Inzerce https://cukrovka.lekarna.cz/?utm_source=ordinace&utm_media=leaderbord&utm_campaign=cukrovka
aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

„Naučila jsem se žít s bolestí, kterou nesou motýlí křídla,“ říká Lenka

Křehká a velmi zranitelná kůže plná oděrek, bolestivých puchýřů. Neustálá bolest, několikahodinová péče o kůži, potíže s příjmem potravy, omezená možnost chůze. To jsou projevy nemoci motýlích křídel, tedy vzácného genetického onemocnění kůže Ermolysis bullosa, se kterým se narodila i Lenka. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Katka

Když si něco takovýho přečtu, tak se vždycky zastydím, protože vím, že nežiju naplno a trápím se hloupostma... takové příběhy by se měli vysílat ve zprávách, od takových lidí bysme se měli učit žít.

Květa

Dcera mojí známé začala mít problémy s kůží na obličeji. Byla velmi tenká, olupovala se až do krve, byla několikrát v Olomouci v nemonici/sama je zdrav.sestra/ , bohužel nic nepomáhalo.V té době jsem občas vyhledala pomoc léčitele a tak se sama přesvědčila o jeho kvalitách. Ordinoval v Olomouci a souhrou náhod jsem se tam potkala právě s touto "nemocnou", vracela se z nemocnice a její oblečej byl rudý, prostě léčba nezabrala. Léčitel jí pomohl, zjistil, že se jí špatně rozkládá cukr v tlustém střevě, proto tyto potíže. Naučila se působit na body v těle a od té doby je bez potíží. Její matka byla nadšená, její otec sice uznal, že má dcera po problému, ale stejně odvětil, že tomu nevěří. Ale obličej jeho dcery byl důkazem, že je po problému. Bohužel, tento léčitel zemřel, bylo mu něco přes sedmdesát, ale byl to velmi vitální muž, na jeho zlaté ruce často vzpomínám. Možná, že motýlí nemoc souvisí s nějakým problémem v těle, chtělo by se to poradit, ale s kvalitním léčitelelem. Který je dobrý? Ten, který pomůže již při první návštěvě /viz článek/ a nebude léčbu protahovat za účelem získání hotovosti. Léčitel, o kterém píši, si nikdy neřekl o finance, prohodil však, ža aspoň na benzín, protož do Olomouce dojížděl.

Přidat nový komentář

Partner rubriky Kožní nemoci
Partner rubriky Kožní nemoci

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Obáváte se cukrovky?

62%
38%
Zatím hlasovalo 201 lidí
Inzerce https://cukrovka.lekarna.cz/?utm_source=ordinace&utm_media=adbox&utm_campaign=cukrovka
reklama https://www.lekarna.cz/darky-pro-muze/?utm_source=ordinace&utm_medium=intext_scyscraper&utm_campaign=Vanoce_muzi

Mohlo by vás zajímat

Příběh Martiny: S migrénou bojuje čtyřicet let, úlevu jí přinesla až biologická léčba

Martina (47) z Hradce Králové zažila svůj první záchvat migrény už v šesti letech. Projevil se klasickými příznaky – bolestí hlavy, zvracením, světloplachostí a přecitlivělostí na zvuky.

Ztráta zraku po mrtvici

Jsem po mrtvici a došlo k porušení zraku na pravém oku, vidění není čisté, mám ho jako kdyby rozdvojené. Dá se něco s tím ještě dělat? Děkuji.

Jak ulevit očím? Pomohou brýlová skla s filtrem modrého světla

Mít unavené oči nebo bolesti hlavy z častého koukání na televizi, do počítače nebo telefonu není vůbec nutné. Tyto nepříjemnosti způsobuje tzv. modré světlo vyzařující z displejů, které ovšem dokážou blokovat speciální brýle. Můžete si je pořídit v dioptrické i nedioptrické variantě a ocení je také děti.

Moderní léčba migrény mírní dopady nemoci, dostává se k ní ale jen zlomek potřebných

Každý třetí pacient s migrénou v Česku čeká na účinnou léčbu více než tři roky. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu pacientské organizace Migréna-help. O moderní cílené léčbě navíc lidé mnohdy ani nevědí. Kvalitu jejich života přitom může zásadně ovlivnit.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce