Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

žlutý jazyk

Nazdárek mám přešně to co ty a taky nevim co stím snad někdo poradí mám to tak půl napůl.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Adam
57x

Dobrý den mám asi tři dny žlutý jazyk.V krku mě přitom neškrábe ani nebolí, ale před 4mi dny mě ještě škrábalo v krku a používal jsem na to Septolete.Mohli by jste mi prosím odpovědět co to může být? Děkuji za odpověď.

Pajda
27x

Čau...já mám žlutý povlak na jazyku už rok...když přestanu kouřit,tak zmizne....skoro....ale jak začnu,tak se to obnoví...ještě mi do toho praská...nevím co s tím dělat....

bojar
14x

To měl strejda a minulý týden umřel :-/

sdr
12x

vcera me kamaradka rekla ze mam zluty jazyk...vubec nevim od ceho... vim ze me jaksi jako by brni nebo tak neco ale vubec nevim proc :(

Valérie Vargová

Upřímnou soustrast🫶🏼

Mates
5x

a po jaký době to zmizne?

Zdenka
37x

Ahoj, mě se taky objevil žlutý jazyk. Mám to už 14dní a vypadá to fakt divně. Nevím jestli mi třeba odmítají pracovat játra nebo tak něco,ale alkoholička nejsem a kuřačka tak akorát......kouřím už 10 let,a míň než kdysi dávno,když byl ještě krásně růžovej......Co by to tak mohlo být,ví někdo? k doktoru se mi s tím nechce...ještě by se mi mohla Dr.vysmát....a nebo mě taky rovnou šoupnout do nemocnice a o to zájem nemám. . . Díky za radu

Marek
2x

Nezměnila jsi značku cigaret? Mě to dělá po žlutých camelkách..

jirka
18x

ahoj, mám asi 4 dny žlutý jazyk a vůbec nevím od čeho to je. Kuřím minimálně a piju příležitostně z čeho to může být????děkuji za odpověď

Janka
20x

Můj čtyřletý syn má týden žlutý jazyk. Dnes ráno to částečně zmizelo, ale odpoledne byl jazyk o to horší, žlutý až do oranžova. Má trochu řidšíí stolici, ale jinak je v pohodě. Zítra jdeme k lékaři, tak uvidíme, co to bude.

jarka
20x

moje dvouletá dcera ho má taky žlutý a už pěkně dlouho. Nejdříve jsem si myslela že to je po nějakém pití nabo jídle. Ale ne. dneska jsem objednaní tak uvidíme co nám řeknou.

marcelaB
8x

moje tříletá dcera má už měsíc žlutý jazyk a po krevních zkouškách bylo zjištěno, že játra má v pořádku, ale mám starost aby se něco nezanedbalo. Nebyli jste někdo ještě na nějakém jiném vyšetření? díky

Eva

Dobrý den,mohla bych se zeptat jak to dopadlo s jazykem?Syn 9let,má jazyk žlutý měsíc a doktorka neřeší.Nekdy víc,někdy míň, děkuji za odpověď, Eva

dominik
4x

Mne v štvrtok povedala kamoška že mam žlty jazyk. Zlakol som sa a myslel som si že je to rakovina, ale ako vidim ma to viacej ľudi bojim sa stim ist ku doktorke lebo fajcim a bojim sa ze mi povie ze tomam z toho. Viete mi poradiť????

jarka
3x

tak my to máme z alergie. ráno k tomu měla oteklé oči a pořád má rýmu.

Mandzoš
1x

Tak přátelé ... dávejte bacha na to, co komu lížete!!! Kdyžtak si pak vemte škrabku na nohy a vohoblujte to ...!!!

Lucie
4x

Milý Mandzoši, zkoušela jsem tu škrabku a jazyk mi pak hodně zrudnul. Jak to řešíš?

Janka
5x

pro Jarku s dvouletou dcerou: Tak to máte vyřešeno, žlutý jazyk má vaše dcera jako alergickou reakci. Můj syn má žluto-oranžový jazyk už od jara až dosud. Lékařka říkala, že je to alergie na vitaminy,které bral celou zimu na posílení imunity. Ale nějak se mi to nezdá, už je to půl roku a jazyk má stále spíš oranžový.Prosím napište, jak a čím se toho dcera zbavila.

Jana
3x

Taky mě trápí žlutý jazyk. Byla jsem na vyšetření na ORL, udělali mi výtěr ústní dutiny, krku ale nic mi nezjistili a doktorka neví od čeho by to mohlo být, přitom nekouřím, nic mě nebolí

Paprika

Zkuste vynechat na týden kávu

Sybilla
7x

Ak je váš jazyk červený, žltý či zelený, značí to poruchy v metabolizme. Ak máte žltý jazyk, môžete mať napríklad zvýšenú hladinu žlče v žlčníku alebo je chorá pečeň. Ochorenie žlčníka sa môže prejaviť aj vyrážkami a začervenaním na spánkoch, ktoré je sprevádzané bolesťami hlavy, žltnutím pleti, očného bielka a žltým povlakom na jazyku. Obmedziť živočíšny tuk, mlieko a mliečne výrobky, vyprážané jedlá, fajčenie, alkohol, kávu, užívať ľanové semienká. Na jazyku pacienta sa nachádza biely alebo žltý povlak, aj keď ide o artritis a popolárnu dnu.

Olga
7x

Mam žlutý nebo bílý jazyk už 20 let, u mně to souvisí se sníženou imunitu a je to projev chronických infekcí jak bakteriálních tak virových, ke kterým se přidávají plísně. Pomáhá užívání bylin na zvýšení imunity, ale hlavně nejvíc vyčistí jazyk laktobacily, např. Biopron 9, Hylak forte, Mutaflor.

Olga
6x

Prosím o informaci, z jakého důvodu byl můj příspěvek moderován?

Květa
5x

Ahoj žluťásci,já mám jiný problém já mám jazyk modrý.Nevíte nahodou co s tím?Obávám se jít k lékaři,že mě odkážou na psychiatrii.

Lála
2x

Četla sem že modrý jazyk je předzvěst blízké smrti, ale nevim zda je to pravda.....http://zdravi.doktorka.cz/diagnostika-podle-jazyka/ se koukněte

tonyk
1x

tak to seš asi šmoula:-D

Jessiem
6x

Ahojky, já mám žlutý jazyk už asi měsíc, a paní doktorka mi řekla že to je vetšinou známka špatného zažívání, takže jíst hodně jogurty, tvarohy, zakysaná mléka aby se vám srovnala mikroflora...

jméno a příjmení
7x

zpráva

Šárka
3x

Žlutý jazyk = oslabené ledviny (dna) či žlučník.

Šárka
2x

ještě k příspěvku nade mnou.budete-li jíst hodně mléčných výrobků, jak vám poradila lékařka, stav se vám ještě zhorší, protože dnešní mléčné výrobky a to všechny,snad mimo nízkotučných zakysaných, jsou jedem pro organismus a tudíž zatěžují zažívání, játra, žlučník a ledviny.

Linda
5x

zdravím všechny, mám taky žlutý jazyk,a to protože mě napadli borelie a beru antibiotika. můj čínský diagnostik říkal, že je to oslabení sleziny, jater, žlučníku, žaludku no prostě infekce v organismu. takže nic normálního...

Kačka
5x

Ahoj mám na jazyku žlutý povlak ráno když jsem si vyčistila zuby a použila jsem ústní vodu tak mě to i přesto nezmizelo měla jsem to celý den a teď večer jsem to zopakovala vyčistila si zuby použila ústní vodu ale stále nic mám trochu rýmu a hleny v krku nevíte čím by to mohlo být ??

Dam Hrádek
1x

Dobrý den chtěl bych se zeptat čím to bylo, předpokládám že už vás problém netrápí. Prosím odepište na peta.dam@seznam.cz . Předem děkuji za odpověď.

Martina
2x

Dobrý den,manžel má žlutý uprostřed praskl jazyk ... vypadý to divně nvíte čím by to mohlo být? děkuji za odpověď.

Radim
4x

Dnes nám volala dcera, která je u babičky, že má 3 dny žlutý neodstranitelný jazyk. Okamžitě jsem se podíval na internet, kde píší odborníci....Žlutá jazyk může způsobovat infekce nebo začínající leukoplakie, která může vést až k rakovině. Známí bydlící v blízkosti babičky(zdravotní sestra) tvrdí, že je to po pití Fanty, takže s ní na pohotovost nepojedou. Já tedy s manželkou počkám 3 dny a poté půjdeme s dcerou(13 let) k lékaři. Nebudeme to podceňovat....A to také radí odborníci. Takže všichni by měli podle mě jít k lékaři a ujistit se...Držme si tedy všichni se žlutým jazykem palečky, ať nám to vyjde co nejlépe!

majka

Váš komentář...zdravim, ja mam uz asi tyzden oranzovy povlak v strede jazyka a nech zjem cokolvek mam kyslo v ustach... ? :-/

Radim

Choďte čo možno najrychleji k odborníkovi, Držím palečky...

Markéta
2x

Lidi jsou to bakterie, kvůli nim nám i smrdí z pusy :)

Jarka

No ja mam takovy bilozluty povlak na jazyku a myslim, ze to mam i nize v krku, alespon to tak citim. Delsi dobu i zazivaci problemy. K doktorovi se nedostanu, Sem nyni v zahranici, ale dost to trapi! Nezna nekdo alespon nejake bylinky?

Veronika
3x

Dobrý den,měla jsem také žlutý jazyk ,už delší dobu.Nevěděla jsem jak se toho zbavit,a pak jsem onemocněla,moje mamka mi uvařila česnekovou polívku,dala jsem si do ní trochu víc česneku jelikož to tak mám ráda.Chvilku potom jsem si v koupelně všimla že mi to pomalu mizí a nakonec to zmizelo úplně :) :) Doufám že vám moje rada nějak pomůže,snad to nefunguje jenom na mě :)

Petra

já vyměnila značku pasty a bylo to pryč

Annicka

Dobrý den, mám žlutý povlak na jazyku, je možné ho odstranit jen nějakým přípravkem? Nebo ústní vodou?

Alena

Dobrý den, objevili se mi žluté skvrny na jazyku a hrozně to štípe nemůžu pít ani vodu aby to nebolelo. Nevíte co by to mohlo být?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce