Inzerce https://www.lekarna.cz/maminka-a-pece-o-dite/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=maminka-a-pece-o-dite

Seriál: Nejnovější trendy v léčbě lupénky – Alternativní metody (3. díl)

Pacienti s lupénkou se na alternativní metody léčby zaměří ihned poté, co se u nich projevy choroby objeví – anebo během léčby, která nemá takové výsledky, jaké by si představovali. Jejich cílem je objevit takovou metodu, která by je zbavila viditelných projevů na kůži, svědění a bolesti. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
jirka
1x

léčení exémů extraktem podívejte se na www.farmamilov.cz

Květa-léčitelka

Já osobně jsem přesvědčená, že jakákoli kožní nemoc včetně lupénky má příčinu v onemocnění krve! Jde o plísně a jiné parazity v krvi.Vyšetření kapky krve v temném poli to zcela dokáže objasnit.Vidíte touto metodou svou krev v přímém přenosu. Toto vyšetření se však platí, žádná pojišťovna ho neproplatí, tak Vás ani lékař na to nepošle.Stresy a deprese tomu jenom pomáhají!Rovněž špatné stravovací návyky! jsme to, co jíme! Kůže je největším orgánem našeho těla a zároveń zrcadlem vnitřích orgánů.Tedy nestačí se jenom mazat mastěmi, je třeba tento problém řešit na všech úrovních! To ovšem alopatická medicína jaksi nebere v potaz!

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Kovová pachuť v ústech má většinou jednoduché vysvětlení

Kovovou pachuť v ústech může způsobovat řada faktorů, od špatné ústní hygieny až po vedlejší účinky léků nebo těhotenství. Jestliže tento stav přetrvává delší dobu, může být příznakem vážnějšího onemocnění.

Antibiotika versus sluneční záření

Léčba antibiotiky s sebou nese několik omezení. Od dodržování klidového režimu, abstinenci až po ochranu před sluncem. Některé typy zvyšují citlivost kůže na slunce, proto je třeba před pobytem na slunci dbát zvýšené opatrnosti. Při užívání určitých typů léků dochází ke změnám na kůži, která se stává citlivější k působení UV paprsků.

Zasažení bleskem a jak se správně chovat za bouřky?

I když k přímému zásahu člověka bleskem dochází jen zřídka, končívají podobné případy mnohdy tragicky a proto je dobré chovat se za bouřky rozumně.

Vypadávání vlasů u žen v menopauze

Můžete doporučit vhodný šampón na vlasy, který je vhodný proti vypadávání vlasů u žen v menopauze?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce