Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Jak léčit tenisový loket?

Jak léčit tenisový loket? Dosavadní léčba: 3x obstřik, léky proti zánětu a bolesti, rehabilitace ultrazvukem. Karolína více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jituš
8x

Absolvovala jsem ultrazvuk, ten potíže zhoršoval. Nyní po týdnu již druhý obstřik. Po přečtení článku o obstřiku jsem z toho rozpolcená. Nevím, co si o postupu lékaře myslet? Aplikoval meso s Dipro.

Hana Burešová
8x

Pěkný večer! mám asi dva roky problém s tenisovým loktem. Jen během jednoho roku jesm dostala 6. obstřiků a již sjou projevy trofických změn a ruka bolí dál, můj lékař mi již navrhoval operační řešení. byla jsem i u druhého lékaře zkonzultovat, jestli operaci posdtoupit, či né a ten mi navrhoval nejdřív provést artroskopii, než první řezat. A tak nevím co mám podstoupit, jestli rovnou operaci nebo artroskopii, prosím o radu nezavislého lékaře.Předem moc děkuji za odpověď s pozdravam H.B

Lenka
6x

Tak já vám řeknu co pomohlo mně. První bolest tenisového loktu jsem řešila návštěvu ortopeda, který mi prdnul injekci a předepsal magnety - rehabilitace. Po týdnu mě bolest přešla, říkala jsem si paráda. Fyzioterapeutka mi ale řekla, ať počítám, že se mi to vrátí. Taky, že jo, za týdnů zpět. Podruhé už jsem odmítla jít k doktorovi a začala jsem chodit na čínské tlakové masáže a do toho jsem každý den cvičila podle čínské medicíny - našla jsem si na youtube - cviky s p. Vocáskem na krční páteř, ramena, tensový loket a poctivě cvičila. Trvalo to tři měsíce a mohla jsem se opět vrátit k volejbalu a cvičení. Každý den protahuji ruce, ale je to v pohodě. A to už jsem se viděla na operaci. Takže vše se dá rozvičit. Vzhůru do toho.

Pavlína

V posledních dvou letech jsem měla problémy s tenisovým loktem. Dostala jsem obstřik, který pomohl. Asi po roce a půl se problémy opět vrátili. Dostala jsem další obstřik, který tentokrát vůbec nezabral. Vhledem k velké bolesti jsem se obrátila na pana doktora Poštůlku. Sice jsem si léčení platila, ale výsledek je lepší než jsem čekala. O tenisovém loktu už nevím a všem doporučuji pana doktora. Pavlína

Jarča

Dobrý den.tak já jsem také doma s tenisovým loktem už od 30.1.dostala jsem jeden obstrik a rehabilitace proudy ale kvůli koronaviru mi rehabilitaci přerušily a předčasně ukončily stihla jsem na každou ruku 4krat a obstrik pomohl jen na měsíc po té se bolesti vrátili další obstrik mi zatím nemohli dát protože bych byla oslabená kvůli koronaviru a objednaly mě na 7.5.jen si říkám jestli to má cenu takhle protahovat jestli by nebyla lepší a rychlejší ta operace?? pořadí mi někdo?? děkuju

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce