Inzerce https://www.lekarna.cz/pece-o-zuby/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=pece-o-zuby

Víte, jak vypadá kaz v zubu? My vám ho ukážeme!

Zubní kaz. Slovní spojení, pod kterým si každý představí to stejné – zub s černou skvrnou. Viděli jste ale někdy vlastní kaz? Věřte, že v moderních stomatologických zařízeních vám kaz ukáží, vysvětlí kde přesně je problém a vy odejdete s pocitem, že víte, co se vám v ústech dělo. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Eva

Tak si nemohu pomoci, ale mám dojem, že u všech článků s dentální tematikou je to převážně o reklamě pro kliniku MUDr. Stuchlíka. A to se mi nelíbí!!!! Čekala bych fundovanější články, ze kterých se něco dozvím a ne telefonický kontakt na zubního lékaře, kterého si mohu najít v databázi lékařů a úplně nejvíc samozřejmě dám na doporučení známého. Myslím, že kvalitní lékař nemá takovouhle reklamu zapotřebí a zubař, kterých je málo už vůbec ne!!!!

Dita

Ono je to celkem jasné. Když se podíváte, kdo je partnerem této rubriky, pak zjistíte, že tahle klinika. A já tedy nevím, ale je mi to celkem jedno - myslím, že všichni potřebují nějaké to zviditelnění. A články jsou ok, já třeba takhle kaz ještě neviděla, je to celkem hnus:-)

pavel
2x

Všechno to jsu jen kecy. Zubaři v ČR používají zastaralé (středověké) metody. Místo toho, aby vám zubní kaz ošetřili v ranném stádiu, tak čekají, až pronikne do zuboviny a budou moci vrtat. Za vrtání totiž berou peníze jak od vzp tak od vás. Za vyléčení kazu (bakteriální infekce) by tolik peněz nedostali. Zubní kaz jde vyléčit i bez vrtání!!! Například ošetření ozonem (O3). Zub se pak dokáže sám remineralizovat. Je vhodné upravit jídelníček, vyloučit obyloviny a dodat vít D,K2 fluor a jód. Je o tom dost článků už i na českém internetu. Metoda je známá asi 50 let

jsoňa

Pavel má pravdu. Mě zubařka našla kaz a objednala za dva měsíce na vrtání. Do 14 dnů jsem dostala zánět a po půl roku jejího léčení je zub vesele venku. Mám toho dost. Pořád prevence, dentální hygiena - všechno stále a poctivě plním, platím a výsledek je, že když něco potřebuji ošetřit, tak je najednou dost času a potom už je pozdě! Je to tvrdý byznys, o nás jim vůbec nejde!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/pece-o-zuby/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=pece-o-zuby

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 545 lidí

Mohlo by vás zajímat

Jak dlouho má být u lékaře uložena zdravotnická dokumentace pacienta?

Doby povinného uchovávání a způsob zacházení se zdravotnickou dokumentací stanovuje vyhláška ministerstva zdravotnictví. Lhůty nejsou jednotné a liší se podle toho, kdo zdravotní péči poskytuje.

Kolagen pro zdraví vs. kolagen pro krásu

Kolagen je hojně zastoupenou a důležitou částí lidského organismu. Jedná se o bílkovinu, jejíž úlohou je zajišťovat stabilitu a pružnost tkání. Nicméně úkol kolagenu je důležitější, než zabezpečit „věčné mládí“. Je totiž také nezbytný pro zdraví kloubů.

Zdravotní pojištění v zahraničí

Začali jarní prázdniny a mnoho z nás se vydává lyžovat do zahraničí? S jakým rozsahem zdravotní péče hrazené na základě předložení průkazu pojištěnce zde můžeme počítat?

Kombinace čoček

Dobrý den. Snažím se přejít z brýlí na čočky, každé oko mám jiné dioptrie i cylindr. Zakoupil jsem si již 30 kusů jednodenních na levé oko, ale poté jsem zjistil, že by mi vyhovovali spíše čočky měsíční. Mohl bych tedy přes den nosit v levém oku jednodenní čočku a v pravém měsíční? Nebo mám spíše objednat jednodenní na pravé a na měsíční přejít až je spotřebuji? Je potřeba konzultovat změnu z jednodenních na měsíční s lékařem? Předem moc děkuji za odpověď.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce