Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Dráždivý tračník a zácpa

Klinický gastroenterelog se u svých pacientů velmi často setkává s funkční střevní střevní dyspepsií. Typická je nepravidelná stolice, střídání zácpy a průjmů, nadýmání a bolesti břicha. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
sobilka
11x

Dobrý den, já měla potíže s trávením od dětství. Chronická zácpa se střídala s průjmy, bolestivými křečemi ihned po probuzení. Prošla jsem pár vyšetřeními, vyzkoušela suš. švestky, vlákninu, probiotika, lněnné semínko a já nevím co ještě. Nic moc valné výsledky nemělo a hlavně záněty se neprokázaly. Diagnóza byla právě dráždivý tračník. Nakonec jsem se dostala k českým bylinkám, už po týdnu užívání mi bylo o hodně lépe a od té doby OPRAVDU NEVÍM CO TO JSOU ZÁCPA, KŘEČE ČI BOLESTIVÉ PRŮJMY. Trávení se neuvěřitelně srovnalo, už jsem po těch letech vůbec nedoufala, že mi něco pomůže a přeci. A co je skvělé - ulevilo se mi také psychicky, už se nebojím probudit...:-) Jestli vás trápí něco podobného napište: [email protected]

Věra
1x

Po kolonoskopii/už 3x,mám to 4 roky ty problémy mě lékař řekl,že mám obrácenou kličku nad konečníkem,že mě jde obsah napřed dovnitř,potom ven.Je to velmi bolestivé,mám chronickou zácpu a tvrdá stolice dře do stěn střev a mám velké bolesti na omdlení.Každý den dělám svoje procedůry,Psylium,pšeničné otruby,sušené švestky,Minerálku Zaječická hořká,teplou vodu,nejím bílé pečivo a už opravdu nevím co dělat.Nemohu ten obsah ze sebe dostat a u toho kruté bolesti.Někdy to ani zácpa není po těch procedůrách co si dělám.Je to měkké a nejde to ven.Hlavně v noci prosedím na WC,a nic,nemohu ležet ani spát při bolestech.Když se vyprázdním,jsem o 10 let mladší a cítím se dobře,ale je denně.Někdy se nevyprázdním každý den a tlačí mě to až do zad,točí se mě hlava a jsem ten den k ničemu,únava!Kdo mě poradí?Děkuji předem.

Pavel
1x

Dobrý den chtěl jsem se zeptat , jestli je normální že manželka vykonává stolici jednou za 3az5dni. Děkuji za odpověď

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce