Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

vypadávání vlasů

Jaké vitamíny chybí tělu, když vypadávají dlouhodobě vlasy?Můžete doporučit nějaký přípravek?Jsou dobré regenerační balzámy?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Hanka

Podle tradiční čínské medicíny může mít vypadávání vlasů několik příčin, jednou je např. "nedostatek Krve", další oslabení Ledvin. Je nutné určit příčinu. Tradiční čínská medicína se funkcí vitamínů nijak nezabývá. V nabízených produktech ale má šampóny a kondicionéry, stejně jako několik druhů bylinných směsí. Máte-li zájem, napište mi na [email protected], pošlu Vám dotazník, zdarma vypracuji diagnostiku a doporučím vhodné bylinné směsi. S pozdravem Hanka.

Hana
1x

Dobrý den, využívám tímto Vaši nabídky jak zabránit vypadávání vlasů . Jedná se o muže 29 let. Na temeni se mu začíná tvořit kolečko, kde jsou vlasy hodně prořidlé a v předu se vytvořily kouty. Protože tradiční čínské medicině vellmi důvěřuji, prosím Vás tímto o pomoc. Děkuji .

michala1

Zdravím.Před časem jsem měla podobný problém a nemohla jsem se ho zbavit(řídnutí vlasů).Nedávno kamarád dovezl novou technologii na léčení vlasových problémů.Mě to pomohlo a zatím jsem v klidu.Jestli chcete vědět víc tak mu napište na [email protected]

elik
3x

Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o svou zkušenost s padáním vlasů. Začalo to už po prvním porodu. Ale asi po třech měsících se to samo srovnalo. Před rokem se nám narodila druhá holčička a vlasy začaly zase padat. řikala jsem si že to zase přestane a koupila jsem si vitaminy pro kojící. Ale vlasy padaly dál. Tak jsem si začala kupovat různé "zaručené" šampony a blazámy a vlasovë vody ale vlasy padaly pořád. Po roce jsem už byla zoufalá a úplnou náhodou když jsem hledala přivýdělek k mateřské jsem začala pracovat s bylinnými produkty. tak jsem si řekla že to samozřejmě odzkouším nejdřív na sobě. A světe div se - po prvním měsíci užívání OK Alfy, OK Omegy a Emulipsu mi konečně vlasy prestaly padat. Po druhém měsíci se mi dokonce zpevnily tak že takovou kvalitu jsem neměla ani předtím. Skoro to ani nechápu protože mi stále opakovali že mám prostě jemné vlasy a nic s tím neudělám - a já udělala!!! Vysvětlili mi totiž že padání vlasů je důsledek nedostatečného prokrvování vlasového lůžka a 80% těla je složené z vlásečnic. (Mimo jine musím dodat že jsem shodila 3 kila díky Emulipsu - což je jeho "vedlejší účinek" :o) Takže pokud vám padají vlasy jako padaly mě - napište. Mám pro tyto produkty zastoupení. Lída [email protected] www.okg-fit.cz/elik

Lenci

Mně na padání pomohla česká kosmetika fn NATURAL. V balení jsou vitamíny, šampon, balzám a regenerační oleje , vše čistě přírodní . Já jsem moc spokojená, můžu doporučit . Koupila jsem si ji přes net na www.fn-n atural.eu . Lenka

Martina

Ahojky, já jsem zkoušela všemožné (i ten Natural:) ), ale pomohl mi až Viaderm. Navíc se mi i přestaly štěpit nehty, takže to byly dvě mouchy jednou ranou. Doporučuju vyzkoušet

veronika

Já jsem asi půl roku brala biosil, ale vlasy mi padalý čím dál tím víc. Pak jsem zkoušela různé masky, ale to taky k ničemu nebylo. Jediné co mi opravdu pomohlo byl reneval neo, který mi koupila moje mamka (už se na mě nemohla dívat). Sice je trochu dražší, ale výsledek rozhodně stojí za to. Mám už druhé balení a jsem maximálně spokojená.

Peťa

Martina: Ano, ten je skvělej. Taky ho používám a funguje:)

Dáša
1x

Ještě lepší je Nutricap...za 14 dní vidíš ježka na hlavě, jak prorůstá přes vlasy. :-)

Peťa

No je pravda že Viaderm mi ježka na hlavě neudělal:)

Klára

Dobrý den, taky jsem před časem měla problém s vypadáváním vlasů, nic mi nezabíralo až mi mamka poradila abych si zkusila na hlavu dávat 1 droždí, žloutek a rozmíchat s lžičkou medu. Nanést na hlavu a cca 60 minut nechat působit pod igelitem a ručníkem. V zoufalosti jsem hledala cokoli a tak jsem teda přistoupila i na tohle a droždí jsem si na hlavu dávala každý víkend asi 4 měsíce a opravdu mi vlasy přestaly padat a ještě k tomu se mě nejeden člověk zeptal jestli jsem si vlasy barvila nebo nějak měnila .... že prý jsou jiný, takový hezčí. Po čase na to měla problém s vlasy moje kamarádka, taky jsem jí poradila aby to zkusila a nedávno mi říkala, že vlasy jí už opravdu nepadají. Jen to má jednu nevýhodu a to že po 4 měsících užívání droždí jsem droždí cítila snad úplně všude. Proto ho dnes používám jednou za měsíc a s vlasy problém nemám.

Mari

Zdravím, za jak dlouho jste prosím začla vnímat nějaké výsledky, že vlasy přestávají padat? Nebo po kolika aplikacích "drožďové směsi"? Během třech týdnú mi vlasy začly tak padat a tak viditelně prořídly, že jsem snad ochotna vyzkoušet cokoliv :(

Dědek

příčinou plešatosti jsou houby, plísně, bakterie, atd.

Denisa
1x

Je možné, aby mi na vypadávání vlasů pomohly zelené potraviny - chlorella a mladý ječmen? V několika diskuzích jsem četla názory, že při užívání se jim vypadávání vlasů rapidně zlepšilo a to je začali užívat kvůli jiným zdravotním problémům. Myslíte si, že je to možné? Mě už tento problém trápí docela dlouho, někdy padají méně, ale někdy zase o něco více. Asi jsem ochotna vyzkoušet cokoliv, co by mi mohlo pomoci.

Dědek

přdej k tomu bylinky

Denisa

To mám ještě k zeleným potravinám užívat bylinky? By teoreticky mohly stačit zelené potraviny jako takové nebo myslíte, že ne? Zase abych mohla jíst i něco jiného, vždyť už tak těch tabletek je docela dost.

Dědek
2x

bylinné extrakty lichořeřišnice,penízovka atd.

Klára

Ahoj. Také jsem trpěla nadměrným padání vlasů. Používala jsem různé šampony z lékárny, ale nic mi pořádně nepomohlo. Pak jsem začala užívat na posílení imunity rybí olej v kapslích. Od té doby se mi začala zlepšovat pleť a pozitivní účinek to mělo i na mé vlasy. Nepadaly už tak moc jako dříve.

Denisa

Děkuji moc za radu, určitě se o ty bylinky budu zajímat. Zatím jsem si koupila chlorellu a mladý ječmen, jelikož mám problém i se zažíváním a překyselením a to už hodně dlouho. Koupila jsem to vlastne hlavně kvůli těmto problémům a pokud mi to pomůže i s vypadáváním vlasů, budu jen ráda. Užívám zatím jen 14 dní, takže žádná velká změna ještě nepřišla, ale pokud přijde, tak určitě napíšu.

kamilka

ahojky lupénkou trpím již několik let, někdy je to lepší, někdy zase horší. Nevím, co by mi na to mohlo pomoci, už jsem toho tolik vyzkoušela, co by jste mi doporučovali?

ilonka

ahoj já jsem lupenkou přímo netrpěla, ale měla jsem od malička problémy s exzémy, vůbec jsem nechtěla nosit šaty nebo tílka na ramínka, aby mi nebyl vidět. Dokud jsem se neseznámila s mojí kolegyní, která užívá zelené potraviny, tak mě dlouho ukecávala, až jsem je tedy začala zkoušet a ono to zabralo opravdu! Krásně mě to proistilo a problémy, co jsem měla dříve zmizeli!

Kateřina Spíchalová

Chybí vám zinek a vitamíny :) sobré je brát biosil

betty

Ahoj já beru jak chlorellu-konkrétně chlorellu pyrenouidosu a mladý ječmen.Co se týká dávkování, tak začínáš postupně. Většinou doporučují brát obojí a pak nemusíš mít tak velké dávky chlorelly. Mě užíváni zelených potravin úplně změnilo životosprávu a je mi daleko lépe!

Jana
1x

super serum na vlasy je od cannadermu http://www.czlekarna.cz/8594054232729-cannaderm-capillus-serum-na-vlasy-s-kofeinem-8x5ml . odzkousela jsem sama na sobe.

Janice

Mě hodně pomohl na padání vlasů forcapil má dobré složení vitamínů B a D ,keratinu a zinku. Vlasy se mi po něm výrazně zpevnily a přestaly mi i padat.

Kačka

Podle mě chybí vápník. Zkuste brát vitamín D.

Libor

Zdravím, mám 35 roků a začali se mi hodně dělat kouty a padat vlasy, vlasů jsem měl vždy hodně, tak jsem z toho docela zdrcený. Vím, že jsou horší věc na světe, ale bojím se,a bych za chvíli nebyl plešatý! Neznáte něco, čím bych ohl to padání vlasů aspoň zastavit?

Iren

Jde to nějak vyřešit, aby vlasy opravdu přestaly padat?

Martina

Já jsem šla na doporučení na trichologii.

Iren

A jak jste to na trichologii vyřešili?

Adam

Cau lidi, trapi me vypadavani vlasu, mame to dedicne v rodine, chtel bych se zeptat, zda existuje nejaky pripravek který by mi pomohl na tento problem? Dik

Dejv

Ahojky, zkus se mrknout na provexin. :) Myslim ze je to presne to co hledas, orientuje se to prave na padani vlasu skrz dedicnou alopecii. :)

Adam

Diky moc, myslim ze jsem na to videl dokonce i v tv reklamu, tak to vyzkousim a snad mi to pomuze.

Roman

Zdarec, měl jsme podobný problém jako ty a byl mi doporučen také gel provexin a po půl roce mi dokonce začali i růst nové vlasy! Takže to stojí za vyzkoušení.

Ada

Nakupuji kopřivový šampon a je to super, nevypadávají

Marketa

Dobrý den, co myslíte, pomůže kopřivový šampon na poškozené vlasy?

Klarka

Já používám na vlasy šampony z bylinek

Žaneta

Mě trápily lupy a mastné vlasy. Až na trichologii mi pomohli.

Dana

Je potřeba tady to užívání přípravků konzultovat s lékaři nebo ne ?

Dejv

Pokud nejsou na předpis, tak určitě ne. Jeden z přípravků, co mají efekt a opravdu účinkují je provexin. Zmínil se mi o něm brácha, se kterým jsme řešili ten samý a bohužel dědičný problém.

Mila

Já jsem si všimla, že poslední dobou mám lupy. Nikdy jsem na toto netrpěla tak mě to štve. Nevím co s tím.

Adam

Chybí vám vitamín D a vitamíny B (biotin)

Irena

Pomáhá vitamín B :) Já měla nějaké obyč, snad no name z drogerky a pomohly opravdz perfektně. S podrustkama jsem bojovala dlouho, ale byla jsem ráda, že rostou :D Já bych spíš měla dotaz na ty, co jim vlasy nechtějí růst do délky... Jak řešíte účesy? Já docela dost toužím po krásným culíku, ale bohužel... :(

Klaru

Jaké vitamíny jsou teda nejdůležitější proti padání vlasů? Všechny vitamíny B nebo ještě něco? Jde mi o to, co by takový doplněk měl obsahovat, jestli stačí tyto vitamíny nebo to chce ještě další látky k tomu.

Babeta

Jaaaj, ja jsem toho už zkusila... Ale bohužel, nic nepomohlo :( Bojuju taky s délkou. Ale já jsem si koupila clip in a musím říct, že jsem spokojená. V účesu příčesek poznat není a tato metoda je velmi šetrná. Mám teď nově i culík a prostě dokonalost sama.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce