Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/akcni-nabidky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-pripravky

Bolesti v oblasti konečníku

Dobrý den, už tomu bude rok co mě trápí bolesti v oblasti konečníku (asi 5cm od řitního otvoru) nebo spíše pánve. Bolest se prvně projevovala pouze ve večerních hodinách při prácí. Později se bolest stupňovala a prodlužovala až jsem nebyl schopný jakékoliv chůze a tak jsem musel nastoupit na neschopenku. Byl jsem u všech možných lékařů, ale nikdo z nich mi nebyl schopný pomoct. Dokonce jsem měl strach že by to mohla být rakovina která mi tlačí na pánevní svalstvo, ale na CT nic nenašli. Podstoupil jsem i kolinoskopické vyšetření (nejhorší zážitek), ultrazvuk, rentgen a dále dost nepříjemné masáže v oblasti konečníku které akorát bolesti více stupňovali. Pouze co mi byli schopni doktoři říct byla reakce na zmíněné masáže a nálezu vnitřních hemeroidů, které mě už ale trápí asi 3 roky. Jinak dále jsem podstoupil vyšetření na urologii, neurologii, ortopedii, a pár měsíců jsem chodil na rehabilitaci s cvičením dle Mojžíšové a IF proudy. Bohužel nic nepomohlo. Prosím o radu, už si nevím co počít. Ani nevím z čeho bych to mohl mít. Ani na zadek jsem nikde nespadl, ale osobně si myslím, že to bude ten přetržený pánevní sval :,-(. Děkuji za radu

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Veronika

Mám totéž jako přes kopírák.Nevím také co s tím.Přesně to stejné i vyšetření a nic.

Táňa
1x

Dobrý den, prosím pomohlo vám něco, mam stejne problemy, vsechny vysetreni udělané, nikde nic a stále bolí.

Klarinka

Dobrý večer, můžou se takto objevit u dětí potíže, pokud neužívaly probiotika po antibiotikách?

Hanka

Diagnóza téměř jistě pudendalni neuralgie

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

2024_Magniflex_OrdinaceCZ_voucher_300x300_sleva.jpg

Anketní otázka

Plánujete očkování proti žloutence?

27%
73%
Zatím hlasovalo 521 lidí

Mohlo by vás zajímat

Svědění konečníku může mít různé příčiny

Svědění konečníku je nepříjemným a často trapným problémem, který může negativně ovlivnit kvalitu života. Existuje mnoho způsobů, jak svědění zmírnit, nejprve je ale třeba odhalit příčinu.

Autismus nelze vyléčit, musíme se s ním sžít

Autismus je vrozenou poruchou sociální interakce a komunikace. Jde o vadu ve vývoji a fungování mozku, kvůli které autisté odlišně vnímají běžné situace a neadekvátně na ně reagují. Mezinárodní den autismu, který připadá na 2. dubna, nám připomíná, že každý člověk s autismem je jedinečný a má právo na podporu, která mu umožní žít co nejplnohodnotnější život.

Jarní alergie aneb jak přežít pylovou sezónu bez kýchání a slz

Jaro je pro mnoho lidí nejkrásnějším obdobím roku. Příroda se probouzí, dny se prodlužují a první sluneční paprsky lákají ven. Pro alergiky však příchod jara často znamená něco úplně jiného, svědící oči a nekonečné kýchání.

Přestává partner v noci dýchat a chrápe? Může to být syndrom spánkové apnoe.

Pokud si všimnete, že partner během spánku přestává dýchat a zároveň chrápe, může se jednat o tzv. syndrom spánkové apnoe. Jde o jednu z nejčastějších poruch spánku, při které dochází k opakovaným zástavám dechu během noci.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce