Inzerce https://www.lekarna.cz/pece-o-zuby/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=pece-o-zuby

Prevence proti rakovině děložního čípku

Po rakovině prsu je rakovina děložního čípku celosvětově druhým nejčastějším nádorem u žen. Každoročně na ni zemře 250 tisíc žen na celém světě. Každých 18 minut zemře v Evropě na rakovinu děložního čípku jedna žena. V ČR ročně onemocní více než 1000 žen a přibližně 400 pacientek této nemoci podlehne. Během týdne věnované prevenci rakovině děložního čípku, se dozvíte, jak je možné se proti tomuto onemocnění chránit. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
mrtinkaa23
3x

Uvažuji o očkování, ale vždycky jsem si myslela, že budu muset zaplatit skoro deset tisíc najednou, ale když píšete, že to lze platit postupně, tak se na to zeptám. Děkuji za podstatnou informaci.

tanja

Zajímalo by mě,když je někdo naočkován vakcínou proti rakovině čípku,zda je zaručena nebo nějak snížena možnost neonemocnět rakovinou např.dělohy,vaječníků a pod.

info@progensa-pca3.cz
1x

Také v České republice se objevuje v nabídce test Aptima HPV, kterým máme možnost ověřit, zda došlo k integraci HPV viru způsobujícího rakovinu cervixu do chromozomu hostitelské buňky a tedy k progresi onemocnění. Vyšetření se provádí v ambulanci lékaře, kde je odebrán během běžné gynekologické prohlídky stěr z cervixu dále analyzovaný v laboratoři. Být informovaná znamená aktivně se podílet na ochraně svého zdraví.

Lucie Siki
8x

Dobrý den, bývalá partnerka mého přítele má rakovinu děložního čípku, nejspíš ji měla i v době kdy spolu bydleli. Chci se zeptat zda hrozí nějaké větší riziko nákazy i u mě. Pravidelně chodím na prohlídky atd, partnery nestřídám.

Věra M.

Dobrý den, měla bych jít na 2.očkovací dávku proti HPV, ale ve stejném týdnu jsem objednaná na odstranění pigmenových znamének (s lokálním umrtvením). Vadí to nebo bych se měla přeobjednat. Děkuji za odpověď.

hanka

ahojte, pomáhá z těla odstranovat těžké kovy,toxiny a další jedovaté látky,pomáhá odstranit chronickou zácpu,čistí trávící ustrojí,jako probiotikum podporuje tvorbu prospěšných lactobacilů a bifidobakterií,podporuje zdravou krvetvorbu,zvyšuje hladinu hemoglinu,podporuje kožní metabolismus,hojení ran a vředů,posiluje imunitu organismu proti virovým onemocněním,podporuje zdravé funkce reprodukčních orgánů,prospívá celkové regeneraci organismu,zvyšuje energii a vitalitu a další a další věci my ji bereme celá rodinka plus malej má 4 a už jí bere od 1 roku a jsme s ní moooc spokojeni proto posílám dál více se dozvíte zde jsou tam supr články http://chlorellamrmia.blogspot.com/

Saša

Nestihla jsem svou dceru včas očkovat a dát tolik peněz když by to bylo zbytečné mi připadá marné. Zakoupila jsem ji alespoň přípravek Senzycol,který by měl být proti rakovině lépe řečeno měl by působit jako prevence proti rakovině. Jistá si tím být nemůžu,ale je tu alespoň nějaká náděj tak snad to budek něčemu dobré.

Dáša

Lidi,proboha!!!!!!!!! Očkování je pouze HNUSNÝ byznys farma firem.Nenechte se zblbnout.Ani jeden doktor své děti nenechal očkovat!!!!!!!!!!!!!!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/pece-o-zuby/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=pece-o-zuby

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 545 lidí

Mohlo by vás zajímat

Jak dlouho má být u lékaře uložena zdravotnická dokumentace pacienta?

Doby povinného uchovávání a způsob zacházení se zdravotnickou dokumentací stanovuje vyhláška ministerstva zdravotnictví. Lhůty nejsou jednotné a liší se podle toho, kdo zdravotní péči poskytuje.

Kolagen pro zdraví vs. kolagen pro krásu

Kolagen je hojně zastoupenou a důležitou částí lidského organismu. Jedná se o bílkovinu, jejíž úlohou je zajišťovat stabilitu a pružnost tkání. Nicméně úkol kolagenu je důležitější, než zabezpečit „věčné mládí“. Je totiž také nezbytný pro zdraví kloubů.

Zdravotní pojištění v zahraničí

Začali jarní prázdniny a mnoho z nás se vydává lyžovat do zahraničí? S jakým rozsahem zdravotní péče hrazené na základě předložení průkazu pojištěnce zde můžeme počítat?

Kombinace čoček

Dobrý den. Snažím se přejít z brýlí na čočky, každé oko mám jiné dioptrie i cylindr. Zakoupil jsem si již 30 kusů jednodenních na levé oko, ale poté jsem zjistil, že by mi vyhovovali spíše čočky měsíční. Mohl bych tedy přes den nosit v levém oku jednodenní čočku a v pravém měsíční? Nebo mám spíše objednat jednodenní na pravé a na měsíční přejít až je spotřebuji? Je potřeba konzultovat změnu z jednodenních na měsíční s lékařem? Předem moc děkuji za odpověď.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce