Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Léčitelé a bylinkáři

Máte někdo zkušenost s léčitelem - a byla jeho léčba opravdu účinná?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Romana
1x

Nemám, k léčitelům nechovám zrovna důvěru, možná to je chyba, nevím. Ale moje stará teta, která bydlí na vsi v horách, sbírala byliny a míchala z nich čaje. A je fakt, že jedině čaj z jejích bylin mi ulevil při mých vleklých zánětech průdušek. A ještě ke všemu mi chutnal!

úchyl Jaroslav Spurný léčí
23x

Varování před úchylným léčitelem Jaroslavem Spurným: Takzvaný léčitel Jaroslav Spurný, bydlící nedaleko Hodkovic nad Mohelkou, je naprosto nechutný člověk, který léčí tím, že sahá ženám do vagíny.Je to bývalý příslušík VB, který ze sebe dělá lékaře, jedná se o naprostého šarlatána. Je to nejenom má vlastní zkušenost. Je schopen vytahat z vážně nemocných lidí nemalé peníze. Má kasičku slona, prý tam může každý vhodit, co chce, jenomže má velmi dobře spočítáno, co v kasičce bylo před tím, než pacient přišel a poté pacientovi sdělí, že zadarmo neléčí. Léčí pouze nahé lidi. Je to naprostý úchyl.Není to pouze má zkušenost. Kdo chce, ať jde k němu na jeho pravidelné přednášky, stojí to za to..:-)to se pobavíte. Jako první sdělí, že nesmíte spolupracovat s lékařem, ale jenom s ním. Je schopen „vymést“ mozek. Pacientovi sdělí, že by neměl sdělovat svému partnerovi, jak probíhá tzv. „léčení“. Zážitek s ním je otřesný.

Ivana

Jenom zírám, jak takové lži a pomluvy může někdo o Jardovi Spurném šířit! Je to slušný člověk, který se snaží pomáhat lidem a také spoustě lidem, které znám, pomohl. Pomohl i mně osobně a já si ho opravdu vážím. Ale jak se lidově říká, před pomluvou neutečeš!

MDDr. Janišová Simona

Měla jsem to štěstí, že mě má životní cesta nasměrovala k léčiteli Jardovi Spurnému. Je smutné, že se člověk, který je obdařený neskutečným darem a energií, dočká takového očernění, jako je tomu na těchto stránkách. Navíc od někoho, kdo se nepodepíše celým jménem, což samo o sobě vypovídá vše. Sama jsem absolvovala jak přednášku, tak několik sezení. Z pohledu lékaře můžu říct, že má znalost lidského těla se s tím, co zná a ví Jarda nedá srovnat, takže i přesto, že lékař není, tak jako lékařka od něj jeho znalosti čerpám. Přednáška je velmi přínosná pro lidi, kteří chtějí změnit přístup ke svému životu i tělu - navíc jsem měla to štěstí ji absolvovat s lidmi, které Jarda vyléčil (Jejich příběhy byly neuvěřitelné - měly společnou jednu věc - Jarda je vyléčil často i z "nevyléčitelných" nemocí) A co se sezení týče - vše probíhá v naprosto bezpečných mezích a naprosté důvěře. Pacienti se u lékařů také svlékají a nikdo je nenařkne z toho, že jsou úchylové - jen dělají svoji práci. A tím samým způsobem pracuje Jarda. Aby mohl předat energii, tak potřebuje mít přímou cestu k tělu. Pacienti leží na lehátku na břiše přikryti ručníkem, takže vše je v naprostém pořádku. A co se týká jeho energie - je neskutečná a dokáže úplné zázraky. Naštěstí se lidé, kteří jeho pomoc opravdu potřebují nenechají odradit takovými nechutnými pomluvami o kterých se píše jednou osobou měnící si jméno na těchto stránkách. Jsem neskonale vděčná, že jsem měla to štěstí Jardu poznat, protože i přesto, že má cesta u něj není zdaleka u konce, tak se můj život díky němu o mnoho zlepšil.

Míša
1x

Pardon ještě mi to nedá, protože se mi přijde minimálně úsměvné, že Jardu Spurného označujete za úchyla, protože já sama chodím na jeho terapie už od svých šestnácti let. Přišla jsem k němu s nádorem na děložním čípku a dalšími vnějšími projevy jako je pocení rukou. Teď o osm let později mohu říci, že jsem díky němu nejen v pořádku po zdravotní stránce, ale jak jsem již zmiňovala i po psychické. A jako bonus žádné úchylnosti nebo i náznaku jsem po tolika terapií nikdy nezaregistrovala, vše probíhá naprosto korektně, některé úkony na požádání, ale hlavně s účinným výsledkem!!! To mě nutí k zamyšlení, že jste buď extrémně přitažlivá žena (bohužel ani to by nepomohlo) nebo budete takto veřejně osočovat z úchyláctví i vašeho doktora, gynekologa nebo maséra??? Ohledně financí, chcete mi říct, že je vaše zdraví bezcenné? Já sama tolik nevydělávám, ale je to otázka slušnosti jeho čas nějak ocenit a za dobré slovo masírku pro pacienty asi nevytopí :-) Pevně stanovenou cenovou taxu na zdraví si může dovolit tak maximálně farmacie, pro kterou jste pouhý spotřebitel. Jaroslav Spurný, který nemocným lidem skutečně pomáhá si účtovat nic nebude. Což je správné!!! Zkrátka rovnici ZDRAVÍ - HODNOTA si zúčtuje každý sám se svým svědomím ... ;) Takže já jsem v klidu a s čistým svědomím mohu Jardu doporučit všem blízkým i vzdáleným lidem, kteří potřebují pomoc.

T.Z.

podle mého názoru máte problém sama se sebou.. ... KOMPLEXI ...

Petra
22x

Máte pravdu, já u "léčitele" Jaroslava Spurného u Hodkovic nad Mohelkou byla, přednášku jsem si poslechla, byla to dost legrace, ale pokud to někdo vezme vážně, tak ty lidi lituju. Ten pán o sobě říkal, že je lékař, jenomže není, takže vědomě lhal. A o tom, aby nespaly muži se ženami, mluvil taky. A vůbc téma sexu bylo pro něho zajímavé. Jak to říkal? Že muži do žen pouštějí do vagíny svoje starosti, ony jsou z toho následně nemocné a on to pak musí napravovat..obrázek si udělejte sami. Tuším, že říkal, že tu ženu pak musí asi 3 dny objímat, aby se z toho dostala. Chudák jeho manželka a ještě větší chudáci jsou platící oběti. Prostě síla. Nikdo k němu nechoďte, není skutečně normální.

Šárka
1x

Tak já mám úplně jiný zážitek. Je to úžasný člověk, který zachránil život mě i mým synům. V této uspěchané době si dokázal najít čas na pacienty aby je vyslechl a pomohl jim najít cestu z nemoci. A co se týká peněz, má tam opravdu slona, ale každý tam dá to, co si myslí sám. Není stanovená žádná taxa. Je to pan léčitel, který ví co dělá. Než k němu můžete přijít na terapii, musíte projít prezentací, kde popisuje své metody léčení. Buďto s tím souhlasíte a nebo ne. Je to Vaše volba. Pak máte 24 hodin na rozmyšlení a potom mu teprve můžete zavolat. Dříve ne. Takže to má každý ve svých rukou, ale to jste asi nepochopil. Já říkám, je to úžasný člověk a pokud by takových bylo víc, bylo by tady dobře.

Mirka
1x

Jen žasnu, jak je vůbec někdo schopen takovéto pomluvy. Ublížit slovem je velice snadné.Trochu vás lituji, asi jste plná zloby, a potřebujete si ji někde vybít. Nebo jste strašlivě nešťastná. Jarda Spurný pomohl spoustě lidem a ještě pomůže a nezaslouží si takové pomluvy.Je to úžasný člověk, který chce lidem pomáhat, ne se na nich obohacovat.

příspěvek
17x

Dobrý den, chci Vás varovat před léčitelem - podvodníkem, jeho jméno je Jiří Richter.Mojí mamince tvrdil, že jí vyléčil nádor slinivky, za 10 dní si vzal 18.000,- Po 3 týdnech po jeho terapii zemřela...

Honza

Pan Ing. Richter léčil moji manželku s rakovinou vaječníků a uzdravila se je tedy na místě se zeptat v jakém stavu maminka byla neboť pokud do 3.týdnů zemřela na nádor slinivky ,tak musela být už tehdy na hranici života a smrti. Je to smutné, ale určitě by ji v takovém stavu s příslibem uzdravení neléčil. Můj názor.

Milan
1x

Od Jardy jsem se učil 2 roky a vím že všichni věděli předem do čeho jdou . Jsou to jen hloupé žvásty co tady ta paní mluví. Silnějšího léčitele neznám .

Pavla
19x

Tak bohužel já musím potvrdit nepříjemnou zkušenost s panem Spurným, skutečně ten, kdo to psal, musel u něho být, protože jeho metody jsou skutečně hraničící s morálním chováním. Bohužel mi ho doporučila kamarádka a poté mi sama přiznala, že ona na jeho osahávací metody přistoupila. Já odešla otřesena hned poté, co mi řekl, že bych byla nahá že by mě mohl léčit odspoda...:-(

Jiří
21x

Souhlasím, žena u léčitele Jaroslava Spurného u Hodkovic byla - jednou a naposledy, chtěl ji speciálně léčit spodem a nahou (prý snad ze začátku by mohla být pod dekou), byl jsem tak naštvaný, že jsem ho chtěl udat. To hraničí se vším! Jak si to může dovolit? Co je to za člověka? Teprve potom jsme se koukli na internet, co se o něm píše. Ano, je to pravdivé, radím k němu nechodit. To snad už není ani pro zoufalce.

Marie
2x

Z těchto příspěvků, které se snaží očernit, pošpinit a pomluvit Jaroslava Spurného, je mi na zvracení! Píše to sem jeden ubožák, který není schopen se podepsat ani svým pravým jménem, ale dělá dojem několika osob a vytváří fiktivní příspěvky do diskuse! Je mi ho ubožáka víc něž líto!

T.Z.
3x

Jarda Spurný je mnohem více než pouhý člověk léčitel. Je to všestranná bytost která perfektně rozumí zákonitostem vesmíru, energii a mimosmyslovému cítění. Pomáhá lidem. Rozhodnutí nechává dobrovolně na káždém jedinci. Nechápu ale opravdu nechápu jak oněm něco takového vůbec můžete napsat! ANO, má svou specifickou techniku jenomže: VÍ CO DĚLÁ. A znovu opakuji : rozhodnutí je na každém.

Jana
3x

Nemohla jsem léta přes pomoc lékařů otěhotnět, tak jsem na radu kamarádky navštívila léčitele. Nyní mám 3.letou holčičku. Doporučila jsem ho jiné paní se stejným osudem a před měsícem porodila. Znám nyní další paní které přišly do jiného stavu díky léčiteli. Léčba byla podobná jako u pana Spurného. Tento léčitel se ale zabývá výhradně hormonálními poruchami

Martina

Dobrý den, mohla bych se optat, jak se ten léčitel jsmenuje? Mám stejný problém a zkouším již léta naprosto vše. děkuji Předem

Ivana
18x

To není pravda, že by se zabýval jenom hormonálními poruchami, já byla asi před rokem na jeho "přednášce" a údajně se zabývá vším a prý v pohodě vyléčí i rakovinu. Nabádal, aby ženy nespaly se svými muži, protože prý muži do nich pouštějí spermatem voje problémy a ženy jsou z toho pak nemocné. Byla to sranda ta jeho přednáška. Ale má hezká akvária s rybičkami, to se musí nechat. To je však jediné, co se mi u něho líbilo, jinak přednáška se komentovat nedá, to bych musela použít silná slova. Ten pán je opravdu mimo..a má něco v hlavě jinak....

Ester
1x

Nechápu kolik zlosti se skrývá ve vás komentujících. Díky Jardovi Spurném nejen , že jsem zdravá, ale ještě mám zdravého krásného a šikovného syna. Stále na sobě pracuji a snažím se pokračovat v životě jinak než běžná populace. To , že jste si z přednášky nic nevzali je škoda. ale bohužel to není jeho chyba... Sama jsem zdravotní sestra a s většinou věcí musím souhlasit ve zdravotnických zařízeních dokázali totálně zdevastovat mé nejbližší (často jen kvůli finančním prostředkům)... Nicméně neumím si představit, jak moc chudý by byl můj život , kdybych Jardu Spurného nepoznala ! Děkuji mu za život a energii, kterou jsem předtím nepoznala !

Ester
4x

Ještě se vrátím k presentaci J. Spurného. Celá přednáška trvá přes 2 hodiny, týká se aspektů zdraví (o sexualitě - mluví nerad- sám to i během povídání zmiňuje, hovoří o ní asi 5 minut...) jinak hovoří o dýchání , stravě, vyprazdńování aj. faktorech. Další náplní presentace jsou neskutečně nádherné věci a poznatky o lidském těle. Klonování lymfocytů, odstraňování bolesti (u umírajících), komunikace s nádorovým onemocněním pomocí hypofýzy, léčení energií. Možná je k zamyšlení , že presentaci i samotného jmenovaného léčitele navštěvují cizinci, významní lékaři, kteří jsou nadšeni vědomostmi aj. Jak jsem zmínila, nikdy ani na dvou vysokých školách jsem se nenaučila tolik o lidském těle jako od něj.

Jana
1x

Dobry vecer, chtela jsem se zastat Jardy Spurneho. Byla jsem u nej nejen na prednasce,ale i na terapii a musim rict, ze je to opravdu hodny a srdecny clovek, ktery vi , co dela. Pokud vam nevadi se svlekat pred doktory, gynekology, masery , v saune, proc se divate na lecitele jako na uchyla? Pred vami videl x set mozna tisic nahych zen i muzu, navic pri terapii si naprosto nic nedovoli. Ja ho mohu jen doporucit, na jeho praci mi naprosto nic uchylneho neprijde.

Lucka
1x

To tedy nechápu, proč jste neodešla, když se vám "přednáška", jak píšete, nelíbila! Dokonce píšete o silných slovech! To jste takový zbabělec, že nedokážete odněkud odejít? Já jsem byla na jeho prezentaci několikrát a je to povídání o nemocech a životě celkem a přišlo mi to opravdové a ze života! Takže pokud je někdo MIMO, tak to můžete být zrovna vy!

Milan

Fascinuje mě, kolik lidí má potřebu řešit cca 15 minut z jedné několikahodinové přednášky. Povídá především o veškerých faktorech zdraví - vyprazdňování, dýchání, aktivní odpočinek, spánek atd. Hodně se zaobírá zdravím rodin. Osobně jsem se setkal s mnoha vyléčenými. Sám jsem onemocněl , sám jsem okusil , jaké je padnout na dno, jak tím moc ovlivňuji celou rodinu. Pochopil jsem , že není čas a musím začít změnou u sebe. Vyprávěním Jardy jak už na přednášce nebo osobně při setkání mi konečně otevřel oči. Ani se v podstatě nedivím, že jsem onemocněl a jsem opravdu rád, že jsem se vydal jinou cestou než klasickou medicínou. Každá návštěva u Jardy je jako balzám na duši , teď už zdráv a v pořádku se můžu konečně těšit z každého dne a v plné síle se mohu věnovat ŽIVOTU. A ano pokud někdo řeší, že leží nahý pod pokrývkou a někdo na něj pokládá ruce a u toho si s ním povídá , jako něco odsouzení hodného tak mi vás je upřímně líto... Řešíte malichernosti a rozhodně vím, že za něj mohu dát ruku do ohně ! Jeho péči vřele doporučuji! I když nepopírám ta změna v životě byla větší než jsem myslel a byla pro mě opravdu velmi náročná .

Gabriela
3x

Ten původní hanlivý článek už je na internetu zhruba dva roky, paní ho dala do všech možných diskuzí a nemá ani odvahu se podepsat ani nápaditost aby svůj text aspoň pozměnila. Bohužel kdo nepochopí, nepochopí, kdo to necítí, těžko mu to vysvětlovat. A proč má někdo potřebu plivat kolem sebe zlobu? Co to o něm vypovídá? Neznám nikoho takového jako pana Spurného, hluboce si ho vážím, pomohl a pomáhá mě, manželovi i mé dceři. A pokud někdo potřebuje opravdu pomoci, je ochoten na sobě pracovat , hledat příčiny svých nemocí a napravovat je, pak mohu pana Spurného jen doporučit.

Jean
3x

kdo neléčí mikroparazity, ničemu nerozumí :-)

Jan
1x

Dobry den, byl jsem na prednasce u pana lecitele Jaroslava Spurneho. Prednaska me velmi zaujala a na urcite veci jsem ziskal novy nahled. Jeho vypraveni bylo polozeno do roviny premysleni a obcas jsem si pripadal jako v poradu Believe or not. Nic nikomu nevnucuje. Byl jsem take u nekolika lecitelu, ale ti uz maji predem stanovene taxy za urcite terapie a u techto lidi muze jit opravdu jenom o to, nalakat sve budouci klienty. U pana Spurneho to tak neni a jsem presvedcen, ze to dela aby lidem pomohl. V zadnem pripade vam neslibuje uzdraveni ale nabizi pomocnou ruku. Uzdraveni cloveka je pro nej ta nejvetsi odmena. Je na kazdem z nas jak se k tomu postavi. V soucasne dobe resim zavazny zdravotni problem. Velmi rad bych si kratce pohovoril s nekym, komu pan Spurny pomohl nebo dokonce zachranil zivot a tim posilil moji viru v uzdraveni. Predem Vam moc dekuji za odpoved na e-mail janskit "zavinac" centrum.cz

Karel006
13x

Dobrý den, pozor na "léčitele" Ladislava Tichého (Dobrá energie). Manželka skončila v nemocnici a stále má zdravotní problémy po "léčbě" pana L. Tichého. Já mám také dodnes zdravotní problémy po jeho léčbě, která proběhla cca před dvěma lety! Toho pána jsem poznal přes známé, které také léčil, někteří mě varovali, jiní byli "zatím" spokojeni. Mělo mě varovat chování pana Tichého, ale říkal jsem si no co jsou to bylinky, to mi snad neublíží. Začalo to nějakou drobností, už si nevzpomínám. Dostal jsem nejprve Bachovy kapky a čtrnáct dnů až měsíc to bylo fajn, krásně jsem spal a cítil se dobře, bylo mi tak nějak všechno jedno a nic jsem moc neřešil. Časem začal pan Tichý přidávat jiné Bachovy kapky a další homeopatika. Na zhoršování zdravotního stavu reagoval, že je to normální, protože se "otvírají staré rány". Když manželka skončila v nemocnici na interně asi po půl roční léčbě pana Tichého, tuto léčbu jsme ukončili. Bohužel po tomto experimentu běháme neustále po doktorech se zdravotními problémy, které jsme dříve neměli. S pozdravem Karel

Eva Kokešová

Ladislav Tichý (Dobrá energie) léčí mě a mé 2 děti již více jak rok. Uzivame homeopatika a Bachovy esence, které nám vždy připravuje na míru. Vidím velké pokroky u každého z nás. Výsledky jeho léčby jsou zjevné a jeho přístup velmi lidský a profesionální. Je to clovek na svém místě a má mou plnou důvěru. Co se týče homeopatik, tak doposud v ČR ani jinde na celém světě neexistuje jediný doložený případ, kdy by léčba pomocí homeopatik jakkoliv ublížila nebo poškodila zdraví pacienta. Pokud by tomu tak bylo, mohl by homeopatika ordinovat pouze lékař.

Pavlína
18x

ad léčitel Jaroslav Spurný - Dobrý den, přidám také svůj názor na pana Spurného. Byla jsem na jeho přednášce, je to zvláštní, chvílemi arogantní člověk, chová se tak, jako když ví a zná všechno a říkal, že je lékař. Zjistila jsem si, že není, lhal. Proč? O sexu mluvil, potvrzuji, jak zde někdo už píše, že mluvil o mužích, kteří díky sexu do žen napustí své problémy a ženy jsou potom díky tomu nemocné. Nechápu to, ten člověk je prostě divný a vůbec mi neseděl. S prominutím plácal blbosti, ale snažil se, aby to vypadalo, že je odborník. Já mám zdravotnické vzdělání, takže jsem ho několikrát přistihla při naprosté neznalosti, určité problémy si vykládal po svém a odborně se neměl o co opřít. Ne, na mě rozhodně nepůsobil věrohodně a po tom, co jsem viděla a slyšela, nedoporučuji jjeho návštěvu. Takový člověk ničemu nepomůže, jenom se rád poslouchá a říká nesmysly.

Jaroslav Spurný léčitel - píší o něm všude na webu:
11x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 51 lidí

Mohlo by vás zajímat

Jak předcházet oparům?

Dobrý den. Trpím často na opary. Jak jim předejít?

Ibalgin a alkohol

Za jak dlouho po Ibalginu mohu pít alkohol?

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce