Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Obranyschopnost těla nezlepší jen multivitamíny

Jak je možné, že někdo má pětkrát do roka rýmu a druhý neonemocní ani v době chřipkové epidemie? více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Barsinka

Rýmu pětkrát v roce považujete za extrém? Tak to ještě nejste já. Trápí mě celoročně - ať je zima nebo léto!

nebude to spíš alergie?

georgine

Nejlépe zajít na alergologii.tam zařídí všechna potřebná vyšetření a následná léčba. Určitě obvod. nebo závod. lékaře požádejte o doporučení. neradi ho dávají, trvejte na tom.Objednací lhůty jsou dlouhé.Imunitu můžete začít posilovat sami: pomalým ,ale postup, otužováním, proplachováním nosu slanou, převařenou vodou,popř. klokt. slané vody a některé jogínské praktiky jsou vhodné.Konzumace česneku, cibule, medu, citrus. plody apod.

Pavla

Imunitu nejlepe posila slivovicka:o) Min radikalni jsou pak doplnky stravy jako Preventan, na ten nedam dopustit.

rachel

mám dobrou zkušenost s curenzymem, je abolutně přírodní, takže si necpu do těla chemii

Ema

Já dostala loni od ježíška Bion3, který kombinuje vitamíny s probiotiky. Letos to kupujii celé rodině, je to super doplněk :)

Ema

Moc ne, 60 tablet stojí něco přes 300,- Kč a máš to na 2 měsíce

Lenka

Tak to je super, jsem bála, že to stojí jak normální probiotika :) koukám na stránky bion3 a mají dva typy, který je lepší? asi ten imunity co?

Ema

Jasně, imunity :) bion3 vitality je spíš pro seniory :) jinak seženeš to skoro v každé lékarně

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce