Inzerce

Moderní léčba křečových žil: uvařte je jako vejce natvrdo

Křečové žíly trápí každého druhého člověka nad šedesát let, ale nejsou výjimkou ani u daleko mladších. Trpí na ně častěji ženy. Kromě klasických léčebných metod může moderní medicína nabídnout i odstranění žil pomocí tepla uvaří je podobně, jako vejce natvrdo. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jana
1x

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat,zda má někdo zkušenosti s odstraněním křečových žil z estetických důvodů.Ráda bych věděla,jakou metodou a jaké byly výsledky?

Monika
4x

Můj manžel si je nechal odstranit ze zdravotních důvodů, ale výsledky jsou vynikající. Každá ženská by mu ty nohy mohla teďka závidět. Podívejte se na /www.flebologie.cz/cz/hlavni-stranka/lecebne-metody Uvažoval o operaci, předtím několikrát podstoupil sklerotizaci, nakonec se rozhodl pro paní doktorku na tomto odkazu a vybral si opravdu dobře.

Alča

Tak já jsem asi ten každy druhý člověk plus výjimka, 60 mi zdaleka ještě není a křečáky mám, že bych přes léto byla nejraději zahalená Egypťanka :(. Uvažuji o laseru, ale bojím se a zároveň i toho, že peněz to bude stát požehnaně a efekt nebude žádný.. Kamarádka mi teď doporučila užívat Priessnitz žilní, tak zkouším. Sama jsem zvědavá a už i v koncích.. Má někdo s tím zkušenost prosím??

Vera

Mě křečové žíly trápily dlouhodobě. Zkoušela jsem všechno možné, bez výsledku. I v těch největších vedrech jsem se raději pařila v kalhotách, jen aby nikdo neviděl mé nohy. Praktický lékař mi nabízel pouze operativní řešení. Pak jsem se na doporučení objednala k Dr. Kleinovi do ordinace Sihena-Medico Praha... Pan doktor mě vyšetřil, vše vysvětlil a ve velice krátkém časovém úseku jsem byla objednaná na výkon. Vše proběhlo v ambulanci, během půl hodiny bylo po problému. :) Pomocí ultrazvuku mi aplikoval do postižené žíly látku, efekt byl okamžitý a téměř bezbolestný. Všem doporučuji!

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce https://www.provasesrdce.cz/?utm_source=ordinace_cz&utm_medium=square&utm_campaign=fibrilace

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.oscillococcinum.cz?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=pr_clanek_10_2020&utm_campaign=oscillo_2020_rspoluprace

Anketní otázka

Necháte se letos raději očkovat proti chřipce a/nebo pneumokokové infekci?

Zatím hlasovalo 246 lidí

Mohlo by vás zajímat

Bolesti zad mohou mít mnoho příčin. Na co si dávat pozor?

V dnešní době bychom asi těžko hledali někoho, koho by sem tam nepotrápily bolesti zad. Bolest zad může mít různé příčiny, poměrně často si za ně můžeme sami. Pokud nás tyto problémy trápí opakovaně, jedná se o jasný signál organismu, že dlouhodobě a systematicky děláme něco špatně.

Srdeční infarkt se může kdykoliv opakovat. Jak mu předejít?

Srdeční infarkt neboli infarkt myokardu lze zjednodušeně definovat jako úmrtí části srdečních buněk, vzniklé na základě náhlého uzávěru nebo výrazného zúžení věnčité (koronární) tepny, která zásobuje příslušnou oblast srdce. Souhrn opatření, která mají vést k tomu, aby nemocný po prodělaném infarktu či příbuzné chorobě byl co nejméně ohrožen rizikem opakování, nazýváme sekundární prevencí.

Revmatoidní artritida: moderní léčba vrací pacienty zpět do běžného i pracovního života

Revmatoidní artritida, postihuje až třikrát častěji ženy, je to zánětlivé onemocnění, které vede dokonce k nevratnému poškození chrupavek a kostí kloubů a doprovází ho chronická bolest. Většina pacientů končí v invalidním důchodu, podstupují operaci totální endoprotézy či doživotně nemůžou hýbat zápěstím. Tím, že je možné nasadit biologickou léčbu ještě před nevratnými změnami kloubů je ohromná výhoda pro systém a hlavně samotného pacienta. Účinná léčba sníží aktivitu nemoci a výrazně se zlepší kvalita života ve všech jeho oblastech.

Inkontinence není důvod ke studu, ale řešitelný problém

Nechtěný únik moči může člověka potrápit v každém věku, i když podle statistik jím trpí především starší populace a dvakrát více ženy než muži.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.