Inzerce https://www.lekarna.cz/akce-3-za-cenu-2/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=akce-3-za-cenu-2

Akutní zánět slinivky břišní: bezprostřední ohrožení života

Alkohol a onemocnění žlučových cest – dva hlavní "viníci" akutního zánětu slinivky. Zánět přichází náhle a je velice nebezpečný. Často ohrožuje nemocného bezprostředně na životě. Léčba znamená pobyt na jednotce intenzivní péče nebo ARO s infuzemi tekutin, léků a výživy. Do vyléčení zánětu není možné se normálně najíst. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Andrejka
8x

Tatka mi na akutni zanet slinivky zemrel,zjistilo se to az u pitvy

Jana Jelinková
1x

Moje kamarádka taky umřela - v úterý ji odvezli do nemocnice a v neděli byl konec.

Jana
3x

Právě jsem se dověděla,že kamarád má akutní zánět slinivky....Já k tomu nemám slov....během 14 dnů byl 8x na pohotovosti a teprve až jim zkolaboval na pohotovosti se něco začalo dít.Teď má vývod a výživu do žíly.Nezbývá nám nic jinýho,než se modlit a věřit,že všechno dobře dopadne.................

Petra

Právě mi můj přítel napsal že leží na jip s akutním zánětem slinivky břišní...paneboožeééé..snad bude v pořádku...a tento článek ani příspěvky mi nepomohly..osude opatruj ho...

Eva

Můj přítel měl v pátek večer akutní zánět slinivky a na sále jim hned umřel.. neuneslo to srdíčko.. byl úplně komplet zdravý a najednou z ničeho nic tohle.. držte se!

Heda
1x

Naše maminka v úterý v noci zemřela na akutní zánět slinivky. Šlo to hrozně rychle, měnila se před očima. Fakt je ten, že hodně nezdravě jedla. Koblihy, brambůrky a mastné produkty. Mívala občas problémy se žlučníkem,které pořešila žaludečními kapky. Závěr byl neuvěřitelně rychlý, co na to říct....naštěstí!? Hodně naděje ostatním, u nás to nedopadlo.

Mirka

Nevím co s tím žlučník čistý ,mám reflux beru prášky a mám pořád bolesti pod žebry a někdy až do zad co sním tak je mi zle dělali mi sono a nic a já mám pořád bolesti někdy ukrutné lékař mne nechce nikam poslat prý to dieta spraví ale mně to nepomáhá co s tím

Anet

Dobrý den, já mám poslední dobou silné bolesti břicha, hlavně pod levým žebrem, často jdoucí do zad, někdy i v levém boku. Někdy se ráno probudím a mám velké křeče, bolesti na lačno, jakoby neodcházející plyny. Před dvěma měsíci jsem byla na sonu a prý vše v pořádku, před tím ještě na odběrech, které údajně také nevykazovaly žádný zánět, resp. špatné hodnoty. Pře rokem na kolonoskopii - v pořádku. Problémy jsou ale větší... Nevíte někdo, co s tím? Na koho se obrátit, resp. jaké vyšetření ještě absolvovat (gastroskopie byla před dvěma lety). Příští týden bych měla odjet do zahraničí na služební cestu a mám strach, aby se něco nestalo. Díky!

Anet

Mirka - A na odběrech jste byla?

MARIE
1x

Pred tremi tydny mi zemrel manzel v kolinske nemocnici.mam tolik verzi na co zemrel ze mi jde zrak kolem opravdu nevim cemu verit. nasi lekari jsou opravdu machri. radsi chcipnu doma a sama si vlezu do hnoje.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Vtáčení špiček a šmajdání. Kdy a jak ho řešit?

Co znamená, když děti při chůzi vtáčejí špičky dovnitř? Obvykle jde o špatné nastavení držení těla, které může vést až ke vzniku skoliózy nebo špatnému tvaru kyčelních kloubů. V dětském věku lze tuto „vadu“ pohybem a správným cvičením odstranit. Později už hrozí velké riziko celoživotních zdravotních problémů.

Alergie na jarní pyly

Je tu jaro. Sluníčko svítí, ptáci zpívají, stromy a keře kvetou. Pro ty, kteří trpí alergií na jarní pyly pak jaro znamená rýmu, oteklé oči, kýchání a pocity svědění a pálení v nose i v krku.

Suchý kašel a rýma v těhotenství

Dobrý den. Přítelkyni trápí suchý kašel a rýma, s tím bychom si poradili. Ale je v 6 měsíci těhotenství a nevíme, co můžeme použít a čemu se určitě vyhnout. Zatím jsme to řešili pouze čaji a mořskou vodou do nosu.

Vysoký tlak v plicích mohou mít i děti. Důležité je na to přijít včas

Nestačíte s dechem, bolí vás na hrudi? Nemusí to být jen nedostatkem fyzické kondice. Podobné příznaky s sebou může nést zvýšený krevní tlak v plicích neboli plicní hypertenze, která se může vyskytnout také u mladších pacientů, dokonce i u dětí. Pokud se chorobu podaří odhalit včas, mají díky inovacím v léčbě velkou naději na normální život. Experti na to poukazují u příležitosti Světového dne plicní hypertenze (5. května), který tradičně připomenou modře nasvícené významné budovy v Praze, Brně a Olomouci. Modrou barvu pro nasvícení volí proto, že pacientům kvůli nemoci často modrají rty.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce