Inzerce https://www.lekarna.cz/drogerie-a-uklid/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=drogerie-a-uklid

Moje cukrovka, kila navíc a STOB

Bohumil Veselý je aktivní muž v důchodu studující univerzitu třetí věku. Jeho diagnóza zní: diabetes 2. typu. Kvůli cukrovce musí zhubnout ať chce, nebo ne. Spoustu let se snažil svoje kila zkrotit, podařilo se mu to až pod pohrůžkou inzulínu. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jiri Krejci
2x

Krasny den pane Vesely.Podrobne jsem si precetl clanek a velice me zaujal a stal se pro me takovou mensi vyzvou Vam pomoci.Ja osobne jsem wellness poradce a rad bych Vam pomohl stim hubnutim co mozna nejlepe,jak jen by to slo.Pokud by jste mel zajem,tak mi pisnite na email: krejji@seznam.cz

Tereza
2x

Dobrý den, ráda bych vám doporučila vyzkoušet přípravek Vitalbren. je ideálním doplňkem stravy u diabetiků 2.typu. Vyrovnává hladinu glukozy, snižuje cholesterol,dále upravuje zažívání a zlepšuje imunitu. Tím, že vyrovnává hladinu glukozy, pocit hladu nastupuje pomaleji, Je to přírodní produkt z ovsa. Zajímá-li vás více, mrkněte na stránky Vitalbren.eu. Hubnutí při něm je sice pomalejší, než slibují jiné přípravky,však jest trvalejší!

Irena
1x

Já už tento doplněk vyzkoušela. Je fakt dobrý si myslím. Jsem dvojkařka a nestíham tolik myslet na úplně ideální výživu, jak bych měla... Takže Vitalbren skvělej pomocník v regulaci mých glykemií. Taky tak často "nežeru", nemám takovou potřebu jako dřív. Dvojkaři, zkuste taky!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/drogerie-a-uklid/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=drogerie-a-uklid

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 93 lidí

Mohlo by vás zajímat

Šilhání u dětí je třeba začít léčit co nejdřív

Šilhání neboli strabismus je oční vada, kdy oči nesledují pozorovaný předmět rovnoběžně, ale jedno nebo střídavě obě oči se stáčí jiným směrem. I když je šilhání kosmetickým problémem a je zpravidla na první pohled vidět, mnohem závažnější je, že následkem této vady může dojít k trvalé ztrátě zrakové ostrosti a dalším očním potížím. Šilhání je proto nutné co nejdříve odstranit.

Vrácení přeplatku na doplatcích za léky

Kupujete léky na předpis, na které musíte doplácet? Pokud utratíte více, než určuje zákonný limit, zdravotní pojišťovny vám peníze pošlou zpátky. Přeplatky za léky vrací zdravotní pojišťovny čtyřikrát do roka. Výplatu si klienti hlídat nemusí, pojišťovny to dělají automaticky. Přesto by si lidé měli zkontrolovat, jestli má pojišťovna k dispozici aktuální údaje, včetně adresy a bankovního účtu.

Lékový záznam: seznam všech léků, které vám lékaři předepisují

Přehledem všech vystavených eReceptů a vydaných léčivých přípravků konkrétnímu pacientovi je tzv. lékový záznam pacienta. Lékový záznam funguje na principu opt – out, tzn. automatického sdílení s lékaři a lékárníky, s cílem chránit zdraví pacienta před poškozením špatnou kombinací léků.

Užívání vitamínu B12

Jak dlouho lze nepřetržitě užívat vitamín B12? Mohu se jím případně předávkovat?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce