem na to byla už psychicky připravená,že mi to opravdu šlo, od toho dne jsem neměla jedinou cigaretu. Taky z toho nejsem ještě venku, ale udělám pro to maximum. Držím všem palce, jde to!!!!!

milasobotkoova

jak na to poradte sama to nazvladnu pomoooooooooc

Saja

ahoj, furt se držím. Myslím, že jsem v pohodě. Sice jsem 2 kg přibrala, ale cítím se fajn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mamlas

Zdravim, chtel bych se zeptat, jestli nekdo z vas, prestavajicich kuraku, nevi, za jak dlouho priblizne prestanou abstinencni priznaky jestli to vubec nekdy bude mit konce? Je mi jasne, ze to asi je individualni, staci radove. Kourim tak 10 denne. Diky za odpovedi

kuřák

Dobrý den je mi 15 let a objevili se mi nedávno na jazyku v zádu podivné pupínky já vím že to bude vypadat směšně ale nemůže jse jednat o začátek rakoviny jazyka nebo něco podobného?kouřím zatím rok a chtěl bych vědět jestli po takové krátké době je to možné. DĚKUJI MOC PROSÍM KDO O TOM NĚCO VÍTE NAPIŠTE JSEM NA FORU NEBO NA E-MAIL:spike16@ DĚKUJI!!

dedek
1x

bych toho nechal. Jde to těžce! Nekouřím 4 měsíce, ale chuť mám pořád. Přibral jsem 10 kilo. To by ani tak nevadilo, ale ten boj je hrozný. Musím to vydržet a dokázet si sobě, že to jde. Držte mi všichni co mě chápou palce

Zita

Chápe tě chápu,boj to je , ale já jsem přestávala s Champixem a musím přiznat,že to nebylo až tak zlé....Nekouřím 3/4 roku a už si ani nevzpomenu.Jsem na sebe pyšná a ta investice do Champixu se opravdu vyplatila a mnohokrát vrátila....bez něj bych to vůbec nedokázala a snad ani nezkoušela.Byla jsem věrný partizán a vida šlo to a nekouřím...

Tyfus a Zvonaris

Kouření je nejlepší věc na světě i mimo něj! Nikdy s ním nepřestanem:-D Nepřestávejte s ním taky a umřete mladí, krásní a šťastní.

Růženka

Já jsem kouřila skoro 30 let.Ani jsem se nepokoušela přestat.Jednou mi vytrhli zub,byl tam velký zánět.Maminka mi říkala ,opovaž se na to si zapálit.Musela by jsi kvůli dehtu k zubaři,aby ti to vyčistili a to mi opravdu ani strach nedovolil.Ne, že bych něco podobného někomu přála.Ale zkuste využít podobné situace ,určitě už někomu trhali zub,nebo měl anginu a pod.Chce to jen vydržet po tu dobu,co vám ani tak ta cigareta nechybí,protože máte určitou bolest a potom po odeznění věch problémů,když vás bude honit mlsná tak si dát od někoho jen malého praska,ale pozor!!! Nešlukovat!!! Vyprsknout to z pusy s tím, že je to fuj! Stejně se vám po takové době zamotá hlava,začnout brnět prsty.Zásada je ta,že se nesmí dokouřit cigareta jinak v tom lítáte znovu.Žádné takové omezování na jednu dvě ...atd nemá cenu.Musíte si to zprotivit sami sobě.Budou vám smrdět ostatní kuřáci jako vajgle v popelníku uvidíte.Zkuste prosím tuto metodu a potom mi napište jsem zvědavá jestli to pomůže také někomu.Budu mít radost z vašeho úspěchu.Všechny ty žvýkačky,náplasti a pod. jsou jen na vytahování peněz z neštastných lidí. mam [email protected]

simča

Dobrý den, chtěla jsem vás požádat o pomoc s mou diplomkou. Stačí pouze vyplnit dotazník na adrese motivace-pro-odvyknuti-koureni .vyplnto.cz/... vše je anonimní, pokud máte ve svém okolí někoho, kdo přestal kouřit, prosím též ho odkažte na daný dotazník, velmi mi tím pomůžete. Moc děkuju, Simča

,,

Když něco od někoho chceš, zkus ho požádat bez gramatických chyb.... a taky něco nabídni za ochotu vyplnit dotazník - například výsledky tvého průzkumu... .. Hmm, ta diplomka asi za moc stát nebude.

Vendyk

Fakt nechápu kuřáky - nejen, že ubližují sobě, ale hlavně svému okolí a především svým dětem. Docela mě šokovalo, co jsem četla v jednom článku o problémech, které kouření způsobuje. Miminka kuřaček totiž prý mohou trpět abstinenčními příznaky!!! to je docela síla, co - http://jdem.cz/b2v33

BounTy

Dobrý den , Také bych rad pridal svuj nazor pokud mohu... je mi 16 kouril jsem 17 mesicu a 9 dnu vykouril jsem +- 260 paklu cigaret = 5200 cigaret = 13000 kc... do te doby jsem uspesne zavodne sportoval ... ted jsem si nasel holku ktera to odsuzuje a nema rada ... kvuli ni i kdyzt to bylo moc tezke jsem se rozhodl prestat ze dne na den ... nekourim pouze 5 dnu.. prvni dva dny jsou nejhorsi abstak jsem mel akt dost velky abych pravdu rekl zhorseni pozornosti nervozita apod...ale jak vydrzite nejvetsi naval abstaku pak uz je to jen na vuli a na cloveku si nezapalit chtel bych se stim s nekym podelit popovidat si kdyz tak mail : [email protected] nebo icq 294055133...

Ifka

Ahoj jsi frajer. Pokecat můžeš v diskuzi nekuřáků "Máte někdo zkušenosti s Champixem"?Je nás tam hodně co odvykáme.

onlyecig

http://www.onlyecig.com Nejlepší ze všeho je, jsem kouřil tři krabičky denně, jsem se snažil přestat kouřit s hypnózou, žvýkačky, náplasti ... a nic nemám, byla jsem nervózní ze špatného mléka atd., atd., ale na výlet do Andorry viděl elektronickou cigaretu a snažil se to, protože od toho dne jsem se test šňupací tabák. Už používám zatížení 0mg nikotinu, ale jen viděl, že se pokorné a nést něco v ruce, zdá se, jako by to byla cigareta, vše v hlavě a zdá se, že jsem dosáhla. Opravdu, zkuste to.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce