Inzerce https://www.lekarna.cz/drogerie-a-uklid/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=drogerie-a-uklid

Daniel v Hubnutí online: Zásady jídelníčku při snižování váhy

Už víte, že Danielovi se podařilo zhubnout přes 11 kilogramů během tří měsíců, váhu si drží skoro rok. Podělí se s vámi o svou cestu k úspěchu, který rozhodně není chvilkový. Je jen na vás, jestli se necháte inspirovat Danielovými jasnými a stručnými radami a tipy. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Hanula

Přesně, moje řeč, taky se to snažím dodržovat a úplně jsem vynechala sladké, když mě přepadne chuť dám si buď ovoce nebo si osladím kafčo, ale ne bílým cukrem, sladím sladidlem se stévií a sukralózou - SlaDIA, chodím pravidelně na aquaerobic, na volejbal a pak s kámoškou běhat, když se mi chce, ještě si zacvičím doma podle videa.

Přema

Mi stačilo přestat pít sladké vody koupit si kolo a jezdit. Vážil jsem 113 kylo. Za 8 měsíců jsem najezdil 5000 km a shodil 20 kilo. A to jsem nikdy necvičil. A nejlepší na tom je že mě kolo začlo bavit a budu jezdit dál :-)

hanka

Teď mi řekněte,co dělám špatně.Před dvěma měsíci jsem byla zařazena do skvělého zaměstnání-dělám pochůzkářku,neboli asistenta prevence kriminality.Denně nachodím 12km+odpoledne roznáším letáky.A za dva měsíce jsem nesundala ani deko!Jím normálně,se sladkým to nepřeháním a nevečeřím-protože to nestihnu(mám ještě dvě děti).A s dětma ještě stačím o víkendech skočit na kolo.....Výchozí hmotnost byla 115 kg a po dvou měsících je hmotnost stále stejná.

Můžu doporučit

zdravím hodně mi pomohl slimax na hubnutí

Můžu doporučit

zdravím hodně mi pomohl slimax na hubnutí

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/drogerie-a-uklid/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=drogerie-a-uklid

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 98 lidí

Mohlo by vás zajímat

Vrácení přeplatku na doplatcích za léky

Kupujete léky na předpis, na které musíte doplácet? Pokud utratíte více, než určuje zákonný limit, zdravotní pojišťovny vám peníze pošlou zpátky. Přeplatky za léky vrací zdravotní pojišťovny čtyřikrát do roka. Výplatu si klienti hlídat nemusí, pojišťovny to dělají automaticky. Přesto by si lidé měli zkontrolovat, jestli má pojišťovna k dispozici aktuální údaje, včetně adresy a bankovního účtu.

Lékový záznam: seznam všech léků, které vám lékaři předepisují

Přehledem všech vystavených eReceptů a vydaných léčivých přípravků konkrétnímu pacientovi je tzv. lékový záznam pacienta. Lékový záznam funguje na principu opt – out, tzn. automatického sdílení s lékaři a lékárníky, s cílem chránit zdraví pacienta před poškozením špatnou kombinací léků.

Kojenecká kolika dokáže potrápit. Jak můžete děťátku ulevit?

Projevy dětské koliky přicházejí náhle, z plného zdraví. Miminko je spokojené a klidné a najednou se spustí křik a neutišitelný pláč. Napíná se, přitahuje nožičky k bříšku, zrudne v obličeji. Kojenecké koliky se objevují typicky kolem 2. – 3. měsíce života, některé děti ale kolika potrápí i dříve.

Alzheimerova nemoc začíná pozvolna

Alzheimerova choroba je onemocnění, při kterém postupně dochází k poruše vnímání, uvažování a paměti. Jeho finální fází je pak Alzheimerova demence. Nemoc se vyznačuje tím, že se rozvíjí plíživě a její první příznaky často unikají pozornosti. Jak poznat prvotní signály?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce