Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

deprese

Ten kdo depresi nezažil na vlastní kůži neví , že ani práce a ani sport nepomůže. Je to jen jednma z léčebných metod. Ten kdo nebyl PL , tak neví o čem se mluví!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Veve
2x

Je mi 19 a myslím že asi trpím depresí.Víte dřív mě bavilo malování a kreslení moje výtvory byly zajímavé.Myslím že to začlo po sebevraždě mého táty.Bylo mi necelých 15.Pak asi o 4 roky potom mi umřel i děda.Byla sem na vše úplně sama ve škole mi má tenkrát dobrá kamarádka s úsměvem řekla:To nic mě umřel pes.To mě srazilo na kolena.Jsem těžký dislektik a diskalkulik a ve škole nam říkali debilové a kuli nám učitelé nechtěli chodit na hodiny výuky.A tak jsem musela opakovat.Bylo to kruté celé 3 roky byl den co den pro mě utrpení. Jsem na střední ale kuli velmi špatnému kolektivu který mě 3 roky jen využívá jsem chtěla něco udělat.Bála sem se chodit do školy né kuli fyzickému násilí ale kuli tlaku který na mě byl dělán.Říkala jsem to ředitelce ale řekla nojo no to je hold smůla.Posílala jsem i dopis od psycholožky kde se píše že nejsem momentálně schopná docházet do školy.Ale oni dopis stratily a žádali o vysvětlení, po měsíci ho teprv našli.Přehazují si mě jak horký brambor od jedné psycholožce ke druhé ale jen jedna mi momohla ale rodina si to asi už nepřála abch docházela tak jsem šla jinam.Tam mě vyslechne ale neřekne mi co a jak se mám zachovat když se objeví problém atd.A když už potřebuje odejít tak mě přerušuje a nemůžu pořádně říct co mě trápí.Nemám žádné kamarády nevím jak je to možné ale kamarádi mě využívali ve svůj prospěch a to mě bylo moc líto.Pořád si říkám je to jen má vyna že to tak dopadlo.Má teta a babi mě nechápou a myslí si že lžu že to neni pravda.Je mi z toho smutno kolikrát jsem si říkala beze mě se tady budou mít líp.

kamila

taky mám pocit, že jsem tu zbytečně a nikomu bych nechyběla. Kamarády nemám žádné, Kolem mě se občas vysskytnou lidé, co mě jen využijí. Už nevím čím to je, v práci už jsem taky mimo kolektiv, takže se už skoro bojím promluvit a začínám se uzavírat do sebe :( dneska už jsem to nevydržela a začala pátrat po netu, co to se mnou je a hlavně jak z toho ven

Didina

Já bych sice někomu chyběla, ale stejně ta touha po smrti je silná, velice silná. Kdybych se nebála, udělám to hned...

Roman
1x

Trpím depresí už několik let,nejhorší odobí je leden až březen. To bych si přál být medvědem a celé to prospat. Neumím se z ničeho radovat,nic mne nebaví,pomáhám druhým,ale sobě to nedokáži.léky neberu,pomáhá mi jen pivo,vím je to asi hloupé,ale je to tak. Před 3.roky jsem byl u lékaře předepsal mi deprex.No něco hrozného,to se zkrátka nedalo.Lékařka,psychiatr asi ani nevímala o co u mne jde.Už jsem se tam neukázal,stále se píše o nových lecích,ale napíší vám to z roku raz dva a ahoj. Není přeci účelem káždého utlumovat,obvzlášť když při práci potřebuje být fit!

Lucrezia
2x

Deprex Tě utlumoval? To se divím. A jak dlouho jsi to bral? Ono to má hodně vedl. účinků, které ale pominou, jen to dost dlouho trvá. Lepší než léky je samozřejmě terapie. O té jsi nepřemýšlel?

Michaela

je mi 16 a před par měsíci muj tata ktery byl hodně nemocnej toudle nemocí už po několikaty se pokusil o sebevraždu ale tentokrat se mu to povedlo.....vše jsem slyšela po telefonu byl to ten nejhorší den co me kdy mohl potkat a myslím že nikdy horší jak tenhle den už nebude od téé doby neudstale přemyslím že skočim z balkonu ale strasne se bojim ...v noci jse mi zdává o tom telefonatě s tatou...cely den nemam na nic naladu jen sedím a koukam do zdi nechodím kuli tomu do skoly....brečim z ničeho nic sem agresivní a nedokažu nic dělat natož si připravit do skoly....mama to ani neví nechci jí to říct nemam naladu se s nikym o tom bavit každej mi akorat řekne že na to nemam myslet ale nejde na to prestat myslet.....

Dědek

Ahoj Míšo, nemusí to být deprese, to je vymyšlená nemoc na oblbnutí lidí ,je to virové onemocnění které doktoři neumí vyléčit , a jestli máš nějaké zdravotní potíže tak mi je napiš , a nebo napiš email na spojení Cau Dědek

zuza
1x

nazdar Dědku, deprese není vymyšlená nemoc, ta, bohužel, je a dost aktuální :( Kamarád na ni umřel. Pomůže jen zkušený psycholog

Rocky44

Ahoj Míšo, v každém případě by to chtělo si o tom s někým promluvit. Nevím odkud jsi, tak Ti takto nemohu nikoho doporučit. V každém případě, neuzavírej se do sebe, napiš, dobrá diskuse a dobrý lidi, který by Ti mohly pomoct jsou na Vitalionu. Držím Ti palce Rocky

Dědek

Ahoj Zuzo, bohužel kamarád asi zemřel na chlamydiozu nebo jiné virové napadení, jako všichni ostatní

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce