Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Daniel v Hubnutí online: Zásady jídelníčku při snižování váhy

Už víte, že Danielovi se podařilo zhubnout přes 11 kilogramů během tří měsíců, váhu si drží skoro rok. Podělí se s vámi o svou cestu k úspěchu, který rozhodně není chvilkový. Je jen na vás, jestli se necháte inspirovat Danielovými jasnými a stručnými radami a tipy. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Hanula

Přesně, moje řeč, taky se to snažím dodržovat a úplně jsem vynechala sladké, když mě přepadne chuť dám si buď ovoce nebo si osladím kafčo, ale ne bílým cukrem, sladím sladidlem se stévií a sukralózou - SlaDIA, chodím pravidelně na aquaerobic, na volejbal a pak s kámoškou běhat, když se mi chce, ještě si zacvičím doma podle videa.

Přema

Mi stačilo přestat pít sladké vody koupit si kolo a jezdit. Vážil jsem 113 kylo. Za 8 měsíců jsem najezdil 5000 km a shodil 20 kilo. A to jsem nikdy necvičil. A nejlepší na tom je že mě kolo začlo bavit a budu jezdit dál :-)

hanka

Teď mi řekněte,co dělám špatně.Před dvěma měsíci jsem byla zařazena do skvělého zaměstnání-dělám pochůzkářku,neboli asistenta prevence kriminality.Denně nachodím 12km+odpoledne roznáším letáky.A za dva měsíce jsem nesundala ani deko!Jím normálně,se sladkým to nepřeháním a nevečeřím-protože to nestihnu(mám ještě dvě děti).A s dětma ještě stačím o víkendech skočit na kolo.....Výchozí hmotnost byla 115 kg a po dvou měsících je hmotnost stále stejná.

Můžu doporučit

zdravím hodně mi pomohl slimax na hubnutí

Můžu doporučit

zdravím hodně mi pomohl slimax na hubnutí

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Jak zvládnout letní vedro při hypertenzi

Letošní urychlené jaro bylo pro mnohé z nás náročné. Neustálé kolísání počasí způsobovalo pocity únavy, zatímco teplejší dny působily jako náhlá zátěž pro kardiovaskulární systém, především u osob se zvýšeným krevním tlakem. Extrémní teploty ale teprve začínají, horké letní dny klepou na dveře a je třeba se na ně dobře připravit.

Lék na inkontinenci: sakrální neuromodulace

Inkontinence neboli samovolný únik moči, trápí až desetinu obyvatel ČR. Přesto je pro většinu z nich velkým společenským tabu, které často nechtějí odkrýt ani před svým lékařem. Přitom se v mnoha případech dá řešit. Vedle posilování pánevního dna i svěrače a jiných možností léčby, nabízí trvalé řešení moderní a miniinvazivní zákrok sakrální neuromodulace. Pacientovi se do těla zavede malý implantát, který pomocí elektrických impulzů stimuluje nervy nad kostrčí. Zákrok může pacienta zbavit potíží, nebo je alespoň velmi sníží. Plně jej hradí zdravotní pojišťovny a je možné ho podstoupit v šesti specializovaných centrech v Česku.

Jak připravit pokožku na dovolenou?

Dobrý den. Prosím, jaké vitamíny je vhodné užívat před odjezdem na dovolenou k moři? Mám dost citlivou pokožku, která se hned spálí. Také prosím o doporučení krému na opalování a po opalovaní? Děkuji.

Očekáváte příchod miminka? 10 + 1 tip, jak se připravit na porod

Příprava na narození miminka je důležitou součástí těhotenství, která může významně ovlivnit průběh a zážitek ze samotného porodu. „Každé ženě pomáhá něco jiného. Někomu vyhovuje například gravidjoga a jiné ženě procházky. Způsob přípravy na porod je velmi individuální,“ říká porodní asistentka Kateřina Aronová z gynekologicko-porodnického oddělení nemocnice ve Slaném.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce