Inzerce https://www.lekarna.cz/pece-o-zuby/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=pece-o-zuby

Bolesti v oblasti konečníku

Dobrý den, už tomu bude rok co mě trápí bolesti v oblasti konečníku (asi 5cm od řitního otvoru) nebo spíše pánve. Bolest se prvně projevovala pouze ve večerních hodinách při prácí. Později se bolest stupňovala a prodlužovala až jsem nebyl schopný jakékoliv chůze a tak jsem musel nastoupit na neschopenku. Byl jsem u všech možných lékařů, ale nikdo z nich mi nebyl schopný pomoct. Dokonce jsem měl strach že by to mohla být rakovina která mi tlačí na pánevní svalstvo, ale na CT nic nenašli. Podstoupil jsem i kolinoskopické vyšetření (nejhorší zážitek), ultrazvuk, rentgen a dále dost nepříjemné masáže v oblasti konečníku které akorát bolesti více stupňovali. Pouze co mi byli schopni doktoři říct byla reakce na zmíněné masáže a nálezu vnitřních hemeroidů, které mě už ale trápí asi 3 roky. Jinak dále jsem podstoupil vyšetření na urologii, neurologii, ortopedii, a pár měsíců jsem chodil na rehabilitaci s cvičením dle Mojžíšové a IF proudy. Bohužel nic nepomohlo. Prosím o radu, už si nevím co počít. Ani nevím z čeho bych to mohl mít. Ani na zadek jsem nikde nespadl, ale osobně si myslím, že to bude ten přetržený pánevní sval :,-(. Děkuji za radu

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Veronika

Mám totéž jako přes kopírák.Nevím také co s tím.Přesně to stejné i vyšetření a nic.

Táňa

Dobrý den, prosím pomohlo vám něco, mam stejne problemy, vsechny vysetreni udělané, nikde nic a stále bolí.

Klarinka

Dobrý večer, můžou se takto objevit u dětí potíže, pokud neužívaly probiotika po antibiotikách?

Hanka

Diagnóza téměř jistě pudendalni neuralgie

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 545 lidí

Mohlo by vás zajímat

Jak dlouho má být u lékaře uložena zdravotnická dokumentace pacienta?

Doby povinného uchovávání a způsob zacházení se zdravotnickou dokumentací stanovuje vyhláška ministerstva zdravotnictví. Lhůty nejsou jednotné a liší se podle toho, kdo zdravotní péči poskytuje.

Kolagen pro zdraví vs. kolagen pro krásu

Kolagen je hojně zastoupenou a důležitou částí lidského organismu. Jedná se o bílkovinu, jejíž úlohou je zajišťovat stabilitu a pružnost tkání. Nicméně úkol kolagenu je důležitější, než zabezpečit „věčné mládí“. Je totiž také nezbytný pro zdraví kloubů.

Zdravotní pojištění v zahraničí

Začali jarní prázdniny a mnoho z nás se vydává lyžovat do zahraničí? S jakým rozsahem zdravotní péče hrazené na základě předložení průkazu pojištěnce zde můžeme počítat?

Kombinace čoček

Dobrý den. Snažím se přejít z brýlí na čočky, každé oko mám jiné dioptrie i cylindr. Zakoupil jsem si již 30 kusů jednodenních na levé oko, ale poté jsem zjistil, že by mi vyhovovali spíše čočky měsíční. Mohl bych tedy přes den nosit v levém oku jednodenní čočku a v pravém měsíční? Nebo mám spíše objednat jednodenní na pravé a na měsíční přejít až je spotřebuji? Je potřeba konzultovat změnu z jednodenních na měsíční s lékařem? Předem moc děkuji za odpověď.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce