Inzerce
aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Sportovec Karel: následků mrtvice se už nezbavím

Pravidelný středeční "fotbálek" si Karel nenechal ujít, stejně jako následné posezení u piva. Právě dvěma půllitrům piva přičítal to, že se jednou po návratu domů cítil velmi unavený a špatně vyslovoval. Myslel si, že to zaspí, ale ráno mu bylo ještě hůř - nemohl pohnout rukou a nohou. Skončil v nemocnici, kde konstatovali akutní cévní mozkovou příhodu. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Pavel Novák
7x

Vy tady mluvíte jako by nás lékaři neposílali s 170/115 na psychiatrii(ty bolesti hlavy,závratě a později zhoršování paměti máte ze špatné vzpomínky z dětství).Neurologové,co jaksi nezměří krevní tlak a pijete dost tekutin.Mě spíš připadá IQ vašich kolegů na ůrovni absolventů zvláštní školy.Prosím vás jeďte do toho Německa.Já nepotřebuji být léčen lékařkou,která není schpna dostat krevní tlak pod 170/100,úžasný pokrok o 15.Důkazy s dalším hororem na stahuj rapidshare pod NWO(mrtvý vysokoškolák z Neratovic,Renata,horor ženy,kterou vozili 4 hodiny s mrtvičkou do Olomouce(kdyby jela vlakem,tak by tam byla dřív).Desetitisíce hypochondrizovaných pacientů s chlamydiemi a boreliózou,co umírají na CF,RS,infarkt,rakovinu,alzheimera,mrtvičku nebo se plazí s postchlamydiovými artritidami.Prosím Vás prostudujte si chlamydie.info,borelióza.cz.Tito si musí posílat díky SUKLU léky z Ukrajiny.Zabočil jsem.Léčím se Argininem,hořčíkem vitamíny,selénem,zinkem pode Dr.Matthiase Ratha.Kr .tlak 130/80.důkazy video s mým omronem pod NWO.Cholesterol žádný,arginin,česnek,zelený čaj,denně jím 2 vajíčka.Bohužel mizerným léčením našich OL zůstávají neustálé bolesti hlavy(ty se po argininu lysinu a česneku zmírnily),závratě a ztráta paměti.Děkuji za zmrzačení našimi OL.Nemám na nic nárok,živí mě příbuzní.

anna

Můj muž měl mrtvici, měl pokleslý koutek, nejsem lékař a hned sem věděla že je zle, ale mladá p. doktorka kterou asi kvůli němu vzbudili, byla sobota brzy ráno, na něm nic neviděla, mě označila za hysterku a manžela pustila domů, ale nejdřív si od něj nechala podepsat revers, o čemž on nevěděl a odešel v 8 ráno domů dorazil v 11.Od té doby jsou to už 4 roky trpí, cítí se méněcenný, nepotřebný, občas vybuchne vzteky sám neví proč, stačí malé rozčilení a je týden špatný.To těm doktorům nevadí že těm lidem tak uškodili?

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 53 lidí

Mohlo by vás zajímat

Můžu si respirátor schovat do kapsy a znovu ho pak použít? Nejčastější otázky a odpovědi ohledně používání respirátorů

Na rozdíl od roušky, respirátor chrání jak ostatní, tak i svého majitele. A aby opravdu plnil svou funkci, je potřeba věnovat jeho výběru velkou pozornost. Stejně důležité je ovšem také jeho správné nasazení a používání. Bohužel se stále okolo tohoto ochranného prostředku objevují mylné informace, a tak možná ani nevíte, že chráněni nejste! Když už ho nosíme, tak ať to má smysl!

Pulzní oxymetr - nástroj pro monitoraci vitálních funkcí

Pulzní oxymetr běžně využívají lékaři k diagnóze plicních onemocnění. Zařízení se snadno nandá na koneček prstu, který prosvítí. Přístroj následně na displeji ukáže hodnotu kyslíku v hemoglobinu – červeném krevním barvivu.

Zdravé klouby v každém věku

S přibývajícími roky začínají často klouby „tuhnout“, bolet, ozývat se... Jak předejít potížím a udržet klouby v dobré kondici, ať už je vám třicet let nebo šedesát?

Příběh Petra: I malý úraz znamená vážné následky – pomohla moderní léčba

Petr (16) z Prahy se s hemofilií už narodil. A právě kvůli této nemoci, která způsobuje poruchu srážlivosti krve, jej už od malička rodiče vychovávali k opatrnosti. Protože věděli, že každý, i relativně banální úraz pro něj může mít velmi vážné zdravotní následky. Díky moderní léčbě ale Petr mohl prožít takřka úplně normální dětství a nyní dospívání – a dobře si uvědomuje, jaké má štěstí.

 

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.