karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Barronova Ligatura

Zdravím, chci se zeptat na zkušenosti . Před 3 týdnama jsem byl na vyšetření na Hemoclinic, protože jsem nechtěl čekat na vyšetření, pro bolesti v konečníku . Doktor mě prohlídnul a řekl, že mám vnitřní hemeroidy II stupně a, že je hned začne odstranovat . A než jsem něco stačil říct tak jsem tam měl gumičku . Pak jsem dva dny cítil nehoraznou bolest . A pak se to začalo zlepšovat, ale po 5 dnech se mi to zase natrhlo a zase to bolelo . Bylo mi doporučeno psylium a detraxin . Pak to bylo zase dobré a pak zase krev a bolest . Minulý týden v pondělí jsem tam byl a doktor řekl že to je furt čerstvé po 3 týdnech a udělal tam něco s laserem, přičemž tam bylo hromada krve a ještě větší bolest . A ted skoro 4 týden mám furt ve stolici krev občas. Ikdyž už to skoro nebolí, ale řikám si zda to nějak řešit dál. Nebo počkat až se to zahojí . Řikal mi že kdyžtak budu muset na šití, kdyby se to nezahojilo . Jím ted dietně . A furt psylium a detralex. Ale furt mě to štve. Šel jsem tam jen na vyšetření a on mi hned udělal tohle a neřekl mi ani možné komplikace . A ted jsem díky tomu musel odložit kolonoskopii ... A ještě bych nejraději zašel na jinou proktologii ? Kde by mi řekli co dál. Jsem objednaný k Sanatorium sv. Anny příští týden, ale ted jsem četl, že mají špatné recenze co se týče proktologie tak nevím... A hlavně mi doktor řekl že na to budu muset ještě 3x . A když jsem se ptal zda to prostě nemůžeme už nechat, že to nedám ještě 3x tak mi řekl že musím . Nehledě na to, když jsem se ho ptal když ten proces dokončíme tak řekl, že je možné že se udělá abces... Takže ted nevím moc co dělat . Nemáte náhodou nějaké zkušenosti s tím? Případně doporučení ?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Obáváte se cukrovky?

64%
36%
Zatím hlasovalo 609 lidí

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce