Inzerce

Deprese

Mám to štěstí,že pojem deprese mi je neznámy a t o asi proto,že mám stále něco na praci.

Inzerce
Odpovědi
Jean

test ELISA je k ničemu, snad PCR, ale hlavně příznaky nemoci :-)

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. srpna 2016, 07:34:37

Ajgor

Byl jsem na odběru krve. OL vyloučil chlamydie (jinak test 1000 Kč), ale prodělal jsem boreliozu před 2 roky a ted měl naráz 4 klíšťata. Takže se udělá test na boreliozu. Vyloženě příznaky borelky nemám. Už jsem z toho mimo.

15. srpna 2016, 18:12:58

Ajgor

Jinak příznaky chlamydiové infekce nemám. Snad ta bolest hlavy a únava.

15. srpna 2016, 18:21:02

Jevik

Můžete mi napsat jak léčit chlamydie

27. listopadu 2016, 10:38:16

Jean

napiš email, jinak Ti nikdo neporadí :-)

27. listopadu 2016, 15:01:53

Ajgor

Už podruhé se mi potvrzuje, že ADP jen tlumí. Slyšel jsem to od biochemika. Přitom mi po dobu 16 let vždyy ADP pomohla a cítil jsem se dobře. Ted si připadám, jak lemra.

14. srpna 2016, 23:03:12

Jean

není to tak jednoduché jak si myslíš, chlamydie se tady neléčí a borelie je ještě větší svinstvo, potíže máš od toho, jedině test PCR, zdravotníci vědí kolový :-)

15. srpna 2016, 19:59:17

Ajgor

Takže to vidíte na borelie, co mi tak dokonale zadělávají na potíže ? I když jsem byl tenkrát vyléčen ?

15. srpna 2016, 20:07:26

Ajgor

Tak borelie negativní. Už na mě vyzkoušela moje dr. všechny typy ADP, takže jdu o práce a budu asi chcípat do doby, než to odezní jak napoledy. Ještě tak magnetická rezonance mozku a a pak elektrošoky.

17. srpna 2016, 20:05:23

Jean

záleží to jenom na Tobě, testy jsou falešné, dr. to stejně neumí léčit, hledej bylinky - tinktury.

17. srpna 2016, 23:45:39

Ajgor

Zkouším třezalku tečkovanou. I když by se neměla brát společně s ADP. Ale uvidím, ráno koupel teplá a pak studený šok, cvičení. Medunka čaj. Plus vitamíny. Dr. změnila medikaci a zkusíme Zoloft. Ale spíše věřím bylinkám

23. srpna 2016, 13:28:30

Jean2 poděkování

to je všechno slabota, podívej se na ty tinktury , eleuterokok, šišák, lichořeřišnice a kůra na borelie, nemůžu tady psát adresy

23. srpna 2016, 20:37:42

123
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 248 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ABC (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 16. září 2019, 18:40:31

Byla jsem na emg opakovaně (elektrody i jehly), jednalo se o emg ruky (1 x) a krku (celkem asi 10… Diskutovat

• Jana (Úzkost, deprese) 16. září 2019, 20:02:12

Dito, je prosím Persen na lékařský předpis, nebo koupím jen tak v lékárně? A za jak dlouho… Diskutovat

• Katarínka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 17. září 2019, 14:05:24

Tak to je super, presne nemozme to zakriknut :-) Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.