Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Žloutnutí nehtů

Asi před dvěma měsíci jsem zjistil,že mám mírně zažloutlé nehty u nohou,hlavně palce.Sprchuji se každý den,ponožky měním také kazdý den,prostě zanedbaná hygiena nohou to být nemuže.Jinak jsem diabetik typu 2.Je to stářím,nebo nejakou nemocí?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
elvika
83x

Asi před týdnem mi začaly žloutnout nehty na rukou. Jsem po plastice Achillovy šlachy a užívám Warfarin, Wobenzym a Coxral. Je příčina žloutnutí v užívání některého z medikamentů, jakého, nebo by mohla být něčím jiným? Na solárko nechodím, kouřím jednou rukou, ale niky předtím jsem z kouření žluté nehty neměla. Děkuji za odpověď a radu, nebo typ, čím by to mohlo ještě být. S pozdravem Iva

lucina
35x

mam zazloutle nehty na rukou=(z ceho to muze byt??je mi 17 let!jak se toho mam zbawit?

Barbora
28x

je mi 17 let a všimla sme si že mi žloutnou nehty an nohách teda zatím palce, ted mi zežlout i neht an ruce...jinak sem zdravá... co to může být??

Radek
31x

Mam podobný problém jako pán z 18.3.2007 jen nejsem diabetik a je mi 23.(Asi před dvěma měsíci jsem zjistil,že mám mírně zažloutlé nehty u nohou,hlavně palce.Sprchuji se každý den,ponožky měním také kazdý den,prostě zanedbaná hygiena nohou to být nemuže.)

Jiří Šebesta
43x

Dobrý den máme 18 měsíčního syna a při koupání jsem si všimnul, že má na všech prstech na nohou zažloutlé nehty. Při stříhání ho to nebolí, ale nechty jsou hrozně tvrdé. Může mi někdo říct, co mu schází nebo jestli je to nějaká nemoc , předem děkuji za odpověď Jura

Vladimír
7x

Žluté silné nehty - Může způsobovat porucha lymfatických cév nebo onemocnění plic a průdušek. Doporučuji navštěvu dětského lékaře a ten se s váma poradí.

Petra
1x

Pomozte mi, chci se zeptat co na žluté zničené nehty?

Leonka
4x

Jaké vitamíny pomůžou na výživu nehtů?žloutnou a třepí se

Mila
1x

Já mám taky poslední dobou žlutější nehty. Ale říkám si jestli to není tím že občas kouřím.

Alexa

Nevíte jestli nejde o nějakou plíseň? Co na to?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce