Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Vředová choroba žaludku a dvanáctníku

Je všeobecně známo, že v zažívacím ústrojí dochází k trávení potravy, na kterém se podílí kyselina chlorovodíková a řada enzymů. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Čert
7x

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda-li mohu jít na gastroskopii bez doporučení praktického lékaře. Mohu jít rovnou na chirurgii? mám časté pocity na zvracení, hlavně po ránu a opakované bolesti břicha a také jícnu. Děkuji za odpověď. S pozdravem Josef.

zdenek
1x

dobry den chcise také zeptat rano když vztanu tak me jde strasne na zvraceni a boli me silene bricho prave ze kourim a občas si dam alkohol

Marge
5x

chci se zeptat proč nemám kouřit při žaludečních vředech. Myslím si, že to že kuřákovi zakažete kouřit, ale alkohol povolíte i když v malém množství je holy nesmysl. Copak vem nikdo neřekl, že obojí jsou považovány za legální drogy???? A jak k tomu přijdu třeba já, která nepije, max nealko pivo, ale kouřím. Mám začít s panáky a seknout s cigaretami? Toto považuji za holý nesmysl. Sama vředy mám

Hanka
9x

Dobrý den mému bratrovi zjistily že má vřed přesně na rozhraní žaludku a dvanáctníku.Lékař mu řekl že musí dodržovat dietu ale něřekl jaku a co vlastně může jíst a co nesmí.Přestal kouřit a pít černou kávu a vlastně všechno protože se bojí že by mohl něco pokazit mohu prosím poprosit o radu co by mohl asi tak jíst. Děkuji

JIŘÍ NOVÁK
17x

MÁM STRACH SE NECHÁT VYŠETŘÍT ENDOSKOPICKY, NESTAČILO BY SONO BŘICHA DA SE TAK ZJISTÍT VŘEDOVÉ ONEMOCNĚNÍ. DĚKUJÍ NOVÁK

Hana
1x

Dobrý den jsem studentkou Vyšší odborné školy a sháním jednoho klienta s diagnozou vředové choroby nejlépe mladšího věku do 35 let,který by byl ochoten vyplnit a zodpovědět několik otázek popřípadě se dozvědět něco nového je to součást mé absolventské práce tykající se vředové choroby žaludku v případě zájmu kontakt [email protected] děkuji hezký den

marie vejsová
4x

co mohu jíst za dietní stravu

Tomáš

dobrý den. máte pořád zájem? 722121375

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce